Посланці та Послання з Лішні

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем Ira, 23 гру 2007.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Та ну. Із чим ви порівнюєте?
    Всі вважають, що мають правду, але не кричать, що решта - послідовники диявола. А перші дописи Іри тільки про те й говорили.
    Вам видно? Навряд.
    Перше: явління Марії ніколи не були і ніколи не стануть догмою віри, і побожність до Марії зовсім не зобов"язує вірити кожного католика у чиїсь привидження.
    Друге: ви не відповіли на моє питання, а я би хотіла почути вашу відповідь.
    Ви сайт почитайте. Явління тривають від 2003 року. Крім того, Марія ще й сама подає їх графік: "наступне повідомлення буде в січні", "подальших вказівок чекайте у жовтні". А оте "священиків та єпископів ваших не можу назвати своїми дітьми" взагалі дивне, якщо це про Марію.
    Подивилася я той сайт і слабо мені віриться, що таке Церква визнає. Меджуґор"є не визнала через довготривалість, то і тут навряд. Надто вже схоже на комерційну маячню.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Максим

    Максим Well-Known Member

    Ну так, як казав Рон Габбард, найкращий спосіб розбагатіти - це заснувати власну релігію.
     
  3. JaguaR

    JaguaR щасливий

    Тому, що на тайній вечері був присутній ІСУС і ВІН, а не учні, благословляв хліб і вино, які після цього стали ЙОГО ТІЛОМ і КРОВ’Ю. Тому не вдома слід приймати Причастя, а в Церкві, де образом ХРИСТА є священик, де на літургії присутній ХРИСТОС.

    Там щось було про одруження священиків, що Папа був проти (не пам’ятаю де точно, тому виправте, якщо помилюся). То почитайте Павла, там є написано, який має бути священик. Там же написано, які мають бути його діти і дружина.
     
  4. Robin

    Robin Well-Known Member

    Ірино, люди називають це єрессю, тому що мають для цього підстави. Давайте ще раз прочитаємо те, що Богородиця начебто диктувала дівчинці Юлі.

    16 вересня 2007 року Матір Божа продиктувала Своїй Служниці - дівчинці Юлі з Лішні (Дрогобицького р-н, Львівської обл.) такий Символ Увірування:
    1. Вірую, в Єдину Марію, Матір Божу, Обручницю Духа Святого, Доньку Отця Небесного, Співвідкупительку людей.
    2. І в Єдиного Ісуса Христа, Її Сина, від Отця рожденного з-перед всіх віків.
    3. І в Ту, що для нас людей і нашого ради спасення була Зачата Духом Святим і воплоченою у лоні св. Анни.
    4. І породила нам Ісуса, Спаса нашого, що відкупив нас Своїм Тілом і Кров`ю, а Сама, відкуплює нас Своїми Святими Сльозами.
    5. Що страждала разом з Сином Своїм Єдинородним на Його Святій Хресній Дорозі.
    6. Що сумувала за Ним після Його Смерті, і втішилася Його Воскресінню із мертвих, на третій день.
    7. І вознеслася разом з тілом і душею на небеса, і у славі рівна Пресвятій Трійці і Трон Її коло Сина Її, Сама ж була вічною.
    8. І разом з Ісусом прийде судити живих і мертвих , а Їхньому Царству не буде кінця.
    9. І вірую в Єдину Святу Церкву, разом з Її покровителями.
    10. Дожидаю Нової Ери і життя будучого віку. Амінь.

    Якби так просто було гріх відкупити сльозами, не було б потреби Ісусові йти на Голгофу.
    Вознестися міг тільки Бог. Свою ж матір Він взяв до неба.
    Богородиця не може бути рівною Пресвятій Трійці. За своєю природою Марія таки людина, хоча і була без гріха зачата і породила Бога-Слово.
    Марія нікого судити не буде. Це компетенція тільки Ісуса Христа, коли вдруге Він прийде у славі. І Царство не Їхнє, а тільки Боже.
    Незрозуміло, якими покровителями
    .

