ПорошенКО - 3

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Un.Known, 7 кві 2019.

  1. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Починаючі з ниньошньої.
    Ви сатаніст? Зрозуміли чому винмкло таке питання?
    Тобто, треба нічого не робити, а "тєрпєліво ждать міровой рєволюціі". Бог все зробить за нас. Було би непогано якби він мені сраку витирав.
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Бо скромний. Ось на днях я отримав транш, правда дещо менший, ніж Петро Олексійович, але теж згідно рішення суду.
    Якійсь зебобіки вирішили використати моє авторське право у своїх цілях. А це не красиво. Тож заплатили у 10 разів більше, ніж могли і то я ще їх пожалів. Але нехай це їм буде не на погибель, а на науку.
    На черзі Управління праці. Документи на компенсацію витрат, всякі там моральні шкоди вже готові. Скаржитися їм вже нема куди. Будуть платити. А що робити? Наука коштує.
     
    Останнє редагування: 22 лип 2021
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Львівець @Мих -уїл, нє нада ля-ля...
    Вуйки - сама об"єктивність! :)))

    Це Пєтька скромний??? о_О
    Я сі сплАчу... )))
    У нього у висері через два весь час "я, як п"ятий президент, і моя Марина..." та "я, як п"ятий президент, і моя Марина"... :)))
    Львівець @Мих -уїл, то получається, що Ви нескромний, шо нє? ;)
    /ну, а те, що Ви, скоріше за все, знову збрехали - тут і до ворожки не ходи. Це вже у Вас патологія :))) /
     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Тобто, навіть Януковіч вам за мед був? Я ж казав))

    Ні, не зрозуміло.

    Як це не звучить сумно, так і є. Але
    Бог за нас нічого не зробить, якщо людина сама не скаже поганого або руку не підніме. Але навіяти лукавого, ввести у спокусу Він може, надати непереможності або возвести на вищій щабель фінпіраміди чи президентства.
    А на рахунок вашої сраки я попрошу "очень и очень", аби не забували, що бажання треба правильно формулювати))
    Витерти і підтерти - це різні речі))
     
    Останнє редагування: 22 лип 2021
  5. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Навіть не намагайтеся займатися казуїстикою Це занадто складно для Вас.
    Невже? Ось Ви пишите:
    Тобто Сатана, який вводить в спокусу, є Вашим Богом? Вам пощастило що Інквізіція вже пішла в історію. Ост Вам чудова пісня, насолоджуйтесь:


    View: https://www.youtube.com/watch?v=BxZMU-jV7s0
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    П
    Так я ж не перефарбовуюся при будь-якій зміні влади))

    Ну так... Ісус так вчив... "не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого..."
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Циганчук, ти апріорі брехун, бо циган. Кого цікавить думка цигана?
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  9. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Комуняка?
    Можливо Ви праві. Але якшо Бог спокушає людину, то чим він гірший або кращій за Сатану?
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Львівець @Мих -уїл, ну Ви ж реагуєте на дописи Gyppsy - коментуєте, відповідаєте, щось намагаєтеся пояснити, виправдовуєтеся - значить Вас же цікавить думка цигана.
    Хіба нє? :)))
     
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Одне з пророцтв каже, що обранець назветься на честь міста народження, яке зникне з мапи)
    А хто по-вашему спокушав Ісуса Христа в пустелі? Гадаєте містичний диявіл, як нам кажуть? Невже Бог не міг би свм впіймати того диявола і навести порядок на землі, якщо Він такий всесильний? Це неможливо навіть теоретично, але для Бога немає нічого неможливого, аби не створити той образ в кінці часів. (Як каже моя сестра: "все невестьі прекрасньі, но где берутся суки?", а потім появляється: "муж и жена - одна сатана" Бог не гірше і не краще за сатану, він всім світить однаково, як сонце, але люди більше роблять погане іншому і при цьому просять Бога ворогів покривити, а є такі, що просять сатану дати їм усе, хоча різницв ніякої. Тому він знає все про всіх, але все найсмачніше дістанеться блаженим і істинно люблячим)

