Послугами яких операторів мобільного звязку користуємося?...

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Forpost, 2 лют 2007.

?

який у вас пакет?

  1. київстар (контракт)

    22,6%
  2. ейс енд бейс

    18,9%
  3. ді-джус

    20,1%
  4. юмс (контракт)

    14,0%
  5. сім-сім

    7,3%
  6. джинс

    4,9%
  7. лайф

    28,7%
  8. піплнет

    3,0%
  9. цдма-україна

    3,0%
  10. інший український

    7,9%
  11. інший неукраїнський

    6,7%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: послугами яких мобільних операторів користуємося?...

    альфа у глибокій дупі...
    максимум, що вона може зробити — подати до суду і призупинити офіційну звітність київстару...
     
  2. bug

    bug Well-Known Member

    Відповідь: послугами яких мобільних операторів користуємося?...

    може так і є не буду спорити :)
    але звідтам можна як слід нагадити.....
     
  3. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: послугами яких мобільних операторів користуємося?...

    воно й справді....
    галять не слабо....
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: послугами яких мобільних операторів користуємося?...

    Тут сімейний пакет (на контракті) коштує 35 канадських на місяць (за двох). Але доводиться додатково платити по 10 канадських, якщо хочеш мати автовідповідач і висвітлювання номерів. Ну, ще за автовідповідач я розумію, але от за висвітлення номера того, хто до мене дзвонить, ніяк. Хто що знає-думає щодо цього?
     
  5. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: послугами яких мобільних операторів користуємося?...

    в кожній країні своя ментальність і свій маркетинг....
    в україні визначення номеру — базова послуга....
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: послугами яких мобільних операторів користуємося?...

    А скільки коштує автовідповідач на мобільному?
     
  7. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: послугами яких мобільних операторів користуємося?...

    у нас — 5,31 грн за підключення, абонплати немає....
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: послугами яких мобільних операторів користуємося?...

    Дивина та й годі. Тут я мушу за це щомісяця платити.
     
  9. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: послугами яких мобільних операторів користуємося?...

    я собі підключив таку примочку, що коли мені подзвонили і (раптом!) не додзвонилися, після чого залишили повідомлення на голосовій пошті — приходить ммс-ка із записом....
    навіть не треба дзвонити на пошту і прослуховувати... :p
    пс. і така ммс-ка безкоштовна...
     
  10. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: послугами яких мобільних операторів користуємося?...

    Ну Ок, раз пішло про іноземних, то і я про свого оператора розкажу... Бо досить-таки ним задоволені.

    Оператор О2, німецький. Головна примочка - можеш вибрати собі так звану "хомзону": даєш адресу, і в радіусі 500м.(по контракту) від тієї адреси на табло мобілки висвічується будиночок. Це означає, що ти в домашній зоні. Але насправді той будиночок в радіусі до двох кілометрів працює, деколи і більше, в залежності від вишки і ландшафту. В контракті просто 500м. обумовлено, швидше для перестраховки...
    Так от, маєш два номери - мобільний і нормальний домашній. Зі своєї "хомзони"(доки на табло є будиночок) можеш дзвонити як з домашнього телефону, і до тебе дзвонять як на домашній номер. Надзвичайно зручно. І ми за 4 роки в Німеччині ще ніразу так і не мали звичайного домашнього номера від Телекому, користуємось цим мобільним з "хомзоною"... Нам ще й повезло - та "хомзона" тримається вдома, в універі, весь центр міста, в районі, куди закупатися їздимо і в мене на роботі. Тобто всюди, де нам того треба.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: послугами яких мобільних операторів користуємося?...

    Відносно тарифів. Маємо дві мобілки, на мій 8€ абонплата, плюс 10€ абонплата за безлімітний пакет - з "хомзони" на всі домашні телефони по Німеції і на всі телефони мережі О2 дзвінки нелімітовані і безкоштовні. Телефон дружини без абонплати і без будь-яких мінімальних сум, на які мусиш в місяць наговорити - платимо лише за розмови. Вона має також свою "хомзону", в місті де працює. Користуємось звичайно "по-нашому": вона маякує, я збиваю, передзвонюю. Якщо ій треба передзвонити кудась, і я вільний біля компутера - то з`єдную її через Інет, благо вона має свій домашній "хомзоновський" номер на мобілі(сайт спочатку набирає її номер, вона піднімає трубку, тоді він набирає бажаного співрозмовника - виходить безплатно). Практично всі друзі і знайомі також сидять на О2...

