Посланці та Послання з Лішні

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем Ira, 23 гру 2007.

  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    може хтось має посилання на інформацію про Лішню.
    цікаво стало, як отримала інформацію, що люди, що відвідують це місце в цьому році святкували Великдень за новим стилем, 12 квітня.
    тобто самі собі це встановили, чи як.? на скільки я розумію УГКЦ святкують 19 квітня.

    і не можу досі отримати поясненя чому вони собі це перенсли. і ще мені цікаво хто очолює тамтешні служби.
     
  2. Ira

    Ira Well-Known Member

    тобто, що означає - "самі собі встановили"??? гм.. цікаво... Григорянський календар встановив сам Папа. А те, що Росія та Україна роблять по своєму і відкололися від Вселенської Христової Церкви, то це вже їхня проблема! УГКЦ відійшла від Папи, рівняєтсья лише на "православя", мені дивно, чому вона ще має в собі назву "католицька", якщо такою близько не є...

    Христос народився один раз, помер один раз, воскрес один раз, то яке право мають люди на землі так ділитися, ділити Бога, ділити прославу Бога та Матері Божої, розривати Святе Боже Тіло - Святу Церкву... та не маємо ми права цього робити... Ми маємо єднатися до того Каменя - Петра, якому Бог дав владу, на якому заснував Свою Церкву.
    Прийшов час виправляти свої помилки, які наробили впродовж більше 2000 років.
     
    Останнє редагування модератором: 17 кві 2009
  3. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Згоден що час прийшов, але помилки виправляти навряд чи хтось буде.
    Петро до речі ніколи не був у Римі.
     
  4. Ira

    Ira Well-Known Member

    а де ж Він загинув?!
     
  5. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Те що Петро був у Римі, грунтуэться на переданні а не на Бібілії. Жодних історичних доказів того що Петро був в Римі немає. натомість з послань апостола видно що він перебував у Вавилоні, де була велика єврейська діаспора.
    Також немає доказів що апостоли і зокрема Петро, звеличували себе з поміж інших християн, чи що до апостола Петра звертались з особливою шаноюіз використанням якихось титулів тощо. Цікаво чому Папа носить титули які належали верховним жерцям Риму.
     
  6. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    тобто ви більше не визнаєте себе приналежними до УГКЦ?

    і те що УГКЦ відійшла від Папи, то ви це теж самі придумали? чи є офіційні приписи?
     
  7. Ira

    Ira Well-Known Member

    ні, не належимо до УГКЦ. Ми є католики. А ота "греко" після розколу перейняла все недобре і "йде вногу" з тими "схизматиками", прикриваючись назвою "католицька".
    А те, що УГКЦ відійшла від Папи, то можна побачити наглядно... по всіх її плодах, тай, хоча б прочитавши інтерв’ю та різного роду звернення її глави та решти духовного керівництва...
     
  8. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    цікава версія.
    а хто це все запровадив? це відєднананя і перетворення в католіків?
     
  9. Ira

    Ira Well-Known Member

    от дивуєте мене вашими висловлюваннями - "перетворення в католиків"... тобто, ви ж тут самі особисто підкреслюєте, що УГКЦ не є католицькою.

    Бог керує всім, Сам Бог провадить Свою Церкву, а Він обяцяв, що Вона буде стояти повічно і ворота пекельні її не подолають.
     
  10. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    ви добре розумієте, що я мала на увазі, РИМО КАТОЛИКІВ, латинського обряду.
    не перекручуйте.
    чому ви не даєте нормальні відповіді?
    я ж чітко запитала, хто запровадив відєднання від УГКЦ ?

    як це не є? як від унії в Бресті, ця Церква є приналежною до Католицької Церкви.
    тільки має свій східно -традиційний обряд , бо корінням йде з Православя.
     
    Останнє редагування модератором: 17 кві 2009
  11. Ira

    Ira Well-Known Member

    хочу ще раз сказати, що не понинно бути римо- та греко- католиків, є просто католики.
    А що означає відєднання від УГКЦ? Коли прийшла до нас Матінка Божа, то УГКЦ Її не прийняло. То хто ж відєднався від Бога і не хоче виконувати Волі Божої?
    Після аудієнції з Папою все стане на свої місця, Папа винесе до світу правду... тоді побачимо хто від кого відколовся...
     
