ПорошенКО - 3

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Un.Known, 7 кві 2019.

  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Отже, те що я вчора підозрював, опираючись на здоровий глузд, підтвердилося фактами.
    Порошенко спіймали на брехні: він видав зустріч голів фракцій із Блінкеном за двосторонні переговори
    [​IMG]
    Варто лише подивитися на брУнета на великому фото і сивочолого мерина в кружечку зверху праворуч.

    @Мих - у, звертаюсь персонально до Вас. Хотілося б почути Вашу реакцію на поведінку Порошенка, який на своїй сторінці, ні словом не обмовившись, викладає фото семирічної давнини.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Хомчине, можливо, Порошенко і зустрічався з Блінкіном, Путіном, Чонкіном, Райкіном один на один, а потім ще й зустрівся з клоуном неназваним, але вчора зустрічі віч-на-віч Порошенка з Блінкеном не було.
    Фото, де Порошенко поблажливо тисне руку Блінкену - архівне. На тлі інтер"єру резиденції Президента - видно характерну позолоту..
    Ніхто туди Порошенка вчора не впускав, щоб він там міг сфоткатися.
    Той горе-аналітик нехай спочатку навчиться грамоті, правильному написанню та відмінюванню прізвищ. А тоді лізе з своїми роздумами.

    Уся ця "заагітація" за Порошенка будується виключно на брехні.
    А я все думав, звідки беруться вирази "Врёт, как сивый мерин"? А воно "вот, оно что, Михалыч"...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Хомчине, хотілося б зрозуміти, що мається на увазі під "7 років"?
    Бо скидається на те, що сім років - це п"ять років президентства Порошенка плюс два роки, що минули після.
    І, як показує практика, саме Порошенко проводив деструктивну політику, розставляв своїх кумів та друзів де лише можна (Луценко, Луценко, Гройсман), а тепер продовжує ту ж деструктивну політику, підриваючи своїми брехливими діями та словами авторитет законно обраного президента Зеленського.

    Ну і ще. 42 тисячі підписантів на бріхні Порошенка - це дійсно "величезна популярність" його серед 40 мільйонів українців.
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Петро Порошенко
    17 год ·
    Сьогодні чарівному місту Лева виповнюється 765 років.

    У Львові – частинка мого серця. Це місто, куди завжди хочеться повернутися. Місто – з унікальною багатовіковою історією, неймовірно теплою атмосферою, чарівною архітектурою та незабутнім ароматом кави.

    Дорогий мій Львове, вітаю з днем народження. Любі мої львів'яни, зі святом. Нехай мир та добробут панують у кожному вашому домі!

    ЗІ

    Н-да... :scratch_one-s_head:
    Львів'ян Петро Олексійович згадав, а за нашого львівця ні слова...:cry:
    Петро образився
    Напевно вже знає, шо львівець його ноги тиражує)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Він (@Gyppsy ) вчора з сусідом нюхали шкарпетки в городі. Може то ви сусід його, що до ранку не спиться?))
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Шо, @Коммунарец, і Вас вже свербить? ;)
    Може давайте спочатку докінчимо нашу з Вами тамту розмову, га? Бо там Ви так і не відповіли на мої запитання)
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    • Смішно Смішно x 1
    • Смішно Смішно x 1
  8. А якщо серьозно то тут Уляна гарно розписала реакцію зедовюойобів на фото. Насолоджуйтеся або кусайте губи. Кожному своє.

    У війні інформаційних повідомлень однією з найважливіших задач є донести своє повідомлення до цільової аудиторії.

    Коли політична сила поширює певне повідомлення про свою діяльність через офіційні канали, читають його здебільшого прихильники, рідше — нейтральна аудиторія, і вкрай рідко — опоненти. Так працюють інформаційні бульбашки, і алгоритми соціальних мереж цьому всіляко сприяють. Тому, якщо потрібно донести повідомлення до опонентів, перед інформаційниками стоїть завдання залучення нейтральних або й недружніх майданчиків. Останні, звісно, всіляко захищаються від цього.

    І тут на допомогу приходить провокація. Поширення повідомлення, яке містить маніпуляцію, викривлення, і провокує опонента на спростування або вступання в дискусію. Спростовуючи повідомлення, опонент автоматично вносить його у свою інформаційну бульбашку. З власним коментарем, кутом зору, — однак вносить. І якщо це подання не є абсолютно однозначним для його аудиторії, або, що ще краще, містить вкладену інформацію, інформаційнику вдається поширити зерно сумніву. Звідси одне з основних правил ведення інформаційних воєн — завжди нападай першим. Позиція захисту — завжди слабша позиція.

    Вчора я з величезним задоволенням спостерігала таку атаку довкола візиту Блінкена і його зустрічі з Порошенком.

    Влада має всі ресурси для того, щоб диктувати інформаційни порядок денний. Як би не пройшов учорашній візит, правильно сформованими повідомленнями для ЗМІ і блогерів його можна було подати як велику перемогу зеленої влади. І так би й було, якби не одне фото і абсолютно непрофесійна нестриманість великого інформаційника Люсі Арестовича.

    Месидж про те, що Блінкен зустрівся спершу з Порошенком, а тільки тоді з Зеленським, мав усі шанси залишитися всередині порохоботської бульбашки і пройти майже непоміченим назагал. Особливо, якби його забили офіційними повідомленнями ОПУ. Однак штаб Порошенка проілюстрував його фотографією з архіву, а не актуальною.
    Арестович на стільки втішився, що зловив піарників Пороха на "брехні", що негайно побіг розвінчувати це фото. (Правило перше: спочатку вдихни і видихни, щоб запустити критичне мислення, а тоді пиши!).

