Пошук лікаря

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем TARIKAFR, 30 лип 2008.

 1. Alter Green

  Alter Green New Member

  Доброго дня! Потрібен хороший мамолог у Львові. Порадьте когось будь-ласка.
   
 2. Vivienne Dark

  Vivienne Dark Active Member

  Трихолога чи хорошого дерматолога порадьте!!!
   
 3. Mkola

  Mkola миється в бані

  Теж потрібен толковий дерматолог
   
 4. Mobilll

  Mobilll New Member

  Порадьте дитячого стоматолога. Дякую
   
 5. foramenifera

  foramenifera New Member

  Останнє редагування: 8 тра 2017
 6. manur

  manur Well-Known Member

  @foramenifera, а чому Ви "шановній громаді" до уваги пропонуєте саме кацапомовну сторінку того сайту?

  Я б навіть висловився "як Ви посміли???"
   
 7. bibrka

  bibrka Member

  Хочу всім порадити лікаря по венах та артеріях, судинного хірурга у Львові. Мелень Андрій Петрович працює в ОДКЛ. Енергійна та позитивна людина, чудовий спеціаліст. Що може бути цікавим для багатьох людей, які тільки обирають собі лікаря: з ним можна поспілкуватися в інтернеті на тему вашого здоров'я. Він має онлайн-консультацію на Фейсбуку, яка називається "Судинна хірургія: новини, онлайн-консультація". Вводіть у пошук на фейсбуці, і питайте, що вас цікавить. Хочу сказати, що це лікар максимально відкритий до професійного спілкування з пацієнтами. Не кожний у наш час дасть відповідальну та доброзичливу пораду про ваше здоров'я просто так. А тут саме цей варіант.
   
 8. Kairskay

  Kairskay New Member

  У нас трохи не стандартна історя, але сподіваюся, наш досвід буде корисним...
  Дитині було 2 роки, коли їй діагностували аутизм. Але ми не повірили данному діагнозу і лікарю в поліклініці. Звернулися до центру слуху Беттертон. Пройшли там діагностику, і виявилося що у дитини 3-4 стадія втрати слуху. У цьому центрі нам підібрали аппарат, дорожче а ніж ми очікували, але за якість і п'ятирічне обслуговування ми були готові заплатити стільки.
   
  • Корисно Корисно x 1
 9. Teddy Green

  Teddy Green New Member

  Шановні відвідувачі форуму. Одного разу я попав був до одного сліпого масажиста, який спеціалізується по масажу хребта. Звати його Віталій Капустін. Нажаль я номер його телефону загубив, адресу забув, а сторінку вконтакті він чемно видалив. Якщо хтось знає як з ним сконтактуватись, буду дуже вдячний вам за те, що повідомте мені його контакт у повідомленні.
   
 10. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Могли і наврочити. Таке можливо. Якщо дорослій людині не можуть нашкодити з-за наявності захисту, то дитині - це не складає складності. Треба сходити до церкви, просити вибачення за гріхи і просити видуження. Знайти знахарку, яку вже й тяжко знайти, але можливо і знімати той пристріт.

   
 11. FOXDOC

  FOXDOC New Member

  Доброго дня всім!!порадьте будьласка хорошого венеролога!!!
   
 12. Oolga

  Oolga Member

  У місті живу недавно, тому нічого не знаю ... підкажіть, потрібен хороший дитячий стоматолог? в яку поліклініку або приватну клініку можна звернутися? тільки що б там було нормально ...
   
 13. Oolga

  Oolga Member

 14. Saldivar

  Saldivar New Member

  Доброго вечора. Порадьте будь ласка гарного гінеколога та уролога, та стоматолога. У Львові живемо нещодавно. Не хочеться йти до когось попало( Буду дуже вдячна!
   
 15. Alina Mak

  Alina Mak миється в бані

  Еще могу посоветовать медицинский центр в Киеве Что делать, если ваш ребенок наркоман? - Наркологическая клиника Кадырова А. О. очень хорошие специалисты. Клиника специализируется на лечении наркозависимости, алкоголизма, игромании. У нас была беда страшная с одним родственником, вспоминать страшно..Так что если кому надо вдруг, можно обратиться.
   
 16. TatianaL

  TatianaL New Member

  Доля звела з чудовим лікарем Мелень Андрій, навіть уявити не могла, що позбавлюсь цих жахливих вен, які так заважали мені відчувати себе на всі 100!:) Андрій Петрович приділив мені уваги саме стільки, скільки мені було потрібно, дав відповіді на ВСІ! питання, що цікавили (а в мене їх було чимало), запропонував декілька варіантів вирішення моєї проблеми аби ми знайшли разом компромісний найкращий варіант, провів операцію бездоганно і головне позбавив мене варикозного розширення вен, яке вже давно було не тільки косметичною проблемою!
   
 17. marishaaa

  marishaaa New Member

 18. Romantyr

  Romantyr New Member

  Хороший уролог Андрій Валерійович оперував мене і знайомого, залишились обидва задоволені результатом. 0979120257
   
 19. MiraiUko

  MiraiUko Mira

  Доброго дня. Підкажіть будь ласка контракти Повханич Іван Іванович. Дуже потрібно попередньо поговорити з ним по телефону аби він нас прийняв..Ми з іншого міста, проблеми з бабусею, без його професійної допомоги не впораємося . Дякую за відповідь
   
 20. galechka

  galechka миється в бані

  Дівчатка, хто шукає чудового ендопротезиста-ортопеда, зверніть увагу на Клиника спортивной травматологии и ортопедии в Киеве, реабилитационный центр. Лечение травм колена и сустава - тут одні з чи не найкращих лікарів в Україні. Оперували бабусю у лікаря Новікова - тож теперь бабуся мало не бігає, а до цього казали, что максимум буде пересуватися з паличкою. Золоті руки, може комусь ще допоможе!
   
а де твій аватар? :)