Пошук лікаря

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем TARIKAFR, 30 лип 2008.

 1. manur

  manur Well-Known Member


  Привезла мене швидка на Топольну з апендицитом. Самого привезли... Прям з гуртожитка студентського. Жодних родичів не було. Ніхто ні з ким ваабчє не балакав. До вечора зробили операцію. Наступного дня приїхала мама з села. Потім щось символічне лікареві привезла.

  Але, то було восени 1992 року:)))
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 2. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  я мац-мац задню кишеню - нема. Де ж би воно поділося? Все ношу при собі.... А-а-а... згадав. Моє судно стоїть в Чорному морі! Згадав!
   
  • Смішно Смішно x 1
 3. smeet

  smeet просто спілкуюсь

  Доброго дня. Потрібна дифдіагностика , найвірогідніше невралгія 2 гілки трійчастого нерву..... Повна анестезія верхніх зубів зліва, біль в ділянці верхньої щелепи, яка посилюється при нахилянні голови(симптом фактично гаймориту) відсутність явно вираженого запального процесу.Тижнева антибіотикотерапія не дала результату.
   
 4. manur

  manur Well-Known Member

  А хто її призначав і на підставі чого?
   
 5. Hitiky

  Hitiky Well-Known Member

  Пропоную скористатись єзотеричними методами зцілення а саме отримання єнергії зцілення Лечение мантрами
  В тібетскій медицині головне це лікування свідомості (начитка оздоровлюючих мантр для хворого)
  а здорова свідомість позбудеться хвороб сама, мантри начитуються також на всі ліки!
   
 6. Stolnik

  Stolnik Member

  У мене брат віре у цю енергію зцілення , коли був у Мексиці, у него трапився апендицит, щось ця енергія йому не допомогла, три дні енергію шукав, мріяв... добре шо червоний хрест йому зробили опірацію... тк шо енергія і все таке інше дурне заняття.
   
  • Подобається Подобається x 1
 7. Stolnik

  Stolnik Member

  Я вірю у сучасну медицину!!!!
   
 8. Verunia

  Verunia Member

  Вважаю, що головне знайти хорошо організовану клініку. Тоді знайдеться і лікар, і технології, і медперсонал, і запобігання помилкам. На диво, ще залишились такі лікарні. Ще одне відкриття - платні державні клініки дешевші, ніж безоплатні комунальні, при цьому на хорошому рівні умови перебування і наявність всіх доступних новітніх технологій. Сьогодні на піднесенні розвиток військового госпіталю (Личаківська - Чехова). Зібрані непогані (хороші) лікарі. Безумовно, треба дивитись профіль. Висококласні абдомінальні та торакальні хірурги, травматологи, урологи, гінекологі і проктологи. Нйрохірурги, невропотологи і судинники - зірки. Можу порадити. Оплата за медичні послуги офіційна. В послугах передбачено все, не треба докупляти. Ціна найнижча у Львові. Поборів немає. Персонал вишкалений. У богатьох відділеннях відбувається модернізація.
   
 9. Verunia

  Verunia Member

  @TARIKAFRВважаю, що головне знайти хорошо організовану клініку. Тоді знайдеться і лікар, і технології, і медперсонал, і запобігання помилкам. На диво, ще залишились такі лікарні. Ще одне відкриття - платні державні клініки дешевші, ніж безоплатні комунальні, при цьому на хорошому рівні умови перебування і наявність всіх доступних новітніх технологій. Сьогодні на піднесенні розвиток військового госпіталю (Личаківська - Чехова). Зібрані непогані (хороші) лікарі. Безумовно, треба дивитись профіль. Висококласні абдомінальні та торакальні хірурги, травматологи, урологи, гінекологі і проктологи. Нйрохірурги, невропотологи і судинники - зірки. Можу порадити. Оплата за медичні послуги офіційна. В послугах передбачено все, не треба докупляти. Ціна найнижча у Львові. Поборів немає. Персонал вишкалений. У богатьох відділеннях відбувається модернізація.
   
