"Пошуки" або львівські квести

Тема у розділі 'Відпочинок', створена користувачем Letunka, 16 вер 2011.

  1. Letunka

    Letunka Well-Known Member

    Вітаю форумляни!
    Маю питання по квестах у Львові. Буду для своєї контори в якості корпоративу організовувати такий. І хочу порадитися стосовно тематики. Наразі є два напрямки - це історичний або по концептуальних кнайпах міста. Так як будуть колеги не тільки зі Львова (ще Київ та Чернігів), тому чи має сенс брати історичну тематику?
    Також буду вдячна, якщо розповісте про досвід своєї участі у квестах (про той, що нещодавно проводив поський консулат на роверах, вже мені розповіли; про квест від Метро, що десь незабаром планується, теж згадували, але про програму нічого не знаю). Цікавлять або піші, або на роверах.
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Цікава ідея. Бухають тільки ті, хто зможе знайти місце проведення корпоративу :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Letunka

    Letunka Well-Known Member

    На учасників в будь-якому випадку будуть чекати заохочення. :)

    Але якраз питання, що саме загадати, щоб були пошуки
     
  4. MaksymK

    MaksymK Active Member

    Це все залежить від бюджету! Якщо треба зекономити то можна сміло підмазуватись до квесту від Метро! (думаю і з продовженням тоді не виникне жодних проблем так як всі учасники квесту проходять на вечірку Метро і ніби навіть з якимось шаровим фуршетом!;))

    А можна домовитись окремо за екскурсію на роверах по Львову в режимі Турции, тобто "все включено" або як колись сказав мій знайомий - "all exclusive":))):))):)))

    Можу і телефончик підкинути!;):cools:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Letunka

    Letunka Well-Known Member

    Ну, на Метро ми точно не встигаємо, бо у них в цю суботу дійство буде. А у нас подія на пізніше запланована. Єдине, мені було б цікаво дізнатися детально, які там завдання будуть. Може і собі щось до уваги взяти.


    А телефончик давайте у ПП. І може додатково сайт чи іншу інформацію з Інету, щоб не дзвонити зайвий раз.
     
  6. MaksymK

    MaksymK Active Member

    Телефон вислав, я завтра буду на квесті то і завдання будуть на руках! І якщо не буде дуже важко в неділю вставати;) то напишу, шо там і як, і взагалі враження від вечірки.

    Там ніби мають бути Dvisti boys а на них я б подивився!:)))

    ---------- Додано в 18:22 ---------- Попередній допис був написаний в 18:12 ----------

    А то для тих хто не вкурсі що таке Dvisti boys!:))):))) І в суботу вони будуть тут http://www.facebook.com/metroclub.com.ua?sk=app_163538337002366

    http://www.youtube.com/watch?v=HN82HUsVck4
     
  7. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Від старту теми виникла підозра, що все закручено на "вечірку від Метро"...
    Багато налайкали? [​IMG]
     
  8. ZEugene

    ZEugene New Member

    У теперишнiй час пiшла мода органiзовувати квести у кiмнатах. Так у Львовi вже вiдкрито декiлька таких кiмнат. Ми нещодавно завiтали до квету Iзоляцiя. Дуже сподобалось, нашi дiти були у захватi.
     
а де твій аватар? :)