Помощь беженцам с зоны проведения А.Т.О.

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем Maxim Antonov, 10 лип 2014.

  1. lia lemony

    lia lemony Well-Known Member

     
  2. Hailie

    Hailie Втілювачка мрій

    Після всього цього флуду висновок у мене один: хто хоче - шукає можливості і робить, а хто не хоче - знаходить причини та відмазки. Хочеш допомогти - підійди і запитай чим можеш бути кому корисним!

    http://tsn.ua/kyiv/bizhenci-z-donba...ribirannya-na-truhanovomu-ostrovi-363527.html
     
    Останнє редагування: 17 сер 2014
  3. Finya

    Finya enjoy the silence

    Повторю ще раз, про що писали ранiше. Пияки всюди е. А таких, як сюди поприiжджали, в нас не бачила нiколи - про це йшлося. Я тепер щодня бачу дорогою , вчора бачила в хлам п"яну женщину, бiля якоi сумирно чекала дочка. Це не львiв"яни i це не туристи. Хто?
    А ви шукаете недолiки там, куди переiхали? :facepalm:
    I чого це ви вважаете, що ми вам мали сподобатися? Все навпаки, бо це наше мiсто.
    На нас? Дамбас завжди на Львiв працював, то вiдомий факт.
     
    Останнє редагування: 17 сер 2014
    • Подобається Подобається x 6
  4. Finya

    Finya enjoy the silence

    Куда бы не приехали, везде пьяные рыла, хамство, скотство. Причем, что мужики, что бабы (с)
    Як ви думаете, про яку нацiю йдеться у цитатi? Так що визначити прибульцiв елементарно.
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Kram

    Kram Active Member

    А я про що ?:facepalm: Вже вище не один раз писав про це - усюди є нормальні і не дуже. Просто річ у тому, що ви нас постійно звинувачуєте і багато часом зовсім не по адресі, а за собою нічого поганого намагаєтесь не помічати. Треба ж бути відвертими до кінця. Давайте шукати друг у друга краще гарні якості, а не зациклюватися на найгірших.

    Не треба ції іронії , я такого ніде не казав і прошу не приписувати мені цієї заслуги.
     
  6. Kram

    Kram Active Member

    Дякую за відверту оцінку мого поста . Дякую також за посилання на Київ. Дуже гарне діло там роблять - не заперечую. Але саме наше питання залишилося не вирішеним. Ви мене дорікаєте, що я тільки переконую і нічого не роблю, хоча я вже пропонував допомогу від себе і не моя провина, що немає відповіді з цього. :dntknw:З приводу десь щось прибрати. Вибачте, я не місцевий , міста не знаю зовсім. Окрім одного разу , як на площі Ринок та її околиць, не був більш у жодному більш-менш цікавому місці вашого міста. Вибачте грошів вистача тільки на житло та їжу, за якісь екскурсії вже не думаємо. Але, якщо особисто Вам, це так важливо і необхідно - гаразд, я згоден з Вами, пані Hailie. Можу надати Вам свою допомогу у якомусь прибиранні куточка Львова, якщо це хоч якось покраще ваше ставлення до мене і східняків. Прошу тільки вказати це місце, де саме прибирати треба, і куди все сміття виносити потім ( теж немало важча річ). Допоможить з інвентарем, будь ласка ( так як Ви місцева, вважаю це не буде дуже для Вас обтяжливо)- мітла, граблі, мішок для сміття тощо, що може знадобиться на Ваш погляд. Вибачте, з дому не здогадався прихватити, а тут, окрім продуктового напроти - інших магазинів не знаю ( ну не треба вони були мені раніше). Гроші Вам за інвентар поверну, не хвилюйтесь з цього приводу.
     
  7. prius

    prius Well-Known Member

    Саме тількі бла бла бла(чого ви на мене наговорюєте,я не така)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Hailie

    Hailie Втілювачка мрій

    Це все схоже на театр одного актора...
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Вибачайте, це нагадує старий і не смішний єврейський анекдот:
    - Ві спаслі мальчика Нуліка? А гдє от нєго шапочка?
    Щоденно гинуть десятки солдатів, а дехто скиглить "а чому чай без лимону?"
    Я на Черкащині познайомився із жіночками з провінційного містечка - культпрацівник, медсестра, вчителька. Вони прокидаються о 3-й годині ночі, ліплять сотні пиріжків і вареників і їдуть за кілька кілометрів продавати їх відпочивальникам. Мимоволі почув їхні розмови - "до понеділка ще на один тепловізор заробимо!"
    Виявляється, більше половини літнього підробітку вони витрачають на допомогу Нацгвардійцям, які родом з їхнього містечка. Навіть не родичам, а просто землякам. Було би бажання!
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Kram

    Kram Active Member

    До чього тут ще і анекдоти ? Вибачте, но з ваших пропонов вже і самого на сміх тяне. Ну не майстер я по пиріжкам та вареникам, пробачте. Вийшов сьогодні попалити на вулицю, бачу на галявинці біля нашого магазину порожні пляшки - зібрав, відніс на смиття. Буде КОНКРЕТНА пропонова від вас, а не якісь ссилки, чи - ось там так роблять, будем і обговорювать це, та робити. А так, вибачте, на інших кивати усі можуть. Тільки прошу трохи поспішати, квитки вже на п'ятницю.
     
