Послугами яких операторів мобільного звязку користуємося?...

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Forpost, 2 лют 2007.

?

який у вас пакет?

  1. київстар (контракт)

    22,6%
  2. ейс енд бейс

    18,9%
  3. ді-джус

    20,1%
  4. юмс (контракт)

    14,0%
  5. сім-сім

    7,3%
  6. джинс

    4,9%
  7. лайф

    28,7%
  8. піплнет

    3,0%
  9. цдма-україна

    3,0%
  10. інший український

    7,9%
  11. інший неукраїнський

    6,7%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Послугами яких операторів мобільного звязку користуємося?...

    Не просто "гуд", а "зер гуд"! :D ..... А може то, типу "ГУДбай?"
     
  2. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Послугами яких операторів мобільного звязку користуємося?...

    шо?..
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Послугами яких операторів мобільного звязку користуємося?...

    А Піплнет?
     
  4. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Послугами яких операторів мобільного звязку користуємося?...

    а що “піплнет”?.....
     
  5. sanya

    sanya Well-Known Member

    Відповідь: Послугами яких операторів мобільного звязку користуємося?...

    Оператор 3г Піплнет
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Послугами яких операторів мобільного звязку користуємося?...

    у мене було ЮМС, а теперкай стало МТС. Я дзвонив на будь-який телефон по Україні за 37 коп. А в МТС тарифи просто драконівські, менше ніж за 60 коп./хв. нема. А пакети під назвою безлімітний - ніякий не безлімітний. Не люблю МТС, але номер тел. не хочу міняти, бо вже 7 років маю. Проблєма.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Послугами яких операторів мобільного звязку користуємося?...

    у мене така "проблема" була...
    маю номер діджус, але вже мало користуюся, бо тепер використовую контракт київстар...
    поставив голосову пошту із повідомленням, що користуюся тепер таким-то номером...
    тпкож можу прослухати повідомлення з свого, бо приходить на контрактний смс, що мені дзвонили....
    вже проблем немає....
    ну, може десяток людей, яких давно не бачив і не чув не знають про новий номер, але якщо подзвонять — дізнаються....

    хіба це проблема?...
     
  8. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Послугами яких операторів мобільного звязку користуємося?...

    По-перше.
    А куди дівся Ваш пакет у "37 коп."? На скільки мені відомо все існуючі тарифні пакети залишилися (хіба, що за вийнятком "безлімітного"). Крім того у МТС існують, ще ДЕШЕВШІ тарифні плани ніж Ваш!!!!!

    По-друге.
    Щодо безлімітного MTC. Наспавді, серед існуючих "безлімітних" нові "безлімітні" МТС найдешевші на ринку! Так, існує плата за кожне з'єднання, але ж і у "кучмівському" Київстарі вона існує. Да і покриття МТС в україні - Найкраще!

    Компанія представила чотири нові тарифи: «Перший», «Вільний», «МТС безлімітний» і «МТС безлімітний легкий».

    Основною ідеєю тарифу «Перший» є те, що чим довше говорить абонент, тим менше грошей він витрачає. Всі внутрішньомережеві дзвінкі коштують 3 копійки за хвилину після першої хвилини розмови (вартість першої хвилини – 10 копійок).

    Тарифний план «Вільний» вигідний для спілкування з абонентами інших операторів мобільного і фіксованого зв`язку України. Дзвінки в цьому тарифному плані коштують 35 копійок за хвилину розмови.

    Головною особливістю цих двох тарифів є відсутність плати за з`єднання (для контрактних абонентів).

    Безлімітні тарифи компанії «МТС-Україна» призначені для абонентів, які багато розмовляють.

    Тариф «МТС безлімітний легкий» дозволяє абоненту за 210 грн. на місяць одержати 1000 хвилин для розмов по Україні.

    Тариф «МТС безлімітний» за 390 грн. на місяць дозволяє одержати 4000 хвилин для розмов по Україні.

    У цих тарифах присутня плата за з`єднання: «МТС безлімітний легкий» - 15 копійок, «МТС безлімітний» - 10 копійок.


    P.S. Давайте бути об'єктивними! Я теж кілька років тому мав проблеми з UMC але тверезий розрахунок в решті решт переміг і Київстар и Лайф.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Послугами яких операторів мобільного звязку користуємося?...

    банальна відповідь - скасовано, про що повідомили СМСкою.

    Додано через 4 хвилини
    де ви таке взяли? яких 35 копійок? яких 1000 по Україні у безлімітному? це внутрішні хвилини, а на решту - 700 хв.

    або перша хв. 90 коп!!!, а потім 50 коп. хто придумав?
     
  10. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Послугами яких операторів мобільного звязку користуємося?...

    Тута "перший" та "вільний": http://www.ugtel.com.ua/news/59/
    Тута "перший" та "вільний" передплата: http://www.ugtel.com.ua/tariffs/prepaid/Тута
    Тута "безлімітний" звичайний: http://www.ugtel.com.ua/tariffs/unlimitedvip/
    Тута "вільний плюс": http://www.ugtel.com.ua/tariffs/contractplus/

    Якщо хтось з операторів пропонує аналогічні дешевші пакети прошу озвучити!
     
  11. Bavarlok

    Bavarlok Active Member

    Відповідь: Послугами яких операторів мобільного звязку користуємося?...