    Тому коли нам приходить 40-50€ місячний рахунок, то ми кажемо: "Ого, ми трохи наговорили того місяця..." А так звичайно наш він в районі 30-35€, за два телефони, один з яких безлімітний.

    Ага, ще забув вказати, адресу "хомзони" можна міняти скільки тобі заманеться. Через Інет це коштує вроді 7€, або 200 бонус-пунктів(нараховуються тобі по акційній бонус-програмі). В нас тих бонус-пунктів вже майже 2.500, тому це не проблема.
     
  12. sanya

    sanya Well-Known Member

    Відповідь: послугами яких мобільних операторів користуємося?...

    Пупере міг би розповісти про цю фішку ? Як її підключити ??
     
  13. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: послугами яких мобільних операторів користуємося?...

    жодних проблем...
    голосова підключена?....
    ммс налаштовано?...
    тоді треба подзвонити на 477, обрати “голосова пошта \ отримувати як ммс”...
    всі діла...
    безкоштовно.... [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. paschenkomax

    paschenkomax миється в бані

    Відповідь: послугами яких мобільних операторів користуємося?...

    Оператор мобильной связи life:) объявляет о начале акции для индивидуальных абонентов, которые обслуживаются на условиях предоплаты. Каждый абонент, который за месяц потратит на услуги связи 50 грн., получит бонус 50 грн.

    С 5 по 31 июля 2007 года индивидуальным при-пейд абонентам life:), нужно спешить разговаривать по мобильному телефону. Каждый, кто за это время успеет потратить на услуги мобильной связи 50 грн., получит 50 бонусных гривен на разговоры.

    Теперь расходы на услуги мобильной связи приносят радость – потраченная сумма вернется в виде бонуса. Абоненты могут узнать о сумме, которую осталось использовать, благодаря услуге проверки баланса, набрав *111# и нажав кнопку вызова. Сумма расходов будет считаться с основного счета абонента.

    Общение по мобильному телефону в июле будет приятно вспоминать в течение последующих пяти месяцев. Бонус 50 грн. будет начисляться по 10 грн. ежемесячно, с первого по пятое число с августа по декабрь 2007 года.
     
  15. SNAKE

    SNAKE New Member

    Відповідь: послугами яких мобільних операторів користуємося?...

    Beeline!!!
     
  16. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: послугами яких мобільних операторів користуємося?...

    Змушений повернутися до того - з чого починав! Маю - три карточки та два телефона у кишені - Life, MTC (UMS), KStar.

    Телефони.
    Маю:
    Samsung i750 - дозволяє користуватися "нетом" на повну (а не тільки WAP) как звичайним леп-топом. Life інтернетом незавантажений - швідкість "може бути", але сам телефон (батарея) слабувата, зарядних пристроїв "для авто" не виробляють! Тому ношу - "запасний"...

    NOKIA N95 нещодавно замінила мені NOKIA 3230. Зараз "обкатую" (може замінить Samsung i750 по функціональності). Якщо сподобається - лишу один.

    Зв'язок.
    Користуюся:
    Life - якість на "три", покриття - на "два", ціноутворення - на "чотири";
    МТС (UMS) - якість на "три", покриття - на "чотири", ціноутворення - на "два з плюсом". ;
    KS - якість на "три", покриття - на "чотири з плюсом", ціноутворення - на "три".
     
  17. sanya

    sanya Well-Known Member

    Відповідь: Послугами яких операторів мобіьного звязку користуємося?...

    Ну як вам Мтс ,мені він не дуже тарифікація по буде долару
     
  18. igor

    igor Active Member

    Відповідь: Послугами яких операторів мобільного звязку користуємося?...

    «Супер life:)» — найкращий тариф:

    0 коп./хв — на всі номери life:)!
    0,50 грн/хв — на інші номери в Україні!
    Лише 30 або 50 грн — щомісячний платіж
    Без плати за з’єднання
    MMS 50 коп.
    SMS 25 коп.
     
  19. Salata

    Salata Well-Known Member

    Відповідь: Послугами яких операторів мобільного звязку користуємося?...

    Спасибо, ценная информация, теперь с Билайна - никуда, это уж точно :)
     
  20. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Послугами яких операторів мобільного звязку користуємося?...

    купляємо лайф!
    лайф — карточка 10 грн....
    місяць розмовляєш з лайфами безкоштовно — потім викидаєш карточку і все гуд....
     
а де твій аватар? :)