Покращення народжуваності в Україні

Тема у розділі 'Діти', створена користувачем bedazzled, 19 кві 2014.

  1. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Повторюю запитання - а якщо чоловіка нема?
     
  2. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member


    Можна цілком добре все поєднати. В тому й проблема що в Україні дві крайності - одна була крайність народжувати багато людей й не вчитися