    Це ті кілька позицій, що не співпадають з вченням Церкви. А звідси і висновок – Богородиця не могла диктувати те, що суперечить церковному вченню.
    З тими всякими об’явленнями, Ірино, треба бути обережною. Здебільшого за ними криється звичайне людське бажання – або зробити собі «авторитет», або урвати з мирян копійчину. Як у Джублику, наприклад.
    Там також одна із візіонерок ходила з попами по тартаку й вказувала їм, яку колоду Богородиця каже брати для будівництва каплички, а яку ні.
    Хіба це не маразм, Ірино? Невже насправді Богородиці більше нічого робити, як тільки займатися вибором будівельного матеріалу?
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. JaguaR

    JaguaR щасливий

    Прочитав ті "настанови Богородиці".
    Дивом дивуюся, як майстерно і туго там переплетено Правду з брехнею..
    Не думаю, що то дівчинка могла аж так завернути. Як мінімум, - то мала добрячих "покровителів". Ну і не виключено, що ті "покровителі" проживають глибоко-глибоко...
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Ira

    Ira Well-Known Member

    А як же ж із Догмою про Непорочне Зачаття? Це було відкрито Богом с. Катерині Ляборе у Франції 1830р. А через 24 роки 8 грудня 1854 р. Папа Пій ІХ проголосив Догму Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії на основі цього Об’явлення, а ще через 4 роки у 1858р. це підтвердила Сама Матір Божа в Люрді, назвавши Себе „Непорочним Зачаттям”. Отак і приймалися Догми на основі Божого Слова і тієї Божої Правди, яка була відкрита для світу через вибраних Божих Дітей.

    Обявлення завжди були. І у всі часи на землі і тепер Бог на землю посилає Своє насіння, Своїх вибраних дітей, щоб через них говорити. В Святому Письмі в Книзі Пророка Даниїла (12, 9), а також в Одкровенні від Івана Богослова (10, 4-7) чітко сказано, що не все є відкрите в Білії, а буде відкриватися в останні часи, бо всі Тайни до кінця мають бути виявлені.

    Пророка Даниїла, гл.12:
    8. Я чув це, але не зрозумів і сказав: «Мій пане! Що буде останнім із того всього?»
    9. А він: «Іди, Даниїле, бо ці слова зостануться захованими й запечатаними аж до часу кінця.

    Одкровення Івана Богослова, гл.10:
    4. Коли промовили сім громів, я хотів був писати, а почув голос із неба, що казав: «Запечатай, що промовили сім громів, і цього не пиши.»
    5. Ангел же, якого я бачив, що стоїть на морі і на землі, підняв руку свою праву до неба,
    6. і поклявся тим, хто живе на віки вічні, хто створив небо і все на ньому, і землю і все на ній, і море і все в ньому: що часу вже не буде;
    7. але в дні голосу сьомого ангела, коли має сурмити, тоді здійсниться тайна Божа, як то він благовістив своїм слугам пророкам.

    не хочу я вести оті затяжні дискусії... але ось тут скажу, що Святі то є наші покровителі в Небі

    на мою думку тут нема нічого дивного. Бог знає що нас чекає, а чекають часи страшні, люди будуть рятуватися на Святих Місцях, Бог має Свої плани щодо кожного Місця З’яви і тому ті каплиці, які там будують повинні бути міцними і якісно побудованими... а якщо їх побудують з трухлявого чи поганого дерева, то вона довго не простоїть... Матір Божа є також і нашою Мамою і тому турбується не лише про наші душі, але і про наше повсякденне життя.
     
    Останнє редагування модератором: 14 лис 2008
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Якщо є антимінс, то відслужити Літургію, в принципі, можна і в будь-якому іншому приміщенні.

    До чого тут те?
    Віра у явління Богородиці ніколи не стане догмою. Крапка.
    І я говорила саме про це.
    Ой, забагато ви про себе уявили.
    Були. І не всі були від Бога. І не всі були визнані Церквою. Диявол може теж прибирати постать Богородиці чи Ісуса, але послання його будуть далекі від правдивого Об'явлення.
    Таки досі не розумію, чому ви до Богородиці пишете "Об'явлення". Це неправильно. Об'явлення було лише одне - Христове. Марійні - явління.
    Тут би вже краще Христові самому проконтролювати, чи опікуна свого прислати. Воно й за фахом їм більше пасуватиме. Зіпхали на бідну Марію тяжку роботу...
     
    Останнє редагування: 14 лис 2008
    • Подобається Подобається x 1
  8. JaguaR

    JaguaR щасливий

    Та ну, про непорочне зачаття знав ще праведний Симеон.
    Лука 2
    25 А був в Єрусалимі чоловік на ім'я Симеон; чоловік той, праведний та побожний, очікував утіхи Ізраїля, і Дух Святий був на ньому. 26 Йому було відкрито Святим Духом, що не бачитиме смерти перш, ніж побачить Христа Господа.


    Знаєте, чому йому було відкрито, "що не бачитиме смерти перш, ніж побачить Христа Господа"?

