Пошук лікаря

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем TARIKAFR, 30 лип 2008.

  1. Alter Green

    Alter Green New Member

    Доброго дня! Потрібен хороший мамолог у Львові. Порадьте когось будь-ласка.
     
  2. Vivienne Dark

    Vivienne Dark Active Member

    Трихолога чи хорошого дерматолога порадьте!!!
     
  3. Mkola

    Mkola миється в бані

    Теж потрібен толковий дерматолог
     
  4. Mobilll

    Mobilll New Member

    Порадьте дитячого стоматолога. Дякую
     
  5. foramenifera

    foramenifera New Member

    Останнє редагування: 8 тра 2017
  6. manur

    manur Well-Known Member

    @foramenifera, а чому Ви "шановній громаді" до уваги пропонуєте саме кацапомовну сторінку того сайту?

    Я б навіть висловився "як Ви посміли???"
     
  7. bibrka

    bibrka Member

    Хочу всім порадити лікаря по венах та артеріях, судинного хірурга у Львові. Мелень Андрій Петрович працює в ОДКЛ. Енергійна та позитивна людина, чудовий спеціаліст. Що може бути цікавим для багатьох людей, які тільки обирають собі лікаря: з ним можна поспілкуватися в інтернеті на тему вашого здоров'я. Він має онлайн-консультацію на Фейсбуку, яка називається "Судинна хірургія: новини, онлайн-консультація". Вводіть у пошук на фейсбуці, і питайте, що вас цікавить. Хочу сказати, що це лікар максимально відкритий до професійного спілкування з пацієнтами. Не кожний у наш час дасть відповідальну та доброзичливу пораду про ваше здоров'я просто так. А тут саме цей варіант.
     
  8. Kairskay

    Kairskay New Member

    У нас трохи не стандартна історя, але сподіваюся, наш досвід буде корисним...
    Дитині було 2 роки, коли їй діагностували аутизм. Але ми не повірили данному діагнозу і лікарю в поліклініці. Звернулися до центру слуху Беттертон. Пройшли там діагностику, і виявилося що у дитини 3-4 стадія втрати слуху. У цьому центрі нам підібрали аппарат, дорожче а ніж ми очікували, але за якість і п'ятирічне обслуговування ми були готові заплатити стільки.
     
    • Корисно Корисно x 1
  9. Teddy Green

    Teddy Green New Member

    Шановні відвідувачі форуму. Одного разу я попав був до одного сліпого масажиста, який спеціалізується по масажу хребта. Звати його Віталій Капустін. Нажаль я номер його телефону загубив, адресу забув, а сторінку вконтакті він чемно видалив. Якщо хтось знає як з ним сконтактуватись, буду дуже вдячний вам за те, що повідомте мені його контакт у повідомленні.
     
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Могли і наврочити. Таке можливо. Якщо дорослій людині не можуть нашкодити з-за наявності захисту, то дитині - це не складає складності. Треба сходити до церкви, просити вибачення за гріхи і просити видуження. Знайти знахарку, яку вже й тяжко знайти, але можливо і знімати той пристріт.

     
  11. FOXDOC

    FOXDOC New Member

    Доброго дня всім!!порадьте будьласка хорошого венеролога!!!
     
  12. Oolga

    Oolga Member

    У місті живу недавно, тому нічого не знаю ... підкажіть, потрібен хороший дитячий стоматолог? в яку поліклініку або приватну клініку можна звернутися? тільки що б там було нормально ...
     
  13. Oolga

    Oolga Member

  14. Saldivar

    Saldivar New Member

    Доброго вечора. Порадьте будь ласка гарного гінеколога та уролога, та стоматолога. У Львові живемо нещодавно. Не хочеться йти до когось попало( Буду дуже вдячна!
     
  15. Alina Mak

    Alina Mak миється в бані

    Еще могу посоветовать медицинский центр в Киеве Что делать, если ваш ребенок наркоман? - Наркологическая клиника Кадырова А. О. очень хорошие специалисты. Клиника специализируется на лечении наркозависимости, алкоголизма, игромании. У нас была беда страшная с одним родственником, вспоминать страшно..Так что если кому надо вдруг, можно обратиться.
     
  16. TatianaL

    TatianaL New Member

    Доля звела з чудовим лікарем Мелень Андрій, навіть уявити не могла, що позбавлюсь цих жахливих вен, які так заважали мені відчувати себе на всі 100!:) Андрій Петрович приділив мені уваги саме стільки, скільки мені було потрібно, дав відповіді на ВСІ! питання, що цікавили (а в мене їх було чимало), запропонував декілька варіантів вирішення моєї проблеми аби ми знайшли разом компромісний найкращий варіант, провів операцію бездоганно і головне позбавив мене варикозного розширення вен, яке вже давно було не тільки косметичною проблемою!
     
  17. marishaaa

    marishaaa New Member

  18. Romantyr

    Romantyr New Member

    Хороший уролог Андрій Валерійович оперував мене і знайомого, залишились обидва задоволені результатом. 0979120257
     
  19. MiraiUko

    MiraiUko Mira

    Доброго дня. Підкажіть будь ласка контракти Повханич Іван Іванович. Дуже потрібно попередньо поговорити з ним по телефону аби він нас прийняв..Ми з іншого міста, проблеми з бабусею, без його професійної допомоги не впораємося . Дякую за відповідь
     
  20. galechka

    galechka миється в бані

    Дівчатка, хто шукає чудового ендопротезиста-ортопеда, зверніть увагу на Клиника спортивной травматологии и ортопедии в Киеве, реабилитационный центр. Лечение травм колена и сустава - тут одні з чи не найкращих лікарів в Україні. Оперували бабусю у лікаря Новікова - тож теперь бабуся мало не бігає, а до цього казали, что максимум буде пересуватися з паличкою. Золоті руки, може комусь ще допоможе!
     
а де твій аватар? :)