Пошук лікаря

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем TARIKAFR, 30 лип 2008.

  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Пораджу Вам гарного лікаря...

    ну тоді то не для мене точно. не вірю що серйозні захворювання можна вилікувати травками, це хіба що профілактика або загальне оздоровлення.
     
  2. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Пораджу Вам гарного лікаря...

    Звичайно! Вам, може, і рано. То, коли лоба розіб'єш об традиційницьке заліковування - тоді й починаєш задумуватися.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Marianka

    Marianka Member

    На рахунок гомеопатії і чому я лікуюся в гомеопата. Були у мене проблеми зі здров'ям, тягнулися ці проблеми десь 1,5 року. Я обійшла всіх лікарів, здала купу аналізів, випила купу таблеток, зробила УЗД всіх органів, витратила купу грошей і кожен лікар ставив інший діагноз і виписував інші таблетки. Стан мого здоров'я не покращувався, а навпаки погіршувався по тій причині, що таблетки не допомагали, а лише негативно впливали на інші органи.
    Гомеопатія стала моїм останнім шансом. Фактично завдяки Ларисі Миколаївні я зараз на ногах, згідна шарлатанів багато, але це не відноситься до цієї жінки!
    Тому всім вам бажаю міцного здоров'я, не хворіти і по менше лікарів не професіоналів на вашому шляху.

    Згідна із вашим дописом. Кasia вам ще зарано до гомеопата, колись я так теж думала як ви, типу та фігня це все, даром викинуті гроші на вітер. Зараз так не вважаю, бо маю великий досвід лікування в приватних поліклініках, супер лікарів, професорів з медичного університету, повірте, вони лише підірвали моє здоров'я. Але переконувати Вас не буду, оскільки вибір лікарів це справа особиста.
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. галичанка

    галичанка New Member

    Відповідь: Пораджу Вам гарного лікаря...

    Чи може хтось порадити мені добру масажистку? [​IMG] Прописали мені масаж спини. А масажистка в нашій поліклініці ставить мені страшенні синяки...[​IMG][​IMG]
     
  5. Е.Стілл

    Е.Стілл Well-Known Member

    Відповідь: Пораджу Вам гарного лікаря...

    галичанка, З якою метою прописали масаж?

    Kasia, травками лікують фітотерапевти, це не гомеопатія.
    Препарати фірми HEEL - це також не гомеопатія, це гомотоксикологія.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Відповідь: Пораджу Вам гарного лікаря...

    Гомеопати добре полікують коли вам вже поставлений діагноз. Тобто, вони вам випишуть/порадять препарати які базовані на травах і препаратах що містять флору для відновлення функцій організму. Але не вірте гомеопатам які лікують лише препаратами без особливих дієт. Любий гомеопат чи натуропат вам скаже що всі проблеми починаються від неправильного обміну речовин.
    І ще одна дуже важливе зауваження щодо любого лікаря - він повинен бути психолог, і впевнити людину що вона оздоровиться сама.
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Е.Стілл

    Е.Стілл Well-Known Member

    Відповідь: Пораджу Вам гарного лікаря...

    Маруся-мама, для чого гомеопату діагноз? Він повинен знати Реперторіум наізусць, хіба ж ні??? А без психології взагалі не реально! Ловіть "+1"
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Пораджу Вам гарного лікаря...

    Melisa, а яка саме лікарка?
     
  9. Katrin

    Katrin Well-Known Member

    Відповідь: Пораджу Вам гарного лікаря...

    Може вона і добре підбирає курс лікування, але ціна за прийом кусається, 200 грн за перший прийом не кожен викладе, а подальші якщо не помиляюсь по 100.
     
  10. zirka

    zirka Well-Known Member

    Відповідь: Пораджу Вам гарного лікаря...

    Так це ж приватний прийом. Зараз всі лікарі за приватний прийом беруть приблизно такі гроші.
     
  11. Fotynka

    Fotynka Active Member

    Відповідь: Пораджу Вам гарного лікаря...

    Народ, порадьте судинного лікаря хірурга. Дуже потрібно!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Прочитала. Згідна з людьми для яких це надія. Згідна на 100 % з Марусею. Як гомеопат визначить діагноз? Не розумію , видно ота така -вірю в прогрес медицини і сучасні технології.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Порадьте лікаря

    Моя дочка кашляе вже більше чотирьох тижнів.Лікарі аускультативно нічого не чують в легенях.Ренген теж нічого не показав.В аналізах крові високі еритроцити і лімфоцити.Одні кажуть що кашлюк, інші бронхіт,трахеїд....Але ніхто на 100% не впевнений.а дитина кашляе.боюсь щоб нам чогось неппропустили.Ми пропили багато ліків.І робили гріття і компреси......Але результату не мае.
    Можливо хтось знае дійсно хорошого спеціаліста-порадьте нам будь ласка.:cry:.А то море грошей йде а істина не відома
     
  14. TARIKAFR

    TARIKAFR Well-Known Member

    На жаль конкретно порадити пневмолога не можу, бо не знаю доброго. Єдине, що б порадив при наступних медоголядях, звернути найбільшу увагу на стан лімфовузлів на шиї, під пахами, під пахвами. Вони можуть уражуватися і при банальних вірусних інфекціях і за деякий час зменшуватись. Та можуть збільшуватися і при більш серйозних патологіях, наприклад захворюваннях лімфатичної тканини чи крові.
    Якщо ці лімфовузли збільшені в середостінні, то вони викликатимуть постійний кашель і це без жодного ураження легень.
    Тобто, як кашель не проходить і не знайдете пневмолога, то звернітся до доброго педіатра, якого таки легше знайти, най ще раз уважно передивиться дитинку.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    ныхто з 3 педыатрыв не дивився

    В ночі тепер кашель такий що доводить до рвоти.вдень трошки легший.загалом я помітила що важче їй тоді коли вона спить
     
    Останнє редагування модератором: 3 жов 2008
  16. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    В нашій дитячій полУклініці працює цілком нормальна, з великим досвідом інфекціоніст. Данилові кашлюк діагностувала безпомилково (огляд, аналіз, "вільний"). Приймає 2 дні на тиждень. Маю десь приватний тел. (Сихів?)
    З Вашого опису на кашлюк і виглядає.
     
  17. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    у нас точно з такими симптомами виявився кашлюк
    крім традиційного лікування, походили на курс рефлексотерапії (голки), допомогло
     
    Останнє редагування: 3 жов 2008
  18. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Але була у нас температура пару днів назад.Та й кашель вологий
     
  19. MaK

    MaK Active Member

    ..."ПУЛЬМОНОЛОГА"

    \
    Кашель який продовжується більше 3-ох тижнів - прямий показ до обстеження на наявність туберкульозу (хоча це не обовязково він). Для цього проводяться ряд проб по типу "Манту". Емпіричне лікування не рекомендую... (кальцію глюконат, лазолван, протикашлеві препарати, в дитячих терапевтичних дозах точно не зашкодять)
     
    Останнє редагування модератором: 3 жов 2008
  20. MaK

    MaK Active Member

    Львівська обласна клінічна лікарня: Кобза Іван, Щур Олександр. (сосудісті хірурги:))
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)