ПорошенКО - 3

Discussion in 'Політика і політики' started by Un.Known, Apr 7, 2019.

  1. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    та нема питань... але спочатку кордони - як у 2013 році, до вторгнення :uanew:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    При Януковичі! :rock:
     
  3. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    Майбутні пільги підраховують!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    Помрійте, помрійте...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    Не перебільшуйте, Зе-влада потужна як ніколи!
     
  6. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    І кому вони потрібні, ті телеканали? :dntknw:
    Я й ці, що є, давно не дивлюсь.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Про що можна говорити з тупою, розумово обмеженою людиною?
     
  8. Нардеп-слуґа Шевченко на своєму каналі повідомив, що "Главкома Залужного уволят с вероятностью 99%. Вопрос времени" (с)

    Нуууу і-і-і...? Де проклятія?
    Де звинувачення в розколі?
    Де спростування і обурення?
    Де урочисті обіцянки "растрєлять!", "повєсіть!", "нє голосовать - нікогда, ніколи, never!"?

    Так хто тут своїми істериками "працює на московську пропаганду", шановні позитивні лицеміри?
     
  9. А ще нардеп-слуґа в своєму дописі допустив обмовку по Фрейду - коли сказав про "принцип единовластия", ніби то порушений Залужним.

    В армії є единоначальність - "єдіновластіє" це про інше.

    Єдіновластіє це якраз мрія "нових ліц", бо без єдіновластія вони не мають майбутнього - і саме тому монополізують повноваження, інформаційне поле, ресурси, закривають канали та згортають децентралізацію тощо.

    А всі хто не вписується в "єдину" картину руханок, вишитих подушок та безмежної віри в умовне "зниження тарифів вдвічі" - той враг народа, смутьян, барига і агєнт, все за канонами будівництва авторитарного суспільства за кращіми зразками наших сусідів.

    Саме тому їх так вкурвив прояв вільної думки з боку Головкома, це неприпустиме руйнування єдіномислія найвеличніших ілюзій про конєц епохі.
    .......
    Ми здогадувались, Євгене Володимировичу, але дякуємо за зайве підтвердження, пишіть ще.

    Valeriy Prozapas
     
  10. Слуга, ахвіцер-буданівець,
    Ну шо, пазітівні?

    FB_IMG_1699522663360.jpg
     
    Last edited: Nov 9, 2023
  11. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Це ви спробуйте Єврокоміссію переконати. Бо вона теж може багато чого на потім відкласти.А ось дещо вже зараз впєндюрити.
     
  12. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    А що нам Єврокоміссія?
    Україна - самостійна, могутня, незалежна держава!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Попандопуло, такий попандопуло.
     
  14. Не знаю, чи справді це Володя Арʼєв врятував Залужного своїм постом, але, за моєю інформацією, співбесіди на посаду Головнокомандувача Єрмак таки проводив і дзвінки від союзників Зеленському з цього приводу були. Вони й зупинили відставку.
    А головне, поінфомовані люди вважають, що Єрмак таки докрутить Зеленського до звільнення Генерала
    https://www.facebook.com/1000035476...PpbEZ5gU94cMBJuGGeqKGnwsmrmdBC2Y574Z7RQoHSUl/
     
  15. #справа_громадян Зараз буде пост нереальної подяки.

    Є в Україні славетна 72-а окрема механізована бригада ім. Чорних Запорожців. А у бригаді взвод БПЛА, в якому служив я - був пілотом на "Валькірії" до переводу в інструктори по безпілотниках. Але взвод продовжує воювати - він піднімає літаки в небо, він шукає і корегує. І служать там хлопці з якими служив я. Ба-більше, служать бойові пілоти, яких я колись навчив піднімати у небо "Валькірію".

    Коли я пішов в інструктори, то свої літаки і назмний комплекс залишив хлопцям - їм він був значно більш потрібний. Та й до цього ці літаки і цю наземку нам придбали волонтери - в тому числі "Справа громад". Придбали для Чорних запорожців - аби бити ворога.

    Проте доля пілотська сувора - літаки гинуть. Їх давлять РЕБами. Їх розстрілюють системи ППО. Одним словом хлопцям знадобилися нові літаки. Хлопці звернулися по допомогу до мене. Я звернувся до Фонду Петра Порошенка. Не скажу, що розмова була легкою, допомога потрібна дуже багатьом бригадам. А я вже писав, добувати нові літаки для роботи доводиться переважно через волонтерів.

    І от розумієте, з одного боку так це виснажує - просити, вмовляти, доводити чому саме тобі мусять дати. А з іншого боку, коли бачих 200-х і 300-х яких тягнуть з передка, тому що там вчасно не з'явилося очей... А ти міг допомогти, бо ти - умієш...

    Одним словом, все це я й пояснив. І Фонд Порошенка пішов нам на зустріч. І вуаля - нещодавно я публікував фото з двома літаками, які ми відправляли до Чорних запорожців. А от хлопці прислали фото.

    Літаки працюють. Літаки - літають. Літаки знаходять. І корегують. А Чорні запорожці - воюють. Зупиняють навали ворога на Вугледар.

    Дякую Фонду Порошенка! Дякую щиро!

    А якщо ви так само хочете допомогти ЗСУ - це не складно.

    ТІЛЬКИ ПРИВАТ24
    5169 3305 2068 6400

    ІНШІ БАНКИ
    5375 4115 0177 8331

    PayPal:
    wingman2006@mac.com
    FB_IMG_1699530961838.jpg FB_IMG_1699530966644.jpg FB_IMG_1699530971186.jpg
    https://m.facebook.com/story.php?st...xTJ6KR9Un2uCZshPx887fbM3Cl&id=100044261057874
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    тоді ми перестанемо експортувати зерно...
    і мільйони голодних і неграмотних африканців окупують Європу :facepalm:
     
  17. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Ось подобаються мені такі закидони космічного апломбу і космічної дурісті від осіб, які ледве-ледве абетку вивчили. Товаришу, а ви в курсі, що Сполучені Штати тільки на етанол для автопалива переробляють більше зерна, ніж Україна експортує?Це перше. Друге- а ви точно фермер?Чи просто наймане дешеве дурненьке?Бо фермери "зрадіють", коли не продадуть зерно, збанкрутіють, і провалять наступну посівну.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  19. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Хомчине, у мене просте запитання: А чи потрібно було б Зеленському віддавати Цемаха за моряків, якби Порошенко тих моряків не послав у рашистський полон?
    Ніколи над цим не задумувалися?
     
  20. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Геніально!
    Тобто, Ви знаєте абсолютно все, про що Порошенко розмовляв із Путіним?

    Скажіть, чому рашистські пропагандистські канали не нападають на Порошенка? Чи у Вас є докази протилежного?

    Ви можете "зуб дати", що у Хуйла немає компромату на Порошенка?
     
а де твій аватар? :)