ПорошенКО - 2

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 4 лис 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Стефанович, я тебе впізнав. Громада виведе тебе на чисту воду.
     
  2. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Що він добре навчився робити , то це випрошувати гроші в інших. Тут він не перевершений по жебранню.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не випрошувати, а видурювати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  4. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ну, тоді вже Вальцман-Алмазов
    [​IMG]
     
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона


    УП, - 10 найбагатших українців збідніли за рік і лише Порошенко збагатів

    Статки представників першої десятки найбагатших людей України значно скоротилися, однак це не стосується президента Петра Порошенка, який став багатшим.

    Згідно з дослідженням, статки Порошенка за рік виросли на 20% до 979 мільйонів доларів, що дозволило йому піднятися з 9 на 6 місце. Це відбулося завдяки активному розвитку його кондитерського бізнесу, який, незважаючи на кризу, активно розвивається.
     

    Вкладення:

    • Інформативно Інформативно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Слава Вальцману!

    Пам'ятаю, як тішились вальцманоїди новим законом про секонд-хендовські машини.
    Ось вам, немудрі, поправки до закону від свинорилого презика,-

    Нові поправки ВІД ПОРОШЕНКО:
    1. Ввезення і розмитнення здійснюється ТІЛЬКИ особисто і тільки фіз.особами
    2. Увезти автомобіль можна ОДИН раз за час дії закону
    3. Заборона на відчуження (продажу, даруванню, обміну і т.п.) знімається через рік, після того, як закон припинить свою силу. До 31 грудня 2019 року,
    4. Передача управління автомобіля, видача доручення на розпорядження автомобілем, прирівнюється до відчуження (продажу, даруванню, обміну і т.п.)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  7. manur

    manur Well-Known Member

    Пригадую початок 90-х. Коли купа колгоспів ділилися-дрібнилися фік зна чого..... Як казав один з новоспечених голів колгоспів : "Який би бідний не був колгосп, але голову таки прогодує!". ))))))))
     
    • Смішно Смішно x 2
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    але ж то весело, нє?
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    5 балів!
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    де таке є?
     
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    На сайті верховної ради.
     
    • Тупо Тупо x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    у нас поки ВР приймає закони, а не президент.
     
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А як він розвивається? Хіба хтось купує його нездалу продукцію?
     
  14. prius

    prius Well-Known Member

    image.jpeg
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. manur

    manur Well-Known Member

    @prius, але ж цій світлині - 100 лєт в абєд, напевно. Ще з тих часів, коли ми й подумати не могли, які ці кацапи можуть бути. То нашо її туй виставляти?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. prius

    prius Well-Known Member

    @manur ви може і не могли,а ці рила бачите які щасливі,справжні друзі,ви за кацапів і подумати не могли значить ви кацапів добре не знали
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ви головою не стукались?
    Президент підписує закони і вносить в них поправки поправки.
     
    • Тупо Тупо x 1
  18. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Нет, пан Васыль, это вы головой стукались.Президент НЕ ВНОСИТ поправок в законы после их принятия.Это делает только Верховная Рада.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Глянемо на тлумачення порядку ухвалення Законів в Україні.
    § 4. Порядок прийняття законів в Україні

    Президент, пане Василю, це виконавча гілка влади.
    А Верховна Рада - законодавча.
    Президент може вносити пропозиції (поправки) до закону до його (закону) прийняття в остаточному варіанті Верховною Радою. Дотоґо-дотоґо.
    А коли закон підписаний Головою Верховної Ради, тоді усьо. Або підписуй, або ветуй.
    Президент може видавати Укази. Які не протирічать Конституції і Законам.
     
