Пошук лікаря

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем TARIKAFR, 30 лип 2008.

  1. Wanderlust

    Wanderlust Active Member

    Василь Рокита (якось так) в лікарні на Топольній, теж з коліном ходила
     
  2. nobodies

    nobodies Member

    а як попасти на прийом? Треба карточку заводити, якщо я живу в іншому районі чи по запису?
     
  3. Wanderlust

    Wanderlust Active Member

    Я дзвонила і просто прийшла до відділу травматології
     
  4. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Приходити в його робочий день і вас прийме)
     
  5. sqim

    sqim Well-Known Member

    підкажіть будь-ласка, хочу знайти якогось нормального сексолога для консультації у Львові
     
  6. Як з нею можна звязатися?
     
  7. vetalbon

    vetalbon миється в бані

    Тот кто написал . Ему в ЛС напишите
     
  8. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    та всі вони більш меньш , тільки в платні клініки не ходіть типу оксфорд медікал - бо розведуть на рівному місці на хороші гроші
     
  9. Markon

    Markon миється в бані

    про всяк випадок:
    Бандрівська Анізія Зіновіївна - медінститут
     
  10. Alex Alex Alex

    Alex Alex Alex New Member

    Привіт)Може хтось порадить хорошого лікаря-геніколога (проблема полягає у тому,що не можемо ніяк завагітніти,лікарі із нашої районки поблеми "ніби не бачуть",але швидше за все вона є!)Тому,буду дуже вдячна за рекомендацію хорошого лікаря!Дякую!!!
     
  11. manur

    manur Well-Known Member

    А моркву їсте?
     
  12. nanade

    nanade New Member

    Порадьте, будь ласка, хорошого гінеколога. Хочу проконсультуватись у лікаря, який надасть нормальне обслуговування і не здере з тебе гроші на рівному місці. Не шкода заплатити хорошому лікарю, якщо воно дійсно того варте.
     
  13. Adamaus

    Adamaus Member

    Шановні дівчата, жіночки кохані. Що за ціни на брекети 4,5,6 тис. грн ???
    Ви взагалі нехтуєте своїм здоров'я і зубами!
    За таку ціну вам продають найдешевші китайські брекети, які є токсичними для людини і негативно впливають на ясна та емаль зубів! Звісно про таке вам ортодонт не скаже (і навіть корисливо приховає таку інформацію!). Тому що ви хочете як найдешевше, а йому треба заробляти, щоб оплатити оренду приватного кабінету!!!
    ЯКІСНИЙ ТОВАР І ЛІКУВАННЯ НІКОЛИ НЕ БУЛИ І НЕ БУДУТЬ ДЕШЕВИМИ!!!
    А через певний час вилізають усякі болячки, через ті дешеві брекети!
    Якісні професійні брекети і лікування коштують від 400$ на одну щелепу!
     
  14. Adamaus

    Adamaus Member

    Шановні дівчата, жіночки кохані. Що за ціни на брекети 4,5,6 тис. грн ???
    Ви взагалі нехтуєте своїм здоров'я і зубами!
    За таку ціну вам продають найдешевші китайські брекети, які є токсичними для людини і негативно впливають на ясна та емаль зубів! Звісно про таке вам ортодонт не скаже (і навіть корисливо приховає таку інформацію!). Тому що ви хочете як найдешевше, а йому треба заробляти, щоб оплатити оренду приватного кабінету!!!
    ЯКІСНИЙ ТОВАР І ЛІКУВАННЯ НІКОЛИ НЕ БУЛИ І НЕ БУДУТЬ ДЕШЕВИМИ!!!
    А через певний час вилізають усякі болячки, через ті дешеві брекети!
    Якісні професійні брекети і лікування коштують від 400$ на одну щелепу!
     
  15. Adamaus

    Adamaus Member

    Шановні дівчата, жіночки кохані. Що за ціни на брекети 4,5,6 тис. грн ???
    Ви взагалі нехтуєте своїм здоров'я і зубами!
    За таку ціну вам продають найдешевші китайські брекети, які є токсичними для людини і негативно впливають на ясна та емаль зубів! Звісно про таке вам ортодонт не скаже (і навіть корисливо приховає таку інформацію!). Тому що ви хочете як найдешевше, а йому треба заробляти, щоб оплатити оренду приватного кабінету!!!
    ЯКІСНИЙ ТОВАР І ЛІКУВАННЯ НІКОЛИ НЕ БУЛИ І НЕ БУДУТЬ ДЕШЕВИМИ!!!
    А через певний час вилізають усякі болячки, через ті дешеві брекети!
    Якісні професійні брекети і лікування коштують від 400$ на одну щелепу!
     
  16. Adamaus

    Adamaus Member

    Чому дублюються повідомлення??? Прошу адміна видалити копії, бо в мене не виходить!
     
  17. harazdovskiy

    harazdovskiy Member

    Порадьте дерматолога для підлітка, маю проблеми зі шкірою.[​IMG][​IMG]

    Надіслано від мого m2, використовуючи Tapatalk
     
  18. Marien

    Marien Member

    Хочу поділитися гарною новиною! Для мене це спавді свято!!!))) В нас на сихові нарешті з*явилася альтернатива дорослій поліклініці, де цілий день сидиш в черзі ( незважаючи на то шо маєш той талончик, який треба брати за тиждень до прийому- взрив мозгів!!!), але в той день можеш так і не попасти до лікаря, а коли попадаєш - то розумієш, шо ти тут нікому не потрібен і нічого мудрого не почуєш. Це дійсно велика проблема, бо сихів величезний спальний район, а шоб звернутись за допогою є тільки одна поліклініка. До чого веду, проїжджаючи на нашому сихівському мості побачила оголошення про те, шо там де був леодерм тепер є ангел турботи -медичний центр така сама як доросла, по-суті. Подзвонила-записалась. Давно вже тубрують набряки, направляли мене по колу, нефролог в дорослій сказав, шо то пісочок в нирках-то не такай вже проблема, сімейний - шо треба більше відпочивати.Тут порадили зробити ехо серця, екг, аналізи і виявилось, шо вся проблема взагалі в серці. Лікар кардіолог (дуже толкова) виписала мені лікування, вже бачу зміни. Задоволена всім! Ше планую сходити до невропатолога і окуліста. Тепер буду звертатись сюда. І раджу, тим хто цінує свій час і нерви!
     
  19. AAnzhela

    AAnzhela Active Member

    Гастроэнтеролог, наилучише рекомендации
    Несвит Людмила Анатольевна ( Несвит Людмила Анатольевна )
    Очень боялась зондов, но с помощью специалистов - все прошло легко (на сколько это возможно!)
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Два випадки:

    №1
    Привезли мого швагра з мікроінсультом на топольну.

    Перше запитання медсестри: судно маєте?

    №2

    Тре поміряти тиск.

    Звернулися до медсестри - в неї немає тонометра.
    - А де взяти?
    -Шукайте!

    20 грн. розлулило ситуацію. Зразу знайшовся тонометр.
     
а де твій аватар? :)