ПорошенКО - 3

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Un.Known, 7 кві 2019.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Тетяна Висоцька
    15 год
    ·
    На цьому фото мою увагу привернули не численні камери, не професійне світло і не головний «герой». А обличчя військових, яким явно гидка ця показуха.
    [​IMG]

    зі

    @VasMT , а до вашої частини той сивочолий геть-man хоч разок навідувався з подарунками?
     
    Останнє редагування: 24 лип 2021
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Геть- man ніколи.
    Я навіть не чув, щодо його проїздів.
    В мою частину приїжджають волонтери з Хмельниччини. Мені час від часу шлють допомогу Спілка ветеранів ЗСУ Стрийського гарнізону....
    А от з Зеленським Я в минулому році перетнувся. На пожежі на Луганщині...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Але планувалося затримання російськихвійсових лочинів на території України. Тобто, зовсім "не нашою" ця операція не може бути. Тобто падлокловун збрехав.
    Допомогали Україні затримати російських військових злочинців? Ви Нормальний?
    І якшо вони навіть знали і мали участь, навіщо тоді зраднику було дзвонити ворогу?
    Так, я в курсі. Зараз піду просрусь і буду терпеливо чекати поки Бог особисто витре лайно з моєї дупи.
    Якшо не дійшло, це іронія.
    А як Ви хотіли? Щоб спецслужби, які існують для введення ворога в оману, були правдивими?
    Так. І це правильно. Вам це не подобається?
    Це запитання. Ба тільки людина що страждає на розумовий розлад може вважати що президент та верховний головнокомандувач не має доступу до державної таємниці.
    Це юридичні н"юанси. Вони занадто склдні для Вас.
    Це є привідом бути дебілом?
     
  4. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    І що? Багато було охорони?
     
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я би не сказав...
    Дуже і не помітно було.
     
  6. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Рік тому зрадник приперся на Малишева. Охорони була ціла орда. Людей навіть не випускали з приміщень, нежважаючі не те, що більшість з них голосувала за це падло.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Зеленський в ДНР майже свій, нафіга йому там охорона?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    яка прекрасна трійця:

    Васілій, циган, Скобєєва....

    Грають в одну дудку, аж ехо йде.:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Васілія закрили в льоху, а там майже не було охоронців Зеленського.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  10. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Його, напевне, свої охороняли. Бо як кинется і зацілує дупу зрадника до кривавих мозолів. А там і до сепсісу недалеко.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Але все одно бздить. Бо гаманець можуть вкрасти.
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Якщо бійцям Порох не подобається, вони б не прийшли на зустріч. Хто такий Порох? Військовий? - ні!. Головнокомандуючий - ні!. Який зміст прийти і корчити рожі? Це ж не дитячий садок. Там нормальні не молоді мужики.

    Так що... то бля-бла...
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Може і так... А може і не може...
    Там ще до того допису коменти цікаві)
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Є інші фотки, що говорять про протилежне до того, що ви висказали.
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Що таке підставити 29 людей для Кремля, коли англійці та інші спецслужби заради чогось і більшим жервували?
    Російська контррозвідка ще існує. Знову ж таки керченська протока... провокація з двома десятками морячків.
    Короче... подобається мені, чи ні, але на війні, як на війні. Але то засекретять на років 50, а бувають суди прості, але утаєничать, якщо комусь не вигідно розкриття.
    Та все таємно врешті стане явним.
     
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Та які там нюанси,,,?
    Путін же не в курсі був. За армію відповідає Шайгу, за операцію "Бук" взагалі не знали. Може американські агенти викрали.
    Так і у нас. Може і не знав Зеленський, йому чи Бакану хтось щось підсунув дезинформацію, бо свої мовчали, а чужі і раді.
    Далі посмотрим)))
     
  18. Навесні 2019го Зеленський на сцені стадіону сказав Порошенку, що всі здобутки за його каденцію – то виключне досягнення українського народу. Я запитати хотів, а де тепер той величний нарід, якому тоді так круто все вдавалося? Чому зараз в нього лише одні поразки?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Міську, у тебе шо, зараз одні поразки?
    Працювати треба, а ти скавулиш і ниєш весь час :)))
     
а де твій аватар? :)