  11. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Треба було здати, поповнити на ці гроші разунок мобіли і відповідну кількість разів набрати "565".

    Вибачте, проблеми "біженців" чоловічої статі мене НЕ ТРАХАЮТЬ.

    Якщо Вам, особисто Вам, українські партизани дадуть в руки хитру машинку на базі автомобільної сигналки - не побоїтеся встановити її у трансформаторній будці чи сільській водокачці? У рідному місті? Побоїтеся і політкоректно скажете "я не електрик і не сантехнік"?

    ---------- Додано в 22:18 ---------- Попередній допис був написаний в 22:14 ----------

    P.S. Подруга моєї дружини сьогодні їхала з Києва до Остра (Чернігівщина). В одному селі назустріч йшла траурна процесія з військовцями. Жіночка зупинилася, вийшла з машини, прислухалася.
    Кажуть, загиблого поклали в домовину у поліетиленовому мішку...
    Не радив би я "біженцям" чоловічої статі опинитися на шляху тієї процесії... І взагалі в тому селі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. No Panic

    No Panic New Member


    katedon, Ви обов'язково знайдете житло за нормальні гроші; як Ваша родина - адекватна, то точно знайдете, бо у Львові більшість людей розумні та толерантні, просто спілкуйтеся відверто з власниками та маклерами, не приховуйте звідки Ви. Як власники нормальні - то здадуть житло, а як ні - то Вам же краще з ними не мати справи, наступні обов'язково будуть нормальними.
    І дарма Ви в такій темі житло винайняти хочете, краще створіть нову, коротко опишіть, без подробиць. І шукайте на сландо кожні 2 години. Як у Вас автівка є - погоджуйтесь на віддалені райони, тут у Львові майже з будь-якого віддаленого району до центру максимум 15 хвилин.
     
    Останнє редагування: 18 сер 2014
    • Подобається Подобається x 4
  13. Kram

    Kram Active Member

    Залиште мені свій мобільний у приват. Почекайте пару-трійку днів, як тільки трохи назбирається фунфириків з під водяри на 100-250 гр - я Вам обов'язково зателефоную. Самі прийдете і зробите все як слід.
    Ще одне маленьке питання до Вас. Ви самі якої статі будете і в якому зараз батальйоні воюєте? Якщо не військова таємниця, авжеж.
     
  14. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Якої статі - здогадайтеся самі. Вік - 62 роки. Працюю інженером-конструктором у приватній фірмі. Усі податки, які не плачУ в бюджет, з 1.12.2013 віддавав на Майдан, а з 1.03.2014 - армійцям і партизанам. Хто такі партизани? Здогадайтеся самі. Мої колеги роблять їм партизанські "спецзасоби", іноді запрошують мене.
    Наша маленька фірма не оригінальна у такій "фінансовій поведінці". Доки не вичистять ригів і комуняк з ВР і КМ, ми свою фінансову поведінку не змінимо.
    Задоволені?

    P.S. Мій бос - єврей. Ну нехай наполовину. Важко знайти такого патріота України і "бандерівця" в душі єврейського походження як він.. :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Kram

    Kram Active Member

    Задоволений. Дякую. Все прояснили.
     
  16. Forpost

    Forpost Стоїк

    нахер всіх біженців
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну шуварі кримські татари печуть прекрасні чебуреки, незнаю чи вони біженці, чи раніше приїхали (незручно якось запитати), але очевидно що цілком самі справляються з своїми проблемами...
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. WestUkraine

    WestUkraine Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 3
  19. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Хм... яке неоднозначне слово "утримувати".
    Має утримувати як потенційних заручників. А їхні самці мають пам"ятати про це і згадувати щоразу, перезаряджаючи зброю.
    Надто, блін, Пєтя гуманний. Чи принаймні змушений вдавати такого.
     
  20. No Panic

    No Panic New Member

    От тут виникає протирічча. З одного боку, як приїхала родина з батьком - то чого він не в АТО, приїхала родина без батька - то він напевно сепаратист.
    Стосовно цього ролика, я бачу лише один порядок дій:
    1. Люстрація міліції.
    2. Заява до міліції, стосовно отаких респондентів, і нехай міліція розбереться, хто з рідних цих "біженців" воює/воював проти України.
    Нехай розслідують, чи подібні висловлювання не порушують Законодавство України. Бо коли питають чого ви приїхали в Україну - то вони кажуть увесь час жили в Україні, а коли стосується звільнення сходу - то чого Ви прийшли до нас на схід і Ви нас не розумієте і таке інше. Думаю тут є над чим попрацювати слідчим органам. Вони ж прямо кажуть, що там їхні батьки та родичі воюють.

    Але особисто в мене нема сумнівів, що не можна усіх під один гребінець.

    ---------- Додано в 16:24 ---------- Попередній допис був написаний в 16:17 ----------

    Ось у цьому і полягає суть справи. Як вони приїхали з зони АТО і поводяться як на курорті (начебто усі навкруги їм щось винні) - то таким і реакція має бути відповідною, а як людина каже, що чоловік роботу знайшов у Львові, допоможіть квартиру винайняти (не дайте, не подаруйте, не оселіть безкоштовно, а допоможіть знайти), то кидатися на таких людей, як то декілька постів тому було щонайменше - неподобство, а взагалі - то паскудство.
     
    • Подобається Подобається x 5
а де твій аватар? :)