ПорошенКО - 3

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Un.Known, 7 кві 2019.

  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @VasMT, тут товариш з-за поребрика цікавиться, як скоріше доставити військову техніку з пункту А в пункт Б - по рівній новій дорозі, чи по такій, що на ній асфальт лише місцями, щоб люди розуміли, що та дорога колись була заасфальнована?
     
    • Тупо Тупо x 1
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Невже Солов'їов? Найбільш дорогий журналюга в РФ, на проданій совісті і гідності заробляє мільйони, причому не рублів).Має вілли в Іспанії, яхти, розкішне життя солідного російського громадянина.
     
  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    То - точно Соловйов. Шендерович не раз про це казав. Соловйов був двадцять п"ять років тому ліберал, прихильник Єльцина і так далі.
    Мене цікавить той другий.

     
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Пошліть його нах@й і від мене, і від військової техніки, і від нової дороги, і від обидвох пунктів.
    Я ще росіянцам не розказував про ОВТ ЗСУ....
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну чого ти так? Це ж Янукович цікавиться.:haha:
     
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Good man , Ви зорієнтувались, куди Вам іти? Якщо ще ні, то попросіть @Blaberus-ю Вас туди провести, бо йому також туди давно вже потрібно. Можете також @Мих - а з собою прихватити, він вам буде за духовного наставника. Писаніє знає напам"ять.
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А йому воно на?
    Я більше повірю в те, що Ющенко повернеться в політику, аніж Янукович в Україну.
    Доречі, зараз Тягнибок на 4-му мітингує...
     
  8. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Ви її дочекалися!
    Перед усім хочу сказати що я в захваті від Вашого курячого інстинкту! Напевне саме завдяки йому Ви так носитесь з інтелектуально неповноцінними інфантільними особами, такими як мавпа японська і брудний циган. І безумовно завдяки йому ви є зебілкою, бо загальновідомо що падлокловун є інфантільним дегенератом.
    А зараз мені цікаво, де Ви знайшли склад хамства? Бо @medwedo berlogsoni підступно і похабно збрехав, як це властиво зебілоїдному бидлу. Ця брехня паклюжить мою людську гідність, поскільки це є спробою поставити мене на один рівень з генетичним сміттям, яким є шмаркледрочери. Отже воно є божевільним і патологічним брехлом. Логічно? Логічно.
    Не треба. Розумні порохоботи на мене не ображаються а зебілоїдне бидло на мае на це права. Бо воно є отарою людиноподібних істот другого гатунку.
     
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    отож.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    йой же. Це буде хресний хід?
     
    • Смішно Смішно x 3
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Знайоме обличчя, не можу ніяк згадати...Подумаю.
     
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  13. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

     
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    :)))Рано птичечка запела, как бы кошечка не съела) Зібрав штаб, який організував членів партії на вулиці. І шо? Ну побухають.
    "Сором для України", ай-я-я.
    Погано ще він розібрався у справі (що там на нього накопали). Адвокати теж не знають усього. Хай побуде під зобов'язаннями, щоб стихли оці шоу, а як підуть розказувати свідки, буде геть інший колєнкор.
     
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Такий самий, як Янукович.
     
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Та ви шо.
    Тягнибок освічена людина. Скільки я його чула - він все каже правильно. Інша справа - його контакти, брудні гроші - не знаю, що там правда, а що ні...
    А Янукович без папірця що міг сказати? Аж нічого. Важке дитинство, погані гени..босота.
     
  18. Rabinovich

    Rabinovich Well-Known Member

    Думаете он будет сидеть сложа руки? Речь идет и его бабках и о его свободе. Думаете он покорно будет ждать финала?
     
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Не буде, але механізм тікає. Ні грама не сумніваюсь, що не почали б з арештом майна без 100% доказів його провини. За кордон не може поїхати, та і він вже нажалівся всім, на кого можна розраховувати. Залишилось одне - піднімати тут бунти, дороги будуть перекривати, нападати на поліцію, щось громити, аби його не судили. Але судити будуть. Все одно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Порошенко - непоганий оратор. Може брати на горло. Причому чудово використовує кожну подію в особистих цілях. Затримка на дві хвилини в аеропорту, коли у нього взяли паспорт, не викликала б жодних емоцій у звичайної людини: звичайна рутина, люди виконували свою справу, зате Порошенко роздув це до небес. Не впускають, паспорт не віддають! Я - громадянин!
    Але зате зараз закордонний паспорт забрали, без шуму, без пилі. Щоб відлучитися із Київської області, повинен питати дозволу. Відлучиться самовільно - переглянуть запобіжний захід.
    Я би на місці суду викликав його щодня. Хай би народ збирався, дихав свіжим повітрям, декому і копійка якась перепала б. А декому набридло б кататися з інших міст мерзнути надворі в Києві.
    От коли вдарить сильний мороз, можна визивати Порошенка на кілька годин для уточнень. Запитати щось, а потім іти в дорадчу кімнату на дві-три години пити чай.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)