    Так, наприклад, антихристу створити всі умови для перемоги, а рятіаника тримати в нужденності до того часу, коли буде потрібно вийти на сцену історії і відкрити істину людству.
    Самі розумієте, що то є ересь і дурниця, але ж... повірте, я не даремно мандрував Україною і мені достатньо проявів Бога, аби з мінімальними даними скласти картину реальності. Як ото в грі "4 фото 1 слово".
    Наразі зараз дивлюся "прямий" і от думаю, чому так звинувачують Зеленського у зраді по здачі операції з вагнерівцями. От здав, та здав... Але що було б, якщо літак з вагнерівцями примусово посадили би в Україні? Думаю, що дуже і дуже не добре...
    Я би теж мабуть так зробив, аби 29 бійців не захопили би літак на аеродромі чи не розпочалася війна. Ви як думаєте про мудрість Зеленського, що не піддався на чиюсь провокацію?
     
    Останнє редагування: 22 лип 2021
  12. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Це вже дуалізм. Пам"ятаєте чим це закінчилось для катарів?
    Напевне Бєня, Путін, Ахметов, падлокловун, Гундяєв є блаженими і істино люблячими.
    Це сарказм, якшо Ви не зрозуміли.
    А це вже протирічить тези про те, що:
    Так.
    Отже, дані Ви маєте мінімальні.
    Чому Ви так вважаєте? Преценденти були. А жалюгідні виправдовування Шмарклі розраховані на дебілів. Бо якшо зрадник засцяв проводити операцію, яка планувалась мінімум з 2018 року, він міг просто відмінити її. Але він здав її ворогу, зрадивши не лише Україну, але й нашіх союзників, завдяки яким Україна досі існує.
    А стосовно того що було би недобре: повторюю, прецеденти були. І що? Де наслідки?
    Отже Ви би теж зрадили Україну? Напевне Ви би також зрадили. Як сказано в Письмі "Хто вірний в найменшому, і в великому вірний; і хто несправедливий в найменшому, і в великому несправедливий."
    Раби зрадника вигадують якісь виправдання. Вони при цьму нагадують кацапів які вигадували виправдання стосовно МН-17. А виправдання лише одне: для проведення серьозних операцій потрібен справжний Президент, а не тупа шмаркля з вірогідною наркозалежністю.
     
    Останнє редагування: 23 лип 2021
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Українська влада взагалі нічого путнього не спроможна зробити. Самостійно. Тому і дрбре, що не стало гірше). На мій погляд ця операція була би великою дурницею і ніхто не волає про зраду, як самі зрадники.
    Але загалом, Зе йде згідно його місії, щоб ставити під удар все. Він і так, сам спроможний "напакастить)".
    Шкода, що мало відомо про серіали 95-го кварталу в РФ, бо можливо Зе і там пропихує свого Голобородька в мізки росіян?
     
  14. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Але це була сумісна операція.
    Гірше стало. Штати нам вже не надають інфармацію. Україна стала токсичною. Як Ви вважаєте, це гірше або ні?
    Дуже добре. На якій підставі Ви це вважаєте?
    А оце вже цікаво. Я волаю про зраду. Але хто здав російських військових злочинців, які вбивали наших, росії? Я? А можливо віслюк? І винне в цьому те бидло, яке голосувало за віслюка?
    Ви натякаєте що його місія знищення України? Бо крім моєї країни це падло нічого знищіти не взмозі.
    Як Ви вважаєте, чому його голобородько не пропхався в мої мізки?
     
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    З ким? Я не чув про співучасників. А начебто ніхто претензій не висловлював, крім порохоботів(

    Американці у мене не в пошані. Придурки, расисти і ЛГБТК. З ким поведешся, того й наберешся.
    Гірше чи ні, але ніде мабуть немає такого срача... я покищо чекаю та спостерігаю)

    Українські спецслужби нічого путнього не зробили і не зроблять. Якто прохід буксирів через керченську протоку чи викрадення Чауса. У вас є приклади якогось успіху?
    Україна навіть не подала жодного позову у ЄСПЛ, бо не мають відповіді від РФ, адвокат від України обсерений і боїться росіян, а ті вже подали проти України позов на кучу звинувачень.

