порадьте клініку для кодування від алкоголізму, буду вдячна за будь яку інформацію

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем sienna, 16 січ 2014.

  1. sienna

    sienna Member

    У брата проблеми з алкоголем..боляче дивитись як гробить своє молоде життя..сам позбутись не може,єдиний вихід кодування, або лікувальний центр, але проблема- де його знайти?...
    звернулись до шарлатана одного разу, нічим не допоміг але добре хоть гроші вернув..тому більше експерементувати з невідомими лікарями не хочемо!

    якщо у когось є якась інформація, можливо хтось із знайомих з успіхом справився, буду рада за будь яку інформацію! приватна клініка, лікар, знахар, що небудть, ми в відчаї..
     
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А хоче?
     
  3. sienna

    sienna Member

    хоче, просто не може сам справитись, йому робили кодування за допомогою гіпнозу, але від цього тільки втратив вагу и протримався майже місяць і все..
     
  4. Locke

    Locke невиправний реаліст

    А хіба є інші методи кодування, як не під гіпнозом?
    Може просто поганий лікар-гіпнотизер попався.
     
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Якщо хоче, то можу розказати як самостійно кинути. Насправді це значно простіше ніж здається...тільки звичайно хотіти треба)
     
  6. Lywechka

    Lywechka New Member

    в мене маму ми лікували так їй укол кололи.,а можити сходити до бабки візміть його фото і яйця,я вам завтра точницй адрес напишу і телефон
     
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Яйця і галавєшкі...і буде вам "кусочек щастя" ?
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. sienna

    sienna Member



    в нього абсолютно немає сили волі..сам він точно не зможе, ми давно з цим боремось, були і розмови і контроль і т.д. але все без толку..

    ---------- Додано в 23:20 ---------- Попередній допис був написаний в 23:18 ----------

    можливо поганий лікар, або цей метод не підійшов, не знаю.

    так є інші методи, є кодування лікарством, уколи колять. а є підшивання капсули але це бульш серйозно. тому потрібен хороший лікар і психолог, одним словом хороша клініка

    ---------- Додано в 23:21 ---------- Попередній допис був написаний в 23:20 ----------


    і вашій мамі допомогло?
    буду чекати адресу. дякую за відгук
     
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    До чого тут сила волі. Якщо він в вас нає інтелект від середнього і вище, вміє читати, і має бажання кинути то це дуже просто зробити....(принаймі я колись так зробив)

    Якщо він не хоче чи не може заморочуватись, то є на Волині такий собі клуб "Оптималіст", тільки там не кодують, там навчають як не пити...
     
  10. sienna

    sienna Member

    знаєте, печально це говорити, але він дойшов вже до такого рівня..зпивається одним словом, таке враження що тупіє..і хоче кинути, розуміє що це його нищить, але особливо працювати над цим не хоче..думає що може сам, але його максимум це 5 днів..
    ви молодець що самі змогли і взяли себе в руки, не кожен так зможе
     
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну якщо 5 днів може не пити то зможе і 5 років якщо буде знати як.....працювати не потрібно, потрібно розуміти.
     
  12. sienna

    sienna Member

    у вас є своя методика?
     
  13. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Та яка там методика :mocking: Методика є в тих чиї книжки я прочитав, якщо братєльнік читаючий то пару книжок можу порекомендувати, якщо ні, то можете ризикнути і завести його до Луцька в той Оптималіст (сам не був), але мені здається там не дорого, а може і взагалі на халяву...
     
  14. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Я 17 літ ані грама спиртного.
    Дєкувати рідній міліції.
    І ше жию,холєра...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    це жорстоко. вже як берете його яйця, то і його беріт

    galaxy SIII
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  16. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Гарно гіпнозом володіють?

    У нас є кум з Прип"яті (Чорнобиль) Почав пити як почав їздити на вахти на Чорнобильську, "виганяли" радіацію алкоголем...ну й довиганявся до білочки.Почав з хати все виносити, троє дівчат малих, жінку з зашморгу витягли бо вже не могла далі все терпіти.

    А.!.закодували вони його у нас в Первомайську на 5 років.
    Став нормальною людиною, працює.
    Але він весь час чекав коли закінчиться строк .
    Після 5-ти років поїхав і знову закодувався.

    Зараз не п"є
     
  17. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Вони вселили в мене ВІРУ.
    Підкріплену доказами.
    ВІРЮ,що,як ґольну стопідічєть грам,то моя права нирка ґеґне.
    Перевіряв....
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. sienna

    sienna Member


    мені б адресу, телефончик
     
  19. vov66

    vov66 Well-Known Member

    А може цей спосіб випробуєте? А раптом поможе...

    "...Между прочим, для тех, кто желает избавиться от алкогольной зависимости, вслед за нашим телевидением могу порекомендовать народное средство. Говорят, помогает. Берут березовый сухой сук, посыпают сахаром и поджигают, дым дают понюхать больному. За эффективность не отвечаю, а вот механизм предполагаемого воздействия объяснить не сложно. Все дело в созвучиях системного языка мозга. Сухой созвучен арабскому сихха “здоровье”, береза — бари'а “исцеляться”. Сахар по-арабски суккар, того же корня, что и сукр “пьянство”. Считается, что мозг, улавливая дым уничтоженного сахара, сделает то же с созвучным ему пьянством, и таким образом наступит исцеление во исполнение команды, записанной дважды в сухом суку, и поддержанной березой. Если говорить серьезно, то некоторым, если не всем, поможет точно. На первый взгляд — абракадабра, на самом деле — строгий подбор нужных команд. Все эти предметы — носители имен нужных файлов головного мозга..."
    Николай Вашкевич
     
  20. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Я думаю, що в них телефончика вже немає...роки пройшли.Та й можете десь поблизу пошукати , а не за 700 км від Львова. До речі, то була наркологічна лікарня якась .
    Ой, тітка Наталя навіть вужів чи змій настоювала на горілці і давала йому пити - не помогло:)
     
а де твій аватар? :)