Політичний секс. Чужі.

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем ГРАНД, 3 сер 2012.

  1. bayard

    bayard Дуже важлива персона

    звичайно:) бо і хабарі беруть за мовною ознакою. і даїшник, який розмовляє українською, ніц в своєму житті не брав...
     
  2. bayard

    bayard Дуже важлива персона

    головне що українськодумаючі, а говорити дурню можна будь-якою мовою
     
  3. Ваня Лисицын

    Ваня Лисицын Well-Known Member

    Мимо этой темы Вы мимо пройти не могли, я гляжу. :)
     
  4. Ваня Лисицын

    Ваня Лисицын Well-Known Member

    Не уж то трахнуть в Малороссии некого?
     
  5. Ваня Лисицын

    Ваня Лисицын Well-Known Member

    Ну Вам то в Вашем возрасте намного проще проводить сегрегацию среди противоположного пола. :))
     
  6. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Це точно.:rolleyes::))

    Моє місто на 70 % україномовне. Не менше ніж наприклад Луцьк. Область україномовна приблизно на 96%. От і робіть висновок про моє середовище.
    А систему впізнавання "свій/чужий" саме завдяки мові придумав не я і навіть не М.Веллєр, цитату якого я вже тут приводив, але це стосувалось московського язіка. І я з ним згоден. Це і є головна ознака. Навіть національний комунізм можна тримати під пильним контролем, на відміну від комунізму московського, або інтернаціонального (що є повною дурницею, бо він виключно московський, а решта і не комунізми як такі).


    В якому середовищи перебуваєте ви, на відміну від мого?
     
  7. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Что такое Малороссия? На карте не нашел. Может это вымышленная территория, что-то типа плато Ленг или города Рльех? Если это так, то с этим делом там действительно проблемы.
    Тем не менее, Вы не ответили на вопрос. Хорошо, сформулирую его иначе: хватило бы у Вас совести отказать русскоязычной Людмиле Янукович?
     
  8. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Нам поборникам мови байдуже що і як там напише, скаже і пр.пр.пр."язіката більшість". Між іншим за останніми дослідженнями ніяка вона нахрен не більшість, а вже давно меншість.
    А знаєте чого саме забзділи ці пройдисвіти? Того, що ми перестали тримтіти над територіальною цілісністю і змінили пріоритети. А в них (пріороитетах) головна ціль - вижитвання української нації. Фізичне, духовне, культурне виживання.
    Хто цієї мети не поділяє - йде лісом прямо або в ПІСУАР, або в Нью Придністров"я, або в ще якесь незрозуміле утворення назви якому важко придумати.Бо ті утворення називатись Україною вже не зможуть ніколи. А Україна це хоч і слабенький, але світовий бренд.
     
  9. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    Неадекваты те, кто воспринял стеб за чистую монету. Вот уж точно...
     
  10. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    Меня это не компрометирует, я русскоязычна и вне посяганий.
    Малороссия - это этакий вид мантры для страдальцев по вотчине.
    Я думаю, Янукович тут ни при чем, господа мужчины. Виртуальные грязные вещи пачкают в первую очередь вас.
     
  11. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Глупости! Они не читают книг.
     
  12. White Snake

    White Snake Дуже важлива персона

    ще і як, аж по 300 книжок на рік. :rolleyes:
     
  13. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    Уверены, что недооценивать оппонентов - самое то?))
    Дядьку, вас вопрос тоже касается.
     
  14. Ваня Лисицын

    Ваня Лисицын Well-Known Member

    Судя по словам очевидцев, которые родом из Малороссии служили, скажем, в Саратовской области, похоже, что вотчиной был кое кто другой. :)
     
  15. Ваня Лисицын

    Ваня Лисицын Well-Known Member

    Малая Россия. То бишь, изначальная, а не в смысле размера.
    То, что большевики обозвали Украиной официально. :)
    С прилипанием к ней новороссийских земель.

    Ну да в принципе, мне по барабану, что там кому принадлежит. Для меня всё едино на пространстве от Карпат до Сахалина.
     
  16. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    Ваня, попробуйте сформулировать мысль как-то...иначе.
     
  17. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    Малоросія по визначенню греків - це метрополія Русі з центром в Києві. В неї входили Києвське та Переяславське князівство. А з врахуванням всіх Тмутараканей типу Пскова - Великоросія. А були ще землі dependents, які не входили в склад Русі, але платили дань їй. До таких відносилася Суздальщина.
     
  18. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    В нього звилини по іншому не формуються.
     
  19. Ваня Лисицын

    Ваня Лисицын Well-Known Member

    Ну вот Королевскую, например. Пока не поздно.

    [​IMG]
     
  20. Ваня Лисицын

    Ваня Лисицын Well-Known Member

    Лучше узнайте значение слова "вотчина".
     
а де твій аватар? :)