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    ви собі суперечите

    ну як це не повинно? ви хочете переписати історію?
    дивна дискусія чесно слово.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Ira

    Ira Well-Known Member

    Нема в нас зараз тої християнської України – КАТОЛИЦЬКОЇ, якої прагнули Св.Володимир та Св.Ольга. З давніх часів схід почав гордо відчужуватись від заходу, який мав ще до того голову Церкви – Папу Римського, почав ненавидіти Латинську Церкву (доказом того є Трулянський собор 692р., а згодом і формальна схизма).

    Ми прийняли Христову віру від східної церкви в 10 ст. Зі східним обрядом ми прийняли і всі слабості східної церкви. Наші Святі Отці та творителі Унії завжди тягнулися до Риму, до Папи, але їх були одиниці, тому після їх смерті далі все занепадало і далі скошувалося все в бік зрадницького „православ’я”.

    Св.Йосафат, В.Рутський та ін. завжди слухали лише Папу. Коли творилася унія (1596р.) був надзвичайно важкий час в українській духовності. Все духовенство було у моральному занепаді і цілковитому неуцтві. Священики навіть не знали добре, кому моляться і в що вірять. Все було тоді у заблуді, в помішанні, ніхто не знав правди. А завданням творців Унії було - витворити католицьке духовенство і католицький народ.

    Тому тепер ми не ту унію відстоюємо, Унія полягає у повній єдності з Римом, у чистоті того правдивого католицького – римського обряду. А погляньте, в що перетворилася впродовж тих століть від розколу наша українська Церква, який ми маємо обряд? Ні, не той, що Богу милий, а спотворений розкольниками, які бажали робити все навпаки, аби лишень не так як Римський Престіл.

    Зараз вже прийшов час виправляти свої помилки та повертати до Правдивої Католицької Віри та правдивого єдиного на весь світ католицького обряду, який правдиво славить Бога та Матір Божу.
    Не може бути греко-католиків та римо-католиків, не можна прославляти Бога у різні дні та цілком по різному, треба вже нам єднатися!
     
    Останнє редагування модератором: 17 кві 2009
  14. Максим

    Максим Well-Known Member

    Касю, співчуваю ;) Ви не читали попередні сторінки? :)

    Між іншим, Іра згадувала одну цікаву річ:
    але потім так і не пояснила, що воно таке... :scratch_one-s_head:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Ira

    Ira Well-Known Member

    Це все важкі питання, варто задуматися над тим, хто такі „православні”, як вони виникли і чому їхній обряд дуже схожий з греко-католицьким?! Чому ми на Україні робимо все зовсім не так як Апостольський Престіл? Адже практично весь світ Католицький, Папа є главою Церкви на землі, він є непомильний, то чому ми його не слухаємо і є як тою зламаною гілкою від дерева?

    Ми тепер не можемо достеменно все знати, як протікала Історія Церкви, але нас дурили і дурять. Ті, що з Папою завжди були переслідувані. В кожній країні були Святі, які приносили туди християнство, і вони завжди йшли до Римського Престолу, хотіли єдності, але вороги не давали цього, а тепер все перекручують на свій лад. Правда загублена.
     
    Останнє редагування модератором: 17 кві 2009
  16. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Ви можете обгрунтувати це з Біблії?
    переслідувані чи преслідували?
    Думаю таки можна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Ira

    Ira Well-Known Member

    ну знаєте, я не знаю, хто ви за конфесією, але з вами дискутувати не маю ні бажання, ні сил.. спочатку розкайтеся, прийміть Святе Причастя, і просіть Бога, щоб вивів на правдиву Віру...
     
  18. Вони йшли перш за все до Бога.
     
  19. Ira

    Ira Well-Known Member

    а як ви собі то уявляєте - до Бога?
    Бог дав владу на землі - Папі.. передав йому Ключі, тому і радитися у всьому і слухати мають Господаря у Святій Церкві, Главу, який є ведений Духом Святим. Якби не було голови Церква би розлетілася.
     
  20. Це в Біблії написано?
     
а де твій аватар? :)