Покращення народжуваності в Україні

Тема у розділі 'Діти', створена користувачем bedazzled, 19 кві 2014.

  1. Lutra

    Lutra Well-Known Member

    а ви кажете :))) Це називається "Маньовр в кусти!"
     
  2. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member

    Ви маєте на увазі законодавча ініціатива щоб половину пенсійних відрахувань переводити жінці на пенсійних рахунок? Навіть якщо жінка буде не працювати а лише сидіти вдома з дітьми то їй також потрібен цей закон. Також потрібен такий закон для тих жінок які втратять понад 6 років стажу через доглядання 2х дітей.
    А те питання чи працювати жінці чи ні - то вже питання стосунків між Ч та Ж. Якщо жінка не хоче того чи іншого чоловіка то не виходить за нього.

    ---------- Додано в 22:48 ---------- Попередній допис був написаний в 22:47 ----------

    Якісь жеж дівчата хочуть по 2-3 дітей - то їм треба допомогти. Наприклад один з варіантів перераховувати 50% пенсійних відрахувань на рахунок матері.
     
  3. Lutra

    Lutra Well-Known Member

    Все ясно. Дивно лише, чого вас узагалі хвилює питання народжуваності?


    Робіть, що хочете.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member

    Сьогодні народжуваність в Україні 1.3 дитини на жінку. Якщо нічого не зміниться або стане гірше то Україні лишилося існувати до 2050 року. Якщо покращити народжуваність до 1.8, як в заможних скандинавів, то Україна може проіснувати аж до 2100 року.
     
  5. Lutra

    Lutra Well-Known Member

    Саня хреновий гіпнотізьор, сподіваюсь, ви не депутат якоїсь там ради. Ну, але це моя особиста думка. Я тут не президент :))) Я б вас узагалі звільнила з посади з такою математикою.
     
  6. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member

    А що погано з математикою? Вона викликає в народу депресію а слідом й йще гіршу народжуваність? Так, це правда, песимістичні прогнози лише пришвидшують песимістичні прогнози, й це цілковита правда стосовно народжуваності та іноземних інвестицій.

    ---------- Додано в 23:04 ---------- Попередній допис був написаний в 22:59 ----------

    Для мене сильна духом та розумна жінка виглядить дуже сексуально, особливо якщо йще вона в діловому жіночому костюмі.

    Та це скоріше називається подружжя, а не родина. А кохану хочу знайти заради кохання, й без дітей.
     
  7. Lutra

    Lutra Well-Known Member

    bedazzled я вам розказала, як підвищити народжуваність, розказала про проблеми які є і які потребують негайного вирішення, бо працювала в цій сфері, а ви пропонуєте закон, який є хорошим для розвинених країн невраховуючи тої ситуації, яка є в Україні, невраховуючи її менталітет і навіть релігію.

    Ви сказали
    або
    Ви взагалі патріот України? Особисто я хочу, щоб Україна існувала ВІЧНО. А за таких умов будучи депутатом і як просто справжній українець ви маєте бігати як всраний по ярмарку і насильно запліднювати кожну жінку яку тіки побачите. А ви піклуєтесь про "перенаселеня"і "економічний спад". Коротше - немає з вами про що говорити.


    Живіть один. Або одружуйтесь на китаянці у нас нація вимирає. Кожна дівчина на рахунку. Або беріть таку, у якої травма і неможе бути дітей.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Все ок, дивно тільки, що саме Ваша особистість почала тему про покращення народжуваності.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member


    Я все враховував. Буду просувати через знайомих, чи до когось в партію пропонувати.


    Я не настільки патріот України щоб наприклад воювати за неї, витрачати свій особистий час та гроші щоб підтримати народжуваність, та навіть витрачати своє життя щоб розбудовувати Україну лишаючись в цій державі. Я хочу до Британії чи Польщі. З німецькою мовою та німцями в Німеччині в мене не склалося, може в Британії чи Польщі буде ліпше.



    Перенаселення - то не стосується Українців, нам треба заселити Україну аж на 60 мільйонів щоб ми комфортно себе почували. А от перенаселеним державам типу Єгипту - треба подумати як обмежити народжуваність. Й цим займається організація www.populationmatters.org, зменшенням народжуваності в перенаселених та голодаючих країнах.



    Нічого ж собі ви заявляєте. Одружуся на тій яка не хоче чи не може мати дітей. А та яка хоче дітей за мене піде.

    ---------- Додано в 23:26 ---------- Попередній допис був написаний в 23:23 ----------

    Ну я ж не хочу щоб Україну наполонили аллах-бабахи з Пакистану, Афганістану та арабських держав, які не поважають світських законів, прав людини та також прав жінок. Та в кінці кінців знищили Україну та українців, що вони раніше час від часу робили.
     
  10. Lutra

    Lutra Well-Known Member

    Можу подумати і написати список по пунктам якщо треба.
    bedazzled ви дуже недооцінюєте нас і невірите в нас. У нас може бути багато дітей і при цьому ми будемо працювати. Ми є християнами і європейцями, тому те, що в нас будуть діти неозначає, що ми будемо нехтувати їхнім вихованням і неповажати якісь закони. І взагалі, 60 млн це мало. Тре 125 як мінімум.
     
  11. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member

    Жінці окрім релігії потрібні йще соціальні гарантії. Тому моя законодавча пропозиція актуальна. А що до прогнозів по Україні - якщо не буде швикого економічного зростання до рівня Польщі в ВВП 13000 USD на душу населення, то Україна не протягне й до 2050року.