    Ну і

    Матвія 1

    23 “Ось, діва матиме в утробі й породить сина, і дадуть йому ім'я Еммануїл, що значить: З нами Бог.”

    І якщо є священик.
    Мало хто має вдома священика.
    Я так зрозумів, що Ira писала про самостійне Причастя, тобто без священика, самим чинити Євхаристію.
     
    Останнє редагування модератором: 17 лис 2008
    • Подобається Подобається x 1
  9. Ira

    Ira Well-Known Member

    Та ви не плутайте Непорочне Зачаття ІСУСА і Непорочне Зачаття МАРІЇ!!! Ця Догма саме про Непорочне Зачаття Діви Марії, про те, що Вона є зачата непорочно.

    А щодо Тайної Вечері, то про неї також сказано ще у Діяннях 2,46 «Щодня вони однодушно перебували у храмі, ламали по домах хліб і споживали харчі з радістю і в простоті серця».
    То це ви також єрессю назвете? Бог дав цей привілей для нас у цей останній і дуже важкий час, бо нема зараз отих правдивих святих священників; як не одружені то такі що Папу не слухають і Правди Божої не приймають та й не служать Богові так як мали би служити. Тих святих священників одиниці зараз є… не всі мають можливість мати такого священника поруч, щоб сповідатися і причащатися щодня. А без Пресвятої Тайни Євхаристії ми загинемо.
     
  10. JaguaR

    JaguaR щасливий

    Вибачайте, неправильно Вас зрозумів.


    Ілля говорив подібно:
    1Царів19
    14 Він відрік: «Я палаю горливістю за Господа, Бога сил, бо сини Ізраїля покинули завіт твій, жертовники твої поруйнували і пророків твоїх лезами повбивали. Зоставсь я один, та вони намагаються й мене звести зо світу.»

    Але БОГ сказав Іллі що таки не всі сини Ізраїля такі погані:
    1Царів19
    18 Я зоставлю собі в Ізраїлі сім тисяч, коліна яких не гнулись перед Ваалом і уста яких його не цілували.»
     
  11. Максим

    Максим Well-Known Member

    Ох, Іро, Іро, спершу ви наплутали з біографією Митрополита Андрея, тепер з догмами зачинаєте валити все в одну купу? ;)

    Св. Катерина Ляборе мала явління Богородиці, під час якого, зокрема, отримала інструкції щодо виготовлення Чудесного Медалика (зображення прикріплене). На медалику є напис "O Marie conque sans peche, priez pour nous qui avons recours a vous", тобто "О, Маріє, непорочно зачата, молися за нас, тих, хто прибігає до Твоєї допомоги".

    Догма щодо Непорочного Зачаття Діви Марії офіційно ще не була тоді визнаною, але це не означає, що Непорочне Зачаття заперечувалося - поширення Чудесного Медалика тільки посприяло догматизації Непорочного Зачаття.

    Зокрема, свято Непорочного Зачаття було встановлене папою Сикстом IV ще в 1476 році і належало до важливих свят ще до догматизації Непорочного Зачаття Діви Марії в XIX столітті.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Robin

    Robin Well-Known Member

    Дякую за інфу, Максиме.
    А то деякі неприхильні особи кажуть, же католики собі то вигадали на початку ХХ століття.
    А ще люди кажуть, шо пару місяців тому, Богородиця явилася василіянам у Лаврові.
    Ланцюгова реакція, чи як то розуміти?
     
  13. Максим

    Максим Well-Known Member

    Людям на загал часто хтось чи щось являється з різних причин, в більшості з причини чи то багатої фантазії, чи початку з'їжджання даху. Але в деяких випадках людина ці свої видіння починає пропагувати, знаходити однодумців і так далі. В ряді випадків так виникають секти.

    А Церква якраз до різних чудес ставиться дуже скептично. В цілому з подібних явлінь визнаними є тільки одиниці. Тим не менше, в різних місцевостях є свої так звані чудодійні місця, предмети тощо, які хоча і не визнані Церквою, але приваблюють людей внаслідок їх віри в те, що якась дивна подія мала місце.

