ПорошенКО - 3

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Un.Known, 7 кві 2019.

  1. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Мєдвєдо, уряд виділив більше мільярда доларів на дрони. Якщо купувати дрони-камікадзе по 500 долларів- це більше двох мільйонів дронів. І де вони?
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  3. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    схема така...

    солдати воюють...
    зарплати віддають жінкам...
    жінки... кругом загальний стрес... все таке... купують цукерки рошен...

    частину прибутку від продажу цукерок Порошенко віддає на армію...

    усе логічно ? )
     
  4. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    (я не слідкую за діяльністю Порошенка взагалі...)

    можна простими словами?

    Шо конкретно він пропонує щодо війни ?

    Ну приміром, Порошенко зі своєю командою тріумфально перемогли на виборах?

    І шо? :popcorm1:
     
  5. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ну, тоді Порошенка не посадять.

    Порохоботи якось "соромляться" казати про те, що Порошенко за свої п'ять років не побудував завод з виготовлення снарядів.
    Що жодного разу не відвідав завод Антонова і не сприяв налагодженню виробництва транспортної авіації для ЗСУ. (Маю на увазі Ан-176, який на початок його каденції уже був в одному екземплярі, навіть на міжнародних виставках, і лише Зеленський відвідав завод і сприяв виготовленню перших трьох, здається, літаків).
    Порошенко нічого не робив, коли душили КрАЗ на користь його Богданів.
    Саме за часів Порошенка було побудовано Кримський міст, яким рашисти досі перекидають військову техніку. Хоча можна було наробити морських дронів, підірвати міст і сказати "то не ми".

    Але, слава Богу, Порошенка не оберуть. Це він прекрасно знає, і тому рве задницю, що мов он він який патріот України. Хоча на своєму заводі якому-небудь не налагодив виробництво ударних дронів.
    В Ірпіні хлопці збирають дрони за донати від населення, а на заводах Порошенка дрони не збирають. Загадка.

    Ірпінське волонтерське об’єднання «Незламні серця» оголосило масштабний збір на FPV-дрони для Збройних Сил України.

    Команда волонтерів особисто закуповує усі деталі, тестує їх в різних умовах та передає вже готові БпЛА військовим. Дрони передають штурмовикам на Бахмутський напрямок та в Оріхів на Запорізький напрямок.

    «Підтримайте збір, кожен такий БпЛА зберігає життя нашим героям і завдає удару по ворогу», — наголошують волонтери.

    Підтримати збір можна за реквізитами:
    Монобанка ТУТ.
    ПриватБанк БО БФ ІВО Незламні Серця ТУТ.

    Учора на каналі Олега Жданова уже були показані готові зразки.
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. Логічно, що ти ідіот і довбойоб.
     
  7. А кацалапий рве сраку за того, хто за три роки створив умови для нападу на Україну:
    - знищив ракетну програму
    - призначив зрадників керувати армією, СБУ
    - розмінував всі дороги з Криму
    - відремонтував всі дороги на майбутніх напрямках наступу кацапів
    - просрав Мрію
    - здав в полон азовців
    - зараз зупиняє роботу оборонних підприємств безперервними перевірками
    - допиздівся до того, що всі нормальні політики світу рахують його піськограєм і клоуном і тихо посилають нахуй.

    Можна писати дуже багато про рівень корупції при зелупі і його мільярд
    При його жадібність, мстивість, заздрістність вже написано стільки, що кацалапий перестав всує згадувати зелупу.
    Ще один планктоша рипається на захист зелупи
     
  8. Чотири роки тому почалась підготовка до здачі України кацапам

    FB_IMG_1698384564562.jpg FB_IMG_1698384559901.jpg
     
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Mykhaylo Khomchyn, поясніть, будь-ласка мені таке:
    Чому Порошенко, маючи автомобільний завод Богдан, не налагодив виробництво броньованих машин, а (щоб пропіаритися) купував їх за кордоном? Броні не було? А де ж тоді броню бере Харківський завод, що виготовляє танки?

    Наведіть приклад, де пригодилися ті катери, які виготовляв Порошенко на своїй Кузні на Рибальському.
    А тоді посміємося разом.
     
  10. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    ніякої загадки немає... фахівці на заводах Порошенка зайняті виготовленням цукерок...
     