    125 - то вже перенаселення. Я жив в Німеччині де було 80 мільйонів - й дуже держава перенаселена з їхнім технологічним розвитком. Дуже багато машин та шумних доріг, та автобанів. В Британії 60 мільйонів та також експерти кажуть що це перебір, лісів зовсім трохи залишилося. Й дика природа вимерає швидкими темпами, в тому числі кількість співочих птахів швидко падає - що сильно впливає на комфорт життя громадян.
    А що до України - якщо весь світ так буде розмножуватися як нам 125 мільйонів на нашу територію то населення планети буде за 10 мільярдів, а ресурсів не вистачить для всіх. Будуть злидні, голод, війни. Тому сама ліпша кількість населення планети 2 мільярди. Й Україні ліпше стабілізуватися на 40 мільйонах з високим економічним розвитком.
     
  12. Lutra

    Lutra Well-Known Member

    Ви не про те думаєте, якщо Землі замало - розвивайте космічні технології і робіть колонії на Місяці та Марсі. Ця річ уже цілком реальна. І вийде дешевше і гуманніше ніж вбивати ненароджених дітей як у Китаї. І до Німеччини нам ще дуже далеко і далеко не все можна купити за гроші. Так - актуальна. Але ваших прогнозів я чути не хочу - вони погані.
     
  13. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    В Європі немає високої народжуваності.
    В Скандинавських країнах нарожуваність в середньому десь така ж як і на західній Україні.

    ---------- Додано в 00:32 ---------- Попередній допис був написаний в 00:30 ----------

    Південна Корея, Китай, Японія, Таіланд - це регіон з найнижчою народжуваністю у світі. Приклад тут краще не брати.

    ---------- Додано в 00:41 ---------- Попередній допис був написаний в 00:32 ----------

    1.53
    Але реально може бути і вища бо невідомо яка насправді кількість населення працездатного віку закордоном, і це викривлює співвідношення дорослих/дітей.
     
  14. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member

    Оце ви казки тут розповідаєте про колонізацію Марсу та Місяцю - це не буде можливе взагалі або йще років зі 100 не буде можливим. Я в універі п'ятірки отримував й добре розуміюся на технологіях та економіці. А перенаселення планети вже давно створює проблеми всьому людству. Ресурси величезною популяцією людей вичерпуються надзвичайно швидко, знищуються ліси, зникають види тварин швидкими темпами. Ось відео на тему вичерпування енерго та інших невідновлювальних ресурсів - нафти залишилося на 30 років, інших енерго та мінеральних ресурсів також не багато залишилося:
    http://youtu.be/AIkaOCbCnuw

    Щодо абортів - то я також проти абортів, контролювати народжуваність треба іншими шляхами. А це пропаганда планування сімей, безкоштовні презервативи, та гормональні пігулки та ін"єкції тощо.

    ---------- Додано в 00:53 ---------- Попередній допис був написаний в 00:47 ----------

    Вірно 1.8 - по європейським міркам це висока народжуваність.


    В Китаї народжуваність обмежується примусово, а от в Таїланді зараз низька бо країна вже значно перенаселена, й падіння народжуваності в тому регіоні на руку самому ж тому населенню. Думаю як спаде перенаселення то народжуваність підвищиться, народ там самоорганізований.

    Справді, в Вікіпедії сказано про таку народжуваність.
     
  15. Bastard

    Bastard Well-Known Member

    Значіть не треба було трахати його мізг.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Lutra

    Lutra Well-Known Member

    Bastard крапка у цій темі дуже влучна.Але вас забанять зараз за мат =)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    Народжуваність це дуже специфічне явище.
    Єдиний стопроцентний критерій при якому висока народжуваність - це патріархальне, релігійне, неглобалізоване суспільство. І місто-село. Чим 'мегаполісніший' мегаполіс, тим менша народжуваність.
    Ну але відкочуватися у розвитку і зносити міста заради підвищення народжуваності звичайно що не вихід.
    Інших ознак високої/низької народжуваності по великому рахунку немає. Все залежить від ментальності різних народів.
    Для України поки що пряма кореляція з народжуваністю це рівень доходів населення (хоча наприклад у південній Америці в цьому плані останні 20-30 років ситуація протилежна).
    В плані густонаселеності у сільській місцевості України - чим густонаселеніший район тим краща народжуваність. Хоча швидше за все густонаселений район = більш цивилізовані села, більший матеріальний достаток і вже більший матеріальний достаток = більша народжуваність.
    Тобто в Україні фактор фінансового благополуччя перебиває і густоту населення, і патріархальність/розвиненість.
    Прикарпаття в рази густіше заселене і забудоване, чим наприклад східне полісся і слобожанщина, більш розвинуте і урбанізованіше, але має при цьому більшу народжуваність.
     
  18. Lutra

    Lutra Well-Known Member

    Все ясно з вами хлопці. Коротше - ви собі думайте що хочете, а ми собі самі подумаєм, що нам краще з вами погодимось та зробим по-своєму.
     
  19. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member

    Ви пишіть хто має на увазі, ідеї які покращать народжуваність в Україні. А гарна народжуваність = гарне економічне майбутнє для України.
     
  20. Bastard

    Bastard Well-Known Member

    Ну потім не хничте, бо
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)