Польща/Polska

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем ostrov_Norman, 20 тра 2011.

  1. rss

    rss Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 2
  2. rss

    rss Well-Known Member

    1 березня у багатьох містах Польщі, у тому числі в Білостоці, проходили відзначення Національного дня пам’яті «проклятих солдатів». Раніше, 24 лютого, в Гайнівці польські національні кола зорганізували ІІІ Марш «проклятих солдатів». Черговий раз його учасники прославляли Ромуальда Райса «Бурого», який відповідальний за пацифікацію україномовних підляських сіл.
    «Прокляті солдати» – підляські (не) герої
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    В ПОЛЬЩІ ВИЙШЛА КНИГА ПРО ЗЛОЧИНИ „ПРОКЛЯТИХ СОЛДАТІВ”
    В Польщі друком вийшла книга історика та журналіста Пйотра Зиховича „Cтрупи на латах. Чорні сторінки епопеї проклятих солдатів”.

    „Палаючі села і масові екзекуції. Грабунки і гвалти. Вбивства невинних цивільних та військових заручників – українців, євреїв, білорусів та поляків. Ні, це не комуністична пропаганда. Деякі прокляті солдати справді здійснювали такі злочини”, – йдеться в описі до книжки.

    Проклятими солдатами в Польщі називають бійців антикомуністичних збройних формувань. Їх вважають героями, натомість мало говориться про темні сторони дій деяких з них.

    Зихович на основі реальних свідчень описав моторошні сцени насильства, не вкриваючи невигідних фактів. Зокрема до книги потрапили розділи про українські села Верховину (село в Люблінському воєводстві, де 6 червня 1945 року було вбито 194 українців) та Павлокому (українське село, що знаходиться за 40 км від Перемишля, де 1-3 березня 1945 року було винищено українців). „Шарий” брав участь у нападі Національних збройних сил (НСЗ) Верховини. Підрозділ „Волиняка” 18 квітня 1945 року розгромив українське село Пискоровичі.„Бурий” палив білоруські села з їхніми жителями на Підляшші.

    Зихович пише про злочини цих та інших лідерів антикомуністичного Опору.

    Саме сьогодні в Польщі відзначають державне свято – День пам’яті „Проклятих Солдатів”.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. rss

    rss Well-Known Member

  5. rss

    rss Well-Known Member

  6. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    [​IMG]

    Надіслано від мого NXA8QC116, використовуючи Tapatalk
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Pototsky, якщо поляки в Шегинях збадають ваш NXA8QC116 на сканері, то все побачать ;)
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. manur

    manur Well-Known Member

    Нашо йому Шегині, якщо йому до Угринова найближче)));)
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Точно? ;)

    Суховоля Шегині 57 хв (68,0 км) такими дорогами: M11
    Суховоля Угринів 2 год 6 хв (115,0 км) такими дорогами: Р15
     
  10. manur

    manur Well-Known Member

    А Ви впевнені, жи Ви від правильної Суховолі рахуєте? ;););)
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Звичайно шо нє
    Я рахую від тієї, шо вказана в профілі ;)
     
  12. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Не лише поляки мають доступ до таких сканерів

    Надіслано від мого NXA8QC116, використовуючи Tapatalk
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  14. rss

    rss Well-Known Member

    Щоб не побачили, перед тим як виставляти світлину в мережу, її треба почистити від метаданих, наприклад ось тут: www.verexif.com
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  15. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Сканери телефонів на єгипецько-ізраїльльський таможні фіксують навіть видалені контакти у Viber

    Надіслано від мого NXA8QC116, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 2 кві 2018
  16. rss

    rss Well-Known Member

    Видалені контакти у Viber це трохи інше і поготів видалені метадані у світлинах.
     
  17. rss

    rss Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Звичайно, але все одно можуть запитати: "Чому Ви це зробили?"

    Надіслано від мого NXA8QC116, використовуючи Tapatalk
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  20. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    [​IMG]

    Надіслано від мого NXA8QC116, використовуючи Tapatalk
     
а де твій аватар? :)