Помощь беженцам с зоны проведения А.Т.О.

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем Maxim Antonov, 10 лип 2014.

  1. prius

    prius Well-Known Member

    В міжнародний червоний хрест звертались?
     
  2. Vladmaister

    Vladmaister Member

    Все вірно.Але факт такий шо влада за наші гроші буде там все відновлювати.
     
  3. з ними співпрацюємо також
     
  4. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    накінець зберіть все необхідне для переселенців , а також не забудьте купити їм білети на поїзд , і нехай їдуть на свою батьківщину за якою вони постійно сумують, їх там чекають.
     
  5. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Как донецкому переселенцу живется в селе на Западной Украине.

     
    • Подобається Подобається x 4
  6. WestUkraine

    WestUkraine Well-Known Member

    http://www.youtube.com/watch?v=GaCepJthuSc
    =================================================
    От так бєжєнци з дамбаса люблять Україну!!! Радості немає меж!!! Помагайте дальше цим хаміліонам!
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Bulavka

    Bulavka Active Member

    Всю тему не читала, лише пару сторінок, але якось стало неприємно.
    Ми засуджуємо тих, хто побіг в Рашу, злорадствуємо, що їх там відправляють в Приморський Край і на Магадан.
    А що наша держава робить для цих людей? Я не чула про державні офіційні центри допомоги біженцям, не чула про безкоштовне чи дешеве поселення бодай у найгіршому житлі. Наші державні мужі просто кинули цих людей напризволяще, мовляв, викручуйтеся як хочете. Як цим людям зараз не втратити віру в Україну? Допомагають лише волонтери.

    Тепер до теми.
    Потрібна допомога з пошуком будь-якого дешевого житла для адекватних східняків з Луганська. Там жінка 37 років, її хворий після операції батько-пенсіонер і син-п"ятикласник. Дитина дуже пригнічена. Жінка халяви не шукає, вона готова братися за будь-яку роботу.
    Чому Львів? Тому, що тут є я - знайома по інету. Вони готові їхати і в будь-який райцентр - але там набагато менше шансів знайти роботу. Може бути також Франківськ, Рівне, Луцьк - будь-яке місто, де вони могли б знайти дешеве житло, роботу і щоб я могла допомагати їм продуктами-речами.

    Буду вдячна за будь-які підказки і допомогу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Hase

    Hase зайчик

    Ви, напевне, так і не зрозуміли, що наша країна БАНКРОТ.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Bulavka

    Bulavka Active Member

    Це її виправдовує в тому, що вона покинула напризволяще своїх громадян (таких же як і ми платників податків) і їх дітей?

    Наскільки мені відомо, зарплати бюджетникам і соцвиплати люди отримують.
    Не всі схіняки шукають манну небесну, багато з них будуть раді кімнаті в гуртожитку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Forpost

    Forpost Стоїк

    ми не засуджуємо, а вітаємо переселення в Приморський край всіх жителів резервацій(окремих територій Лу гандонії і Даун басса) ім.Пуйла

    ---------- Додано в 11:13 ---------- Попередній допис був написаний в 11:11 ----------

    не хтіли української манки хай споживаєть пуйлівську перловку
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Hase

    Hase зайчик

    Виплачують, за західні гроші. Війна це дуже дорога справа, крім того проблеми з енергією. Гривня капітулює. Ми на краю дефлоту. Які біженці, якщо елементарні речі країна вже оплатити не може.
     
  12. Bulavka

    Bulavka Active Member

    А де біженцям дають українську манку?



    А хіба біженці, громадяни - не є елементарними і обов"язковими речами для країни?
    Тобто хай вмирають від холоду і голоду і роблять що хочуть?
    От є сім"я, про яку я написала. В Луганську неспокійно, в їх квартиру влучив снаряд чи щось там таке, я не розбираюся. Дитина в шоці, дитині потрібна їжа і дах над головою, бажано школа. Що робити мамі?
    Я вважаю, що навіть ціною затримки зарплат і соцвиплат держава повинна хоч мінімально попіклуватися про таких людей. Невже держава нічого їм не винна?
     
  13. Finya

    Finya enjoy the silence

    Не виправдовує.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Hase

    Hase зайчик

    В жодній країні СВІТУ ви не знайдете біжанця, у якого все є і живе без проблем. У нас війна, пані, а з неї і відповідно випливає раакція, яка ще жодну країну до добробуту не довела.
     
  15. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Я балдiю з тих людей, ото для януковичiв шикарний електорат з такою думалкою, та вас ще грабувати i грабувати, i наступнi чверть столiття.
    Ця лугандонська наволоч жухала вас 23 роки, вбивае ваших найкращих мужчин та розстрiлюе майдани, прикликали вiйну в вашу оселю - а ви iм далi канапки носiть та на колядки кличте.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Де чоловік цієї жінки?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Bulavka

    Bulavka Active Member

    Я десь писала, що вважаю, що біженцям хтось повинен дати все, щоб ті жили без проблем? О_о Пане, ви чуєте себе збоку? Ви справді вважаєте нормальним, що люди з зони воєнних дій повинні викручуватися самі, хто як знає? Ви б вважалиб так само, якби, не дай Боже, війна була в нас на Заході і ваші діти не мали що їсти?


    Ну тобто там по замовчуванню нормальних людей нема? то, може, їх звідти і випускати не варто? Хай здихають там усі разом з дітьми, нє? Або дати наказ артилерії і бомбардувальникам зрівняти там все з землею та й по всьому, щоб не мучилися, тіпа проявити гуманізм?
    Якщо ви справді вважаєте що держава нічого не винна своїм громадянам (які так само як і ви платили податки) дім яких розбомбили - нам нема про що говорити, справді.
     
    Останнє редагування: 25 вер 2014
  18. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Держава цьому лугандонському бидлу не винна нiчого!
    Максимум що для тих виблюдкiв зробити - залишити живими хто хоче, вiдгородитись вiд них та хай здихають в тому руцкому мiрi.
     
  19. Bulavka

    Bulavka Active Member

    Думала, що він ще в Луганську (бо мають там ще якихось родичів). Сьогодні дізналася, що він з ними в Херсоні, так само шукає будь-яку роботу.
    До військової служби він непридатний, сердечник.



    Ви справі так впевнені що там нема жодної проукраїнсько настроєної людини?
     
  20. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    На жаль, в теперішній ситуації держава не спроможна армії толком допомогти, що вже казати про допомогу біженцям.
    Припинення соцвиплат - не вихід, буде бунт. Не платити зарплати - теж не вихід, інші люди також мусять за щось жити. Тому, на жаль, склалася ситуація, коли порятунок тих, хто тоне, справа їх власних рук.
     
а де твій аватар? :)