 10. Verunia

  Verunia Member

  Безоплатне лікування - дорожче за платне, яке визначене в офіційному прейскуранті. Знаю особисто і на багатьох прикладах. Пам'ятаю розмову в Харькові: їде родич у державну відомчу платну клініку, я питаю чому не в обласну чи міську безоплатну? Відповідь прікольна: тут (у відомчій) - 7 000 грн., а в комунальній - 9 000 грн. і плюс все треба купити та оплатити кожну крапельницю та укол.
   
 11. Verunia

  Verunia Member

  Лікарі із комунальних ЖК. Обстеження можна пройти, але не всі. Якщо результат буде потребувати операції, краще звертатись в іншу клініку. Найповніша і найдешевша технологія у гінекології військового госпіталю (Личаківська, 26). Маю тлф до начальника (Мельничін Микола Ярославович) і провідного лікаря (Ірина Діонизівна)
   
 12. Djkjlz

  Djkjlz Member

  Всім привіт мене звати Володя. Маючи 5 зміщених хребців ( спондилолістез ) остеохондроз защемлення нервів, 3 міжхр. грижі. та ще багато нрізних ускладнень з судинами нервами та вцілому. За 4 роки страждань я знайшов і випробувавши особисто методи які підняли мене на ноги!! Можу їх описати тут але розумію що все рівно після цього буде багато запитань!! Тому якщо комусь потрібні поради будьласка краще подзвоніть мені; 0687639077 Володя Я щиро розумію кожну людину яка хоть раз стилакалась з такими захворюваннями. Повірте не потрібно робити операції на грижі!!! Це все лікується народними методами!!!
   
 13. YULIAnick

  YULIAnick New Member

  Дуже класний (в смислі кваліфікований) травматолог працює в Медхаузі на Грушевського. Але то в Івано-Франківську, та може знадобиться))
   
 14. manur

  manur Well-Known Member

  @YULIAnick, людина травмувала коліно в березні 2015 року. Ви гадаєте, що їй актуальна Ваша відповідь? Ну, але комусь, може, знадобиться....
   
 15. Martaarta

  Martaarta миється в бані

  Так я зараз живу в Києві, то можу порадити подолога, дуже акуратно і якісно позбавили мене від "делікатної" проблеми - грибика нігтя. Тому сміло рекомендую Лечение грибка ногтей лазером, цены в Киеве, отзывы и фото - недорого Лечение грибка ногтей лазером, / Дерматология / Bellezza
   
 16. Aleksandraa

  Aleksandraa супер мережевик

  Хто робив лазерну корекцію зору у клініці Лазер Плюс на Миколайчука ? Які відгуки?
   
 17. Maiii

  Maiii New Member

  Можливо тут хтось може порадити гінеколога в Трускавці або Дрогобичі? дякую наперед
   
 18. Fon

  Fon whom how

  в лікарню на топольній ні за яких умов не лягайте, там така дика антисанітарія і прірва, ригати хочеться. заходив декілька разів до хворих родичів, думаю краще вдома здохну як людина, ніж там як орк якийсь в смороді і бруді.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 19. krasatvoja

  krasatvoja New Member

  Особисто я зверталась до Іващенко Лариси Володимирівни, дійсно кваліфікований спеціаліст. Навіть найшла в інтернеті її сайт Іващенко Лариса Володимирівна | Сайт лікаря гінеколога та узд консультації в м. Трускавець Надіюсь допомогла
   
 20. Vik Toriya

  Vik Toriya New Member

  Доброго дня! Порадьте будь ласка хорошого спеціаліста з Хірургії
  по видаленню жовчного міхура , можливо хтось стикався з подібними проблемами.
  Цікавлять хороші лікарі в межах міста Львова, буду вдячна за будь яку інформацію та пораду
   
а де твій аватар? :)