Покращення народжуваності в Україні

Тема у розділі 'Діти', створена користувачем bedazzled, 19 кві 2014.

 1. Lutra

  Lutra Well-Known Member

  Особисто мені - негрозить :tongue: І від скромності - ні, непомру.
   
 2. bedazzled

  bedazzled Well-Known Member

  Напишіть свої пропозиції, я скоро хочу звернутися наприклад сюди:
  http://lady-byut.lviv.ua/
   
 3. ArtCool

  ArtCool Well-Known Member

  Сума допомоги за другу, третю, дитину знизили, це сумно
   
 4. bedazzled

  bedazzled Well-Known Member

  Держава не може жити весь час в борг, приходить час коли треба повертати борги та братися за свої сили. Янукович набрався дорогущих боргів, розпродав резерви НБУ до критичного мінуміму щоб заради рейтингу не падала гривня, а тепер новій державі все це треба виправляти. Як позбудемося боргів та вийдемо на зростання то повернуть ці виплати.
   
 5. kjk

  kjk Дуже важлива персона

  Циганам найбільше сумно :)
   
 6. Sivanmy

  Sivanmy Well-Known Member

  молодым семьям всего лишь нужно решить квартирный вопрос:)
   
  • Подобається Подобається x 1
 7. bedazzled

  bedazzled Well-Known Member

  Ну а підрахуй. Ти заводиш трьох дітей на протязі 10 років. Й сидиш цей час вдома й не працюєш, батько дітей в той час працює, приносить гроші додому й той же ж час переводить пенсійні внески лише на свій пенсійних рахунок. В результаті народження жінкою 3х дітей, жінка не до-отримає пенсії за аж 10 років стажу - вкрай не справедливо! А якщо чоловік помре в 65 років чи йще раніше, то жінці доведеться жити до 75-80 на свою мізерну пенсію, не до-отримавши пенсію за 10 років коли народжувала та виходжувала дітей.
   
 8. Sivanmy

  Sivanmy Well-Known Member

  bedazzled, еще в 2009-м году, если я не ошибаюсь, был принят закон, по которому период ухода за детьми у женщин включены в стаж
   
 9. bedazzled

  bedazzled Well-Known Member

  Так в стаж записується ж мінімальні внески? А я кажу про половину пенсійних внесків чоловіка. Якщо чоловік заробляє 10000 грн на місяць то жінка буде отримувати на пенсійний рахунок 1500 грн замість 426грн мінімальних.
   
 10. Sivanmy

  Sivanmy Well-Known Member

  так, але дикретну відпустку може взяти і чоловік:) таке теж передбачено законодавством. А взагалі, такі питання вирішуються на сімейній раді, дикретну відпустку бере той, хто меньше заробляє
   
  • Подобається Подобається x 1
 11. bedazzled

  bedazzled Well-Known Member

  А той хто менше заробляє буде отримувати половину пенсійних виплат собі на пенсійний рахунок. Не розумію в чому ваше не прийняття цієї ідеї.
   
 12. Un.Known

  Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

  Держава не має диктувати, яку кому дружину обрати, чи кому якого чоловіка. Діти не народжуються раптом одного прекрасного дня. Не всі жінки хочуть вчитись, не всі чоловіки хочуть освічену жінку, не всі жінки хочуть будувати кар'єру, не всі чоловіки хочуть дружину-кар'єристку, не всі жінки хочуть бути "сильними", не всі чоловіки хочуть мати сильну жінку, не всі жінки погодяться залишити вдома маленьку дитину, не всі чоловіки здатні повноцінно про дитину піклуватись. Всі ці питання мають вирішуватись на рівні сім'ї. Держава має допомагати СІМ'ЯМ, котрі народять їй майбутніх громадян-платників податків. Все решта - фантазії.
   
  • Подобається Подобається x 6
 13. bedazzled

  bedazzled Well-Known Member

  Я згоден з вашими словами.
  А жінкам кар"єристкам треба шукати чоловіків, які готові будуть заміняти жінку в вихованні дітей. Я такий що заміняв би кохану, але я дітей не хочу, не те що я кар"єрист - з інших причин.
  Так що сильні кар"єристки хай шукають собі чоловіків які розділяють погляди феміністок про те що жінка має займати таке ж положення в суспільстві що й чоловік.
   
 14. Un.Known

  Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

  Мабуть, важко пересічному чоловікові уявити жінку, котра б встигала сім'ю і кар'єру, але це вже в іншу тему...
   
 15. bedazzled

  bedazzled Well-Known Member

  так чоловік буде допомагати з сім"єю та кар"єрою, як в Швеції там чоловіки часто беруть відпустки по догляду за малою дитиною.
   
 16. Sivanmy

  Sivanmy Well-Known Member

  ну чому ж, не сприйняття:) навпаки, сприйняття:) саме тому я зауважую, що подолати цю правову колізію можна розподіливши статки та час догляду за дітьми між батьком та матірью, щоб ніхто не постраждав фінансово
   
 17. Veselka alj

  Veselka alj Well-Known Member

  Так це дуже правильно закордоном в більшості сімей так і є. І там нормально що тато може бути теж в дикретній відпусці, хоч відпустки там звісно не на 3 роки як в нас а на 3 місяці.
   
 18. Ука

  Ука сова на посаді жайворонка

  є інший варіант. Після смерті одного з подружжя пенсію другий отримує пенсію того, в кого вона більша. В Австралії так є. І ніяких проблем з "половиною пенсійних внесків", які насправді стимулюватимуть жінок не йти в декрет.
   
  • Подобається Подобається x 2
 19. bedazzled

  bedazzled Well-Known Member

  А в випадку якщо жінка розведеться з чоловіком до виходу на пенсію?
   
 20. VladVlad

  VladVlad Member

  Добрий день. друзі, прошу не закидати мене камінням. просто хочу поділитися з вами своїм спостереженням.
  в нашій сім'ї стоїть питання пологів. я настійно хотів щоб пологи відбулися за кордоном (питання в грошах немає, є кілька друзів в штатах, які всіляко нахвалювали їх медицину). знайшов я організацію, яка організовує пологи в Солт Лейк Сіті. зараз веду з ними переговори. круто, що є калькулятор, де можна розрахувати вартість. за підсумками відпишуся, якщо комусь цікаво
   
  • Інформативно Інформативно x 1
а де твій аватар? :)