Поради зі збереження здоров'я

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем шахрай, 23 тра 2010.

  1. Glenmorangie

    Glenmorangie moonlight

    подскажите, кто знает или сталкивался, что нужно делать если есть надрыв связок голеностопа.Это если их сейчас не подлечить то рано или поздно они в какой нибудь экстремалтной ситуции могут порваться,так?а мне это не совсем подходит, не дай бог в какой нибудь пещере , там и останусь:rolleyes:
     
  2. Forpost

    Forpost Стоїк

  3. ostrov_alterego

    ostrov_alterego Active Member

    Тибетский рецепт молодости


    Взять по 100 г ромашки, зверобоя, бессмертника, березовых почек, измельчить и закрыть крышкой. Вечером одну столовую ложку смеси залить кипятком (0,5 л), настаивать на протяжении 20 минут и процедить через ткань. В один стакан настоя добавить чайную ложку меда и выпить перед сном. После этого ничего не есть и не пить. Утром подогреть остатки настоя, чтобы он стал теплым, добавить чайную ложку меда и выпить за 15-20 минут до завтрака. Так делать ежедневно, пока не закончится смесь. Курс омоложения повторить через пять лет.

    Результат: резко улучшится обмен веществ, организм очистится от жировых и известняковых отложений, кровеносные сосуды станут эластичными, профилактика склероза, инфаркта, гипертонии, исчезнет шум в голове, головокружение, возобновится зрение, улучшится общее самочувствие организма.
     
  4. Glenmorangie

    Glenmorangie moonlight

    на себе проверяли?
     
  5. Вольха

    Вольха Верховная Ведьма

    это сомнительно
    а это
    в принципе реально
     
  6. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Щоб зберегти здоров"я, яке перейшло нам у спадок від батьків, потрібно регулярно мити руки. Жінкам трохи простіше, вони не вітаються за руку на відміну від чоловіків. Як подумаю, що кожен чоловік час-від-часу тримається за свій орган, а потім щиро пожимає руку іншому, то мене б на рвоти потягнуло, якби перед їдою не помив би руки. А що казати про ручки маршруток, двері різних установ та магазинів, трамваї, тролейбуси. Значний відсоток наших громадян хворіють і на різноманітні шкірні захворювання в тому числі й венеричні. Постійно, коли приходжу з вулиці і мию милом руки бачу, як відмивається бруд, хоч з брудом ніби-то нічого спільного не мав. Тому не через чистоплюйство, а в цілях хоч часткового збереження здоров"я всім раджу постійно мити руки.:drinks:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

     
    • Подобається Подобається x 6
  8. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    У всьому шукайте добру сторону...

    [​IMG]

    Самые приятные симптомы смертельных заболеваний
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. maloni

    maloni New Member

    Ого!!!Що ж тут приємного коли розплата страшна і тривалість життя мала.Не думаю,що заради сумнівного задоволення потрібні такі жертви.По можливості добре харчуватись,спілкуватись з приємними людьми,з дітьми,з природою,займатись улюбленою справою-це супер задоволення...
     
  10. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Менше їсти-більше рухатись + 2л води кожен день
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Little Miracle

    Little Miracle Well-Known Member

    Хороший настій, задоволення життям і позитивний настрій - ось найкращі поради для збереження здоров'я :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Не кожен потягне 2 л., особливо якщо врахувати вартість міського туалету 2 гр. за один захід. :)
     
  13. jalatan

    jalatan Well-Known Member

    Можете сміло заходити в будь-яке кафе, і там робити "захід" в місце призначене для "заходу".
    не робіть собі штучних перешкод. ;)
    Два літри то не є так багато. Взагалі суть в тому, що рідини має бути достатньо. І треба за цим слідкувати. Як в тому анекдоті : та ти пити хотів, а не їсти:mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    В куди?
     
    • Смішно Смішно x 2
  15. Mikolay Kolesnichenko

    Mikolay Kolesnichenko Директор життя

    Поменьше алкоголю, побільше фруктів та гарний настрій - ось секрет гарного здоровья.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Solovij

    Solovij New Member

    А я ще за спорт і свіже повітря! Плавання, прогулянки, футбол, танці... Це сила!
     
  17. Veres

    Veres New Member

    Нужен совет.
    Я слышал, что фтор в зубной пасте вредно действует на организм. Нашел японскую зубную щетку, которой можно чистить зубы без зубной пасты. Называется 360do BRUSH. Нашел только одно место, где её можно приобрести. Но, откровенно говоря, цена кусается. Хочу приобрести, но пока не решился и хочу получить совет:
    • насколько вредно/полезно чистить зубы без зубной пасты?
    • кто-то пользовался такой, или подобной щеткой? Каков результат?
     
  18. NadiyaAnd

    NadiyaAnd Member

    если есть эксперт по кожным заболеваниям) что ты скажешь о так званом Витилиго?
     
  19. blacroy

    blacroy New Member

    Можливо трохи вас розчарую, але коли ви миєте руки то змиваєте в основному бруд, 90% бактерій залишаються на них, і також постійне миття рук більше шкодить ні ж приносить користі, почитайте про нові дослідження.
     
  20. wictor

    wictor Member

    Дуже корисна для організму 7-ми денна кавова дієта - чашка кави 3 рази на день , і не більше 700 калорій інших продуктів денно, воду можна вживати досхочу - за 7 днів - 7 зайвих кілограм! але не більше 7-ми днів, і такі кавові тижні раз на півроку!
     
а де твій аватар? :)