Помощь беженцам с зоны проведения А.Т.О.

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем Maxim Antonov, 10 лип 2014.

  1. Oxid

    Oxid Well-Known Member

    Не знаю, але після стількох зусиль і жертв - тільки жорстка українізація донбасу...

    Суть не в тому, що безнадійні - безвольні...
     
  2. Kram

    Kram Active Member

    І я Вам дякую за Ваш пост. Може разом, ми ще когось переконаємо, що не тільки на заході є українці. В нас одна країна і ми теж бажаємо їй гарних змін та процвітання. Краще трохи с часом, чим зовсім ніколи. :uanew:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Hailie

    Hailie Втілювачка мрій

    Переконувати краще не словом, а ділом.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Finya

    Finya enjoy the silence

    Раз на сходi "теж украiнцi", демонструйте це. Наразi ви демонструете бажання "переконувати".
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Kram

    Kram Active Member

    [MP3][/MP3]
    Я вас слухаю. Які будуть ваші пропозиції ?
     
  6. serega andreev

    serega andreev New Member

    У меня лично очень много вопросов к Донбассу и беженцам. Особенно к тем, кто бежит на западную Украину и ведет себя как олень, когда позорит памятники Бандере и флаги Украины срывают. Если у них такое поведение, пусть едут на их историческую и культурную родину СССР, а ныне - Россию.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. WestUkraine

    WestUkraine Well-Known Member

    Допоможу біженцям з роботою! Потрібен пастух в село пасти корови раз в місяць, викидати гній зі стайні, робота на городі та в саду ( полоти, косити, копати і т.д.) Оплата натур продукт екологічно чистий карпатський сир, молоко, сметана і городина, яка є на городі та в саду! Тих у кого проблеми з наркотиками, алкоголем і сепаратистські погляди прошу не турбувати!
    п.с. Досить клянчити допомогу! Пора працювати! Роботии в селі повно, головне бажання!
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    "Не царское это дело" (с):)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    За таким пастухом потрібен цілодобовий нагляд. І щоби не крав, і щоби не користувався засобами зв"язку.
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Finya

    Finya enjoy the silence

    Пропозиції щодо чого?
     
  11. Kram

    Kram Active Member

    Так Вам краще знати до чого. Ви ж самі пропонували шось якось демонструвати. Я тільки відповів на вашу цитату.
     
  12. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Кароче, резюме гілки буде стислим: доки усі потреби армії (в т.ч. поранених бійців) не будуть задоволені - говорити про "допомогу біженцям" - просто хамство. Крапка.
     
    • Подобається Подобається x 7
  13. Finya

    Finya enjoy the silence

    "шось"? Я писала про украiнськiсть.
    Як демонструвати, читайте тему, писано-переписано. Це ж у ваших iнтересах, не в моiх.
    Не розумiю пiдходу "запропонуйте менi, дайте".
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. WestUkraine

    WestUkraine Well-Known Member

    100%! Руки, ноги, голова у всіх біженців є! Лопату в руки і годувати сім"ю, а не халявної допомоги чекати від "праклятих западєнцов"!
    Зараз допомога потрібна скаліченим нашим хлопцям, які відвойовують схід для таких "біженців" неблагодарних, захищаючи тих зрадників біженців поки вони по Львівських кнайпах водяру глушать!
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Про голови - маю сумніви. Це зараз деякі з них демонструють "патріотизм", а де тусувалися півроку тому?
     
  16. Kram

    Kram Active Member


    Десь про "лопату в руки" і не скиглити вже було. Пан Азіров не Ваш родич чи близький знайомий буде ? А взагалі, вашу позицію я зрозумів. Нічого робити у ВАШОМУ місті біженцям, хай йдуть додому, тому що вони зрадники та неблагодарні і не мають бажання працювати на вас тільки за їжу. Дуже гарна думка. А ще, до речі, я вже і забув, коли щось спиртне вживав - так що "водяру глушать" - теж не до мене. А ось зараз, де мешкаю, напроти мене, магазин цілодобовий. Майже всю ніч чути п'яні балачки та галас біля цього закладу.:drinks: Розмови українською, так що не треба , будь ласка, про кнайпи і саме хто у них пиячить. Усі не без гріха.
    Тут мені ще вище пропонували демонструвати украінськість -
    Але я так і не зрозумів, яким це чином. Тему перечитав, і не раз, але бачу, що вся "українськість" тут полягає у тому, щоб зачепити якомога болючіще самих біженців.
    Ще до речі, з -
    так і не було жодного повідомлення на цю тему.:dntknw: Це те, де б я міг і повинен допомогти, і без усякої для себе вигоди. Але, вибачте, батрачити на якогось пана "щирого українця" тільки за їжу - вважаю це великий перебір і неповага з вашого боку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. lia lemony

    lia lemony Well-Known Member

     
  18. prius

    prius Well-Known Member

    Аха,і 6 ~ 8 зайвих кг за місяць:)
     
  19. Finya

    Finya enjoy the silence

    " У вас такие бедные и страшные деревни, каких мы даже не видели. В таких домах, как у вас на селе стоят, у нас даже пьяницы не живут".http://www.stolica.onego.ru/articles/239519.html
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Forpost

    Forpost Стоїк

    А то отрєбьє яке кликало хуйла на Україну думало що в рашці мід хай тепер полижуть

    http://emelyn.com/
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)