    Дякую, Люся! Тепер твій зелений електорат знає, що Блінкен зустрівся з Порохом. І зустрівся до того, як зустрітися з Зеленським. Ба, більше, тобі вдалося зробити те, чого, не маючи інформаційного ресурсу, не міг зробити штаб Пороха, — змістити акценти візиту саме на цю зустріч. Скільки часу, про що говорили, якою мовою, як це вплинуло на розмову з Зеленським (я насолоджувалася фотографіями з його перекошеною мармизою). Всі обговорюють саме це. Про що говорив Блінкен з Зеленським, я досі не знаю )

    Висновки два.
    Не всі вкиди і дезінформації потрібно спростовувати.
    Не кожен, хто вдає з себе крутого інформаційника є професіоналом, як і не кожен, хто грав в кіно президента, є президентом.

    І повторю правило №1. Перш, ніж щось писати, — подихай і запусти мозок (якщо він є).
    #як_це_працює
    Уляна Дідич
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Віктор Уколов
    23 год ·
    Твіт держсекретаря США мав би засмутити Зеленського. Адже за результатами зустрічі у своєму твітері він написав тільки це, що яскраво свідчить - Блінкен був вражений розмовою з Порошенком в присутності лідерів фракцій більше, ніж розмовою з президентом України.
    Важкий візит для Зеленського і корисний для України.
    [​IMG]
     
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Звідки видно, що "з Порошенком в присутності"? Блінкен в бік Порошенка навіть не бликнув.
    В Твіті прізвище Порошенка взагалі не згадується.
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Все правильно. Спочатку Ентоні Блінкен та Вікторія Нуланд дізналися у Петра Порошенка та інших депутатів як справи насправді. І лише потім поїхали зустрічатись з Зеленським. Мудро!
    P.S. Порошенко передав Блінкену non-paper - короткий виклад своєї позиції.
    P.P.S. Ще вчора така зустріч не планувалась. У Зеленського мають проаналізувати чому держсекретар США вирішив провести таку зустріч перед офіційною програмою. Очевидно рішення було прийняте вчора і на підставі якихось вчорашніх подій?
    [​IMG]

    YOUTUBE.COM
    [​IMG] Термінова заява Петра Порошенка після зустрічі з держсекретарем США Блінкеном
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    еге ж) Про "вражений" якось докладніше би почути)) От же ж фантазія у людей працює.
    Тобто інші голови фракцій - це меблі "в присутності" Порошенка і Блінкена? Йой, Хомчин дерев'яшка)

    До того ж що б Порошенко не казав і які б поп-папери не передавав - американці зроблять скидку на те, що ПОП - це найопозиційний политик до президента через велику образу результатів президентських виборів.
    І крім того - одна справа президент, інша - голова не самої більшої фракції парламенту. Різна вагова категорія, пояснювати не треба.
     
  13. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    АраХАМія та інше бидло?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    як казав ваш кумир і вождь, йдіть у сраку.:))) (то не я сказав, просто цитую)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Це стосовно Голобородька та МВФ? А в реалі вийшло зовсім навпаки.:dntknw:
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А що робити? Бидла досить багато ще.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Нарешті і я дійшов до того Блінкена)

    розклад зустрічей блінкена в києві

    20 хв. відведено на зустріч з представниками Верховної Ради

    Чомусь від глави ПЄСа, від пєсів, пєсиків і підгавкувачів так багато шуму, а за Порошенка в розкладі ні слова)
     
    Останнє редагування: 9 тра 2021
    • Подобається Подобається x 1
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Gyppsy, вони всі вже забрехалися.
    Прізвище Кулеби згадується, Єпіфаній згадується, а Порошенко не згадується.
    Як кажуть у такому випадку турецькою "за що цю розповідь про зустріч Порошенка з Блінкеном не смикни - все в руці залишається"
    У нас кажуть по-простому: купи не держиться.
    молоти - Словник української мови - значення слова, це:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Мене цікавить інше стосовно Порошенка.
    Вчора опубліковано перехвачену телефонну розмову Медведчука з Пушіліним.
    Рівно шість років тому Медведчук телефонував Пушіліну, вітав зі святом Перемоги і бажав йому ще багато перемог.

    А цікаво мені от що!
    Про цю розмову СБУ доповідала Порошенку чи ні?
    Адже очевидно, що Медведчук працює на Росію. Неспростовне підтвердження. Привітання сепаратиста з днем народження, Днем Перемоги і найщиріші побажання.

    Якщо Порошенку доповіли, а він за наступні п"ять років своєї каденції жодним чином не прореагував, і Медведчук продовжував "представляти на перемовинах українські інтереси", тоді є маса запитань до Порошенка.

    Якщо Порошенку не доповіли, то які на це були причини?

    У мене підозра, що у тих перехоплювачів є якісь розмови самого Порошенка, з яких їм було зрозуміло, що доповідати про цю розмову Медведчука, а також про інші його розмови - марна справа. Їх самих попруть зі служби, а архіви записів просто почистять.

    І нехай хтось розвіє мої підозри.

    В таборі Порошенка уже якось відреагували на оприлюднення розмов Медведчука з Пушіліним?
    Чи чекають, що "само розсмокчеться"

    Я вважаю оприлюднення цієї дружньої розмови Медведчука з одним із сепаратистів інформаційною бомбою.

    І мені також цікаво, як відбріхуватимуться наші порохоботи.
     
а де твій аватар? :)