    А хто розказав Зеленському про операцію, яка могла привести до військово вторгнення і знищення України?

    Чого одразу знищення? Сіонізму навіщо мертве? От раби потрібні, аби панувати над ними , та й над усім світом. Це ще не кінець, хоч і не початок.
    Якось показували росіян, які заздрили українцям, що у них такий демократичний і креативний президент Зеленський...
    А про вас не знаю, може там кавардак або все завіщано рошенівськими обгортками(
     
  16. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Я в захваті від Вашої дурості!
    Зрадник, коли зізнався в зраді, казав що це "не наша операція". Тобто операція була сумістна. Бо якшо Укоаїна тут ні до чого, чому операція планувалась в Україні?
    Стосовно претензій: щоб Ви були в курсі, спецслужби працюють таємно.
    Знаю що у Вас в пошані мерзотні московські попи. А завдяки США росію давлять санкціями. І не треба брехати що санкції це не санкції. Хтось з вилупків, чи то Лавров, чи то Пєсков порівняли санкції з гєноцидом.
    Але навіть якшо американці погані, іх розвідданні були дуже хорошими. Були, завдяки зраднику.
    Яке воно дурне!
    Історію з Бабчеко пам"ятаєте? Я з особистих джерел теж маю багато цікавої інформації. Але писати Вам про це не буду. Чому? По-перше, я не впевнений що маю право розголошувати. По-друге, в Письмі сказано: "Не давайте святого псам і не кидайте перлів ваших перед свиньми".
    Це була вдала провокація щоб підставити росіян під удар Морського трибунала. Але падлор врятувало россіян
    Ця операціямала позитивний ефект: тепер і в Молдові падлокловуна не сприймають за людину.
    читайте вище.
    Скажіть за це спасибі бидлу, яке обрало падлюку.
    Хто розказав? Ви, взагалі, нормальна людина? Чи не було в Вашому анамнезі цистєцеркозу мозоку, інсульту або ЧМТ? Можливо Ви є жертвою родової травми або маєте зайву хромосому?
    Президент та верховний головнокомандувач має доступ до державної таємниці.
    Стосовно вторгнення: воно вже відбулося. А цей тезіс вигадали в ОП щоб відмазати свого божка від звинувачень в зраді. І для дебілів воно проходе. Чому? Бо дебіли.
    Ви самі спобі протирічите Таке відчуття, що коли Ви пишете речення, в кінці його Ви забуваєте його початок. Бо Ви тіки що писали:
    Швидше за все вони вважали що це падло зробить Украину уразливою. І вони не помилились.
    І, сподіваюсь, ніколи не дізнаєтеся.
     
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    'Не наша операція" не може бути "сумісною")
    Невже гадаєте, що росіянє не знали і не допомогали тій операції?

    У мене в пошані тільки Бог, Святий дух та Ісус. Хоча я їх не об'єдную в одне.
    Всяке людське втручання в справи божії призводять до бід і беззаконня. Ніхто не є виключенням, тому мир на землі може бути тільки під керуванням Бога в уособленні його обранця.

    Спецслужби UA ніколи не були самостійними, чесними, непідкупними... тому довіри до них немає. "Ложь, брехня и провокация" їх гасло.
    Якто с провокацією в керченській пртоці... скільки крокодилячих сліз Порошенка про невинних провокаторіа))

    Местная ругня, не стоящая внимания.

    Чому на суді в Гаазі не звинувачують Путіна у підготовці збиття МН-17 а потім у приховуванні злочину?

    Бог знає краще. Він і карає і милує. І все, що робиться, нам неосягнути, але з часом все стане ясно, хто є хто і хто чого вартий.
     
    Останнє редагування: 24 лип 2021
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

а де твій аватар? :)