    Ну і не слід забувати, що більшість таких дивних подій, загадкових зображень і т.п. все-таки мають цілком природне походження і можуть бути пояснені за допомогою доступних в даний час людству наукових знань.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Robin

    Robin Well-Known Member

    Або, тут я погоджуся з Пупером, може звичайнісінький бізнес-проект.
    Парохія маленька, душпастиреві живеться убого, а тут ще й попаддя діймає, діти доростають, теж чогось ся домагають...
    Аж раптом Богородиця з'являється так вчасно... Люд валом валить подивитись... З кожного по гривенці - попові радість :)))

    Ні, Максиме. За своєю природою Церква, як інституція, не може скептично ставитись до надприродного.
    Краще сказати, що Церква ставиться обачно, виважено.
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Надія на прибуток? ;) :)))

    У православних напівжартома кажуть, що найгіршою хворобою церкви є "церковні баби" і зовсім не їмості. Скільки там тих їмостей, порівняно з усім тим "бабством", що вчить ксьондза як кадилом махати. Видно, що ніколи ви із парохіяльними проблемами не стикалися. Я, в принципі, теж ніколи на парохії не була, Бог милував, але з їмостями з парохій добре знайома. Може, то я знаю лише таких, що тихонько вдома сидять і дітьми займаються, а в церкві "заряджають" бабиська, що все від усіх краще знають, і най лиш спробує священик щось змінити, ой, біда йому буде...
    Дивуєте ви мене, направду.
    Тим більше, що Максим написав, що об'явлення в оо. василіян. То які там їмості? Хіба жінки, що прислуговують монахам. ;)
     
    Останнє редагування: 28 лис 2008
  16. Максим

    Максим Well-Known Member

    Робіне, ті видіння люди мають набагато частіше, ніж може видаватися. Приходять з цим до лікаря, або самі, або їхні родичі, щоб запитатися, що робити. Видіння, втім, не завжди релігійного змісту - залежить, що в даної людини викликало якісь сильні враження чи переживання.

    Та тут не мусить бути хтось від церкви задіяний взагалі. Один такий випадок я сам знаю - селяни пустили чутку, що в їх лісі бачили Матінку Божу і поставили на тому місці провізоричну капличку. До села приїжджають люди - платять селянам за паркування, харчі, часом ночівлю.

    До надприроднього так, але, як я вже казав, за винятком поодиноких випадків, всі так звані видіння є цілком природніми, викликаними чи вже психікою, чи фізичними явищами. А якщо ще врахувати, що ті видіння стаються часто... Тому ставиться спершу дійсно скептично, аж поки не знаходяться якісь вагомі докази. Тоді ставлення змінюється на обережне.
     
  17. Robin

    Robin Well-Known Member

    Щаслива у Бога, значить.

    Є така штука, як бабиська. Але заради справедливості треба сказати, що є і хлописька поведені. А то ще гірше від бабиськ.
    Жінка більше здатна щось переосмислити, як на мій погляд, а чоловік як затнеться - капець.

    І чого б це

    Це я писав про василиян.
    Якщо пароха я ще можу якось зрозуміти, то монахів... Навіщо їм це? Вони ж не убогі насправді.
    Хіба що вирішили в такий спосіб свій рейтинг, майже нульовий, підняти.

    І таке буває. Це так звані прицерковні люди собі орудують.
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    А такого не знаю. Не стикалася. :pardon:

    А чому ні?

    От щодо парохів, то мабуть, треба на іншу гілку.
    Хоча...
    У моєї бабці в селі був парох. Під час оголошень повідомляв про те, що на його городі пора робити. І баби після Літургії радилися, хто і якого дня буде йти. І машини він щодва роки міняв...
    А ще в одному селі ми якось були на обіді в пароха, то... Я надивуватися не могла. Усі хати в селі дерев'яні, а в пароха мурована. Вони з їмостю нам кілька разів пояснювали, що то ще попередній парох мурував і вони ні при чому. А мені то якось так... Не знаю, як таке можливо.
    І ще, ніколи не забуду, як бабці з моєї парохії, казали моїй мамі й бабі, що мені не треба до університету поступати, бо я їмостю буду. А як буду їмостю, то люди харчів понаносять і в біді не лишать. І знову якесь замкнене коло виходить. Перше самі навчать дурного, а потому наговорюють.

    Перепрошую тоді. Зле подивилася. :)
    Щодо василіян. Це чи не єдиний чин, що у мене довіри не викликає. Так їх єзуїти зреформували, що ну його десь із таким орденом.
     
    Останнє редагування: 28 лис 2008
    • Подобається Подобається x 1
  19. Robin

    Robin Well-Known Member

    :haha: :haha: :haha:
    +1000
    Значить, за їхньою логікою, треба бути затурканою їмостю.
    Тоді все буде :good:
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Не знаю я їхньої логіки. Я ніколи не мріяла їмостю бути. І не вважаю, що достойна нею бути. Зрештою, думаю, того Бог і милував від перебування на парохіях. А взагалі, болюча тема. Краще її не продовжувати.
     
а де твій аватар? :)