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @mypucm, хочу Вам сказати, що я Хомчина читаю дуже нерегулярно, але якщо він раптом повідомить, що Порошенко закупив ударні дрони для ЗСУ чи СБУ, то дасте мені знати.
    А поки що - про Стерненка.
    Дякуємо Стерненку 3.jpg
    Замах на Царьова, він при смерті. Росія підтримала терористів ХАМАС - YouTube

    А Ви як особисто вважаєте: могли би фахівці збирати дрони-камікадзе на Кузні на Рибальському, яка належить Порошенку?
    Там досить людей, які вміють тримати в руках викрутки, 8х10 та паяльники.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 27 жов 2023
  12. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Петро Порошенко:

    Відсьогодні наша команда починає постачати у війська дрони-камікадзе.

    Ви знаєте, ми вже передавали і будемо передавати в ЗСУ сотні «Мавіків», «Аутелів», «Посейдонів», «Валькірій».

    Але дронів багато не буває.

    Бо дедалі частіше хлопці просять саме FPV. Вони їм дуже потрібні. Бо втрати на війні в живій силі, і в легкій техніці на сьогоднішній день — це велика частина роботи таких дронів. Ба більше, такі дрони, іноді, можуть замінити оператора Стугни разом з самою Стугною. І тоді не військовий буде ризикувати своїм життям, виходячи в нерівний бій з ворожою технікою, а лише дрон.

    Ці працюють на відстані до 12-ти кілометрів і можуть нести з собою 1.5 кілограми вибухівки.

    Першу партію ми закупили в українського виробника. Всього — 50 FPV-дронів. Перші 25 — підуть в окремий розвідбат вже сьогодні. Наступні 25 — приїдуть до кінця тижня.

    Також для двох бригад ми уклали контракт на 400 дронів. Найближчим часом передамо їх у війська.

    Про точність бойового застосування дронів я вам розповідати не буду, ви і так все знаєте. Але те, що вони підвищать ефективність Збройних Сил України — тут сумнівів немає. Орки пошкодують, що прийшли на нашу землю.

    Докладемо максимальних зусиль для цього.
     
  13. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    Може АН-178?
     
  14. А чому зелупа взагалі не замовив ні одного автомобіля українського виробництва?

    І остання інформація

    Починаючи з вівторка ЗСУ втратили п'ять танків Leopard 2A4 в районі Роботине Запорізької області

    Вже маючи досвід зіштовхування танків з дронами-камікадзе, жодну з машин не спромоглися оснастити навіть банальними мангалами, на відміну від РФ, в яких майже кожен танк під час наступу на Авдіївку мав захист від БПЛА

    Таким чином, Україна бесповоротно втратила четверть переданих Leopard 2A4 (10 знищених, з них половина за останній тиждень з 40 поставлених)

    Чому зелупа не налагодив обладнання Леопардів захистом від БПЛА?
     
  15. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    1. починаючи з вівторка... це зараз чи ще у серпні ?

    2. безповоротно... хто вам таке сказав?
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    :)))

    Навіщо це вам?

    :scratch_one-s_head:
     
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Звичайно, Ан-178. Я допустився друкарської помилки.
    Я кажу ж, що перший політ Ан-178 відбувся в 2015 році, літак дуже сподобався, в тому числі і іноземцям, відразу посипалися замовлення, але коли у Порошенка в голові одні томоси, та як би не розлютити Путіна, та як би, користуючись посадою, більше підгребти під себе, то, звичайно, йому було не до розвитку українського авіабудування.
    Тому саме Зеленський особисто відвідав Завод Антонова і сприяв не на словах, а на ділі виготовленню трьох серійних літаків.
    Україна[ред. | ред. код]
    В грудні 2020 року для потреб Збройних Сил України було підписано контракт щодо будівництва та постачання трьох військово-транспортних літаків Ан-178-100Р[51].

    Ан-178 — Вікіпедія (wikipedia.org)


    З назвою можна помилитися, але я мав на увазі саме суть подій. Не Порошенко сприяв замовленню цих літаків для ЗСУ, а Зеленський. І порохоботи (стосується не Вас) можуть хоч повністю зійти на повидло, оббріхуючи Зеленського, але факт є факт.
    Війна завадила виготовленню цих літаків. Але після перемоги України будівництво цих літаків буде продовжено.

    А помилятися може кожен.
    У нас в армії був замполіт, який на якихось урочистостях сказав про 26 героїв-панфіловців. (переплутав із 26 бакинським комісарами).
     
  18. FB_IMG_1698421772674.jpg
     
  19. Для особливо тупих

    "Таким чином, Україна бесповоротно втратила четверть переданих Leopard 2A4 (10 знищених, з них половина за останній тиждень з 40 поставлених)"
     
а де твій аватар? :)