    Останнє редагування: 15 лип 2016
    • Подобається Подобається x 1
  20. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Поки український уряд чухається - американський розробляє закони по захисту України.
    "Богдан Яременко
    1 hr ·
    Конгрес США вирішив втерти носа Верховній Раді України у прийнятті законів на захист українського суверенітету і територіальної цілісності.
    Комітет у закордонних справах Палати представників (нижньої палати) Конгресу США вчора схвалив проект закону 5094 "На підтримку стабільності та демократії в Україні" авторства демократа з Нью-Йорка Еліота Енгела.
    Хоча це лише перший крок на шляху прийняття цього закона американським парламентом варто звернути на нього увагу з тієї причини, що він спрямований на формування деяких нових підходів американської політики щодо розв"язаної Росією війни проти нашої держави і, найгловніше, щодо окупації Криму. Чесно кажучи, так виглядає, що цей законопроект фактично окреслює американську стратегію повернення Криму і реагування на його окупацію, якої, як ми знаємо, і близько не має українська держава.
    Українські ЗМІ повідомили, що цей проект закону передбачає створення в рамках спонсорованих урядом США програм українського мовлення спеціального кримськотатарського сервісу для мовлення на окупований Крим. Йдеться також про ширше завдання - започаткування урядом США роботи у сфері протидії російській пропаганді на території держав, що межують з РФ.
    Але навіть це другорядне.
    Законопроект передбачає, що ситуацію конфлікту між Україною і Росією можна буде вважати вичерпаною тоді, коли Президент США повідомить Конгрес про закінчення війни на Сході України і (!) повернення Криму під контроль України.
    Це новела. Ми вже два роки пропонуємо закріпити в українському законодавстві норму, що конфлікт з Росією вважатиметься завершеним після повернення суверенітету України над усіма тимчасово окупованими територіями і отримання компенсації з боку РФ за агресію. Але нічого в цьому плані не робиться. Схоже тому, що у нас немає війни чи конфлікту з РФ. Тобто, спершу потрібно законодавчо ствердити, що цей конфлікт є, а лише потім, коли і за яких обставин він може вважатися закінченим.
    Законопроект пропонує залишити санкції проти РФ в силі до отримання згаданого вище повідомлення Президента США Конгресу про закінчення конфлікту між Україною і Росією.
    Це надзвичайно цікаво, адже демонструє різницю у підходах до стримування Росії між США та європейськими державами. США, схоже, готові не бавитися у щопіврічні перезатвердження санкцій. Якщо ця норма буде затверджена, американська дипломатія запрацює ще активніше, щоб не допустити розвалу європейських санкцій проти РФ.
    До речі, подібного положення - ув"язування обмежувальних заходів чи санкцій проти РФ з закінченням війни - в українському законодавстві, наскільки я можу судити, немає.
    Немає в українському законодавстві і іншого положення, яке пропонує проект закону США, - уряду і усім урядовим інституціям забороняється здійснювати дії, які можуть бути свідченням прямого чи непрямого визнання факту окупації Криму. Ну. звичайно, подібне положення закону не дозволило б найбільш патріотичному мінпаливенерго поставляти електроенергію в Крим. Або закуповувати вугілля з окупованого Донбасу.
    Проект закону також окремо наказує усім державним інституціям слідкувати, щоб Крим на відповідних матеріалах, публікаціях тощо позначався, як частина України.
    Розуміючи проблеми з європейськими союзниками щодо продовження санкцій щодо РФ автори законопроекту зобов"язують уряд США не лише до закінчення українсько-російської війни утриматися від передачі РФ військової техніки, обладнання та технологій, але і проводити політику, яка забезпеічила б аналогічні дії союзників по НАТО.
    Це вкрай важливий пункт. Вже кілька місяців ми (громадянське суспільство та значна частина експертної спільноти) намагаємось переконати американську адміністрацію, що в умовах продовження російської агресії проти України не можна ув"язувати продовження санкцій проти РФ з тим, чи прийняла Україна якісь проправки до Конституції чи закони про статус місцевого самоврядування на Донбасі тощо. Також і європейцям і американцям ми неодноразово говорили, що продовження санкцій ціною прийняття законів, які ставлять під сумнів цілісність української держави та народу для нас неприйнятно (тобто, що санкції проти РФ, які запроваджує Захід, все ж таки менш пріоритетні, ніж майбутнє України). Схоже, дехто нас почув і зрозумів. Фактично мова йде про посилення і переформатування санкцій. Якщо секторальні фінансові санкції європейців проти
    РФ будуть скасовані, американські законодавці вже окреслили альтернативні шляхи впливу на Росію.
    Такого мислення українська влада наразі не демонструвала.
    Отже, маємо хороший, спрямований у майбутнє проект закону. Проукраїнський закон. Якби ще такі і українські закони!
    Слідкуємо далі."
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)