Привіт! Люди скажіть будь-ласка що потрібно ( які документи )для вироблення візи? І скільки треба чекати?
В кожного інша мета чи підстави в'їзду, тому документи потрібно різні. Детальну інфорамцію знайдете на сайті консульства Польщі у Львові - http://www.lwowkg.polemb.net/index.php?document=122 ---------- Додано в 21:33 ---------- Попередній допис був написаний в 21:32 ---------- Інформація з тої ж сторінки сайту:
Справ в тому шо в мене мети немає,я просто хочу поїхати до мами на новий рік Вони ж мені просто так візи не відкриють...порадьте шось!!! будь-ласка!!!
Ну як, це ж мета, та навіть серьозна. Найпростіше на запрошення. Мабуть ота особа, у котрої живе зараз мама, може таке запрошення оформити ? ( триває біля 10 днів).
Привіт! Підскажіть простому народу, візовий збір де платиться, всередині в консуляті чи в якійсь банківській установі наперед? В євро чи грн?
скажіть хто знає, ми з мамою хочем в литву до родичів на весіля поїхати, чи можем ми зробити собі польську візу, якщо через польщу в литву будем їхати транзитом?
Не знаю які візи вимагає Литва для в'їзду в країну, але взагалі-то є таке правило: щоб потрапити в іншу країну, потрібно візу країну призначення, або в першу країну, через яку проїдете по дорозі до пункту призначення. Може помиляюсь - виправте хтось мене.
Правило просте. Візу потрібно отримувати в посольстві основної країни. Основною країною буде та, яка є метою вашої поїздки, і в якій ви перебуватимете більший час. Якщо на весіллі в Литві ви будете 3 дні, а на дорогу через Польщу витратите 1 день туди і день назад, то основною країною для вас є Литва. В посольстві цієї країни і потрібно отримувати візу.
маю таке питання: збираюся до Польщі "з метою відвідин", на сайті консульства пишуть, що потрібно родичі в мене не зовсім близькі - не уявляю яким документом я можу засвідчити спорідненість підкажіть, хто в курсі
В такому разі я б навіть не пробував - шанс відмови досить високий. Бажано щоби родичі були близькі. Але то як карти ляжуть - консульства надто непередбачувані.
Запрошення може дати будь-яка людина, не мус родич.Але в запрошенні має бути уся контактна інформація про запрошуючу сторону: адреса проживання, місце праці, телефони. І обов"язково вказано на який термін Вас запрошують. А Ви візьміть копію своєї трудової і довідку про зарплату, де вказано, що у вас відпустка(час поїздки), і місце праці зберігається.
Підкажіть, будь-ласка, чи є шанс отримати Шенгенську візу, якщо попередня була протермінована на три дні (після чого був сплачений штраф і заборонений в'їзд до Шенгену через Польщу на 1 рік)
То була Чешська віза, а поляки запевняли, що з тою забороною можна буде їхати в Чехію (навіть швидше ніж за рік) але через іншу країну (напр. Словаччина) чи летіти літаком. Тепер не знаю чи чехи відкриють візу, бо поняття не маю що то за заборона така, і кого не питаю ніхто не може нічого сказати бо раніше з таким не зустрічались. Коли мала справу з поляками, то вони стверджували що то не є депортація (навіть не знаю як та "депортація" має виглядати в паспорті)
У вас в паспорті є штамп-порушення паспортного режиму, тому відмова майже гарантована. Вихід змінити паспорт!
А в них не винекне підозра щодо мого нового паспорту, чи можуть вони десь перевірити по базі моє порушення (рік ще не пройшов).
Тоді підкажіть будь-ласка, як це робиться - я приходжу в ВВіР і кажу, що загубила паспорт чи може перед цим потрібно звертатись в інші органи??? ---------- Додано в 13:52 ---------- Попередній допис був написаний в 13:32 ---------- Прочитала, що "Згідно законодавства України, у громадян може бути в наявності 2-ва діючих закордонних паспорта, для виїзду за кордон." Чи це роблять усім бажаючим?
Можете просто прийти, замовити другий, заплатити 100грн. за те, що хочете залишити старий! От і все! Можна мати два, основне, щоб на одне і те саме прізвище. Наприклад якщо старий на дівоче прізвище, а Ви вже маєте чоловікове прізвище, тоді Вам не залишать старий!