    ну то розкажу і я. починав з київстару (ace&base), у листопаді буде 3 роки (зараз 8% щомісяця приходить, буде 11:wacko:. пакет "день".
    крім того вже десь зо півроку маю лайф, а 31.08 перейшлов на контракт (суперлайф).

    отже на київстари дзвоню по 7коп з київстара (по минулорічній акції), а 10-12 листопада перейду на пакет "з нами краще" - 15 коп у будні дні і 3 коп у вихідні (це на київстари). на всі інші дзвоню з лайфа (0 на лайф, 50 коп на всі решта). на додаток скажу, що на київстар часом вигідніше дзвонити саме з лайфу - коли треба сказати кілька слів, тобто до півхвилини (кс: 28коп зєднання + 3-4 коп. лайф: 25 коп без зєднання).

    загалом за місяць витрачаю на лайфі 30-35 грн (без інтернету), і на кс 20-25 грн. мінус - міняти картки вже дістало, тож певно доведеться купляти другий тел. перейшов би на лайф повністю, але київстар викидати наразі шкода - як не як 3 роки просидів на ньому...
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Послугами яких операторів мобільного звязку користуємося?...

    це відколи?.. [​IMG]

    ребрендінг добре вплинув?...
    від перестановки доданків... [​IMG]
     
  13. Lestatlvv

    Lestatlvv Member

    Відповідь: Послугами яких операторів мобільного звязку користуємося?...

    а білайн чому забули?
     
  14. Зів'ялий мозок

    Зів'ялий мозок Well-Known Member

    Відповідь: Послугами яких операторів мобільного звязку користуємося?...

    Є ще CDMA-зв'язок. І відповідно три його оператори - Peoplenet, CDMA Ukraine та Intertelecom. Чому про них нічого не говоримо?
    В принципі тарифи в них на даний час можливо дещо дорожчі, ніж в GSM-операторів. Але крім тарифів є й інші проказники. Хоча, визнаю, що це дуже суб'єктивно і в багатьох можуть виникнути заперечення, але тим не менш, мені здається (з власного досвіду), якщо розмовляти по CDMA-телефону, то якість зв'язку у нього краща, ви краще відчуваєте голос людини, його інтонацію, тембр.

    А щодо тарифів узагалі як таких, то, на мою думку, в Україні недолуго працює Антимонопольний комітет з тим москалем Костусєвим на чолі. Як би він запрацював як слід, то швиденько б у нас тарифи стали доступнішими.
     
  15. sanya

    sanya Well-Known Member

    Відповідь: Послугами яких операторів мобільного звязку користуємося?...

    В мене є сімка Білайна , 6 місяців не користувався .
    Сьогодні глянув і вже сімка не працює ? Чи можна цей номер відновити ?
     
  16. Leopolis

    Leopolis Well-Known Member

    Відповідь: Послугами яких операторів мобільного звязку користуємося?...

    От-от :) Користуюсь послугами UMC (тепер вже MTC) вже понад 8 років. Але цей "патріотизм" таки дістав останнім часом не лише мене, але й усіх моїх членів родини і знайомих, саме в "чудових" тарифах і обліку. Близько двох місяців тому було вирішено всім гуртом перейти на Beeline (тарифний пакет "Західний" - всі просто в шоці (у приємному значенні). Раніше, при тій же інтенсивності користування мобільним звязком, кожний міг витрачати 45-85 грн щомісяця, а тепер потолок до 10-18 грн!
    З'єднання - 0 коп, 1-ша хвилина - 7 коп, далі все - безкоштовно. Дзвінки на будь-які інші телефони - 70 коп/хв, з посекундною тарифікацією: перевірено практично, наприклад, спокійно передзвонив двічі на домашній стаціонарний - зняло 55 коп, а як лише пригадаю скільки за це брали UMC - це просто ... ((( Може представники UMC (MTC) переконають мене у зворотньому, що мов ми робимо все для того, щоб патріоти не зраджували їхньому сервісу? Але доки роздуми тривають - Beeline просто супер + економічно вигідний.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Послугами яких операторів мобільного звязку користуємося?...

    А у вас ще нема T-Mobile-a?
     
  18. Lestatlvv

    Lestatlvv Member

    Відповідь: Послугами яких операторів мобільного звязку користуємося?...

    якщо сімка не реєструється в мережі то можна її викидати, якщо тільки не дзвонить то можна пробувати поповнити рахунок.
    перед білайном був Велком, от там на ті часи тарифи були люксичні, і якість розмови була найкращою серед ДЖСМ операторів, зараз Білайн спаскудився трохи. я користуюся тарифом "Свої люди", я вже забув що таке платити за мобільний звязок:), останній раз, 3 місяці назад, проплатив 6 грн. на інтернет який в цьому тарифному плані по 25 коп.:)
     
  19. Jasmin

    Jasmin Well-Known Member

    Відповідь: Послугами яких операторів мобільного звязку користуємося?...

    користуюсь лайфом від його появлення. пригадую як у перший день зявилися в продажі стартові лайфу, одразу придбала. вже 2й рік я в них на контракті.:p умови і якість подобаються:radist:
    раніше користувалась київстаром. нормально все було, тарифи правда кусючі. пізніше юмс був, потім діджус. одним словом спробувала всіх... до душі лайф:p
     
  20. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Послугами яких операторів мобільного звязку користуємося?...

    ніхто не забув.... [​IMG]
    білайн -- для студентів, які грошей не мають...
    це моя думка...
    не все так просто....
    костусєв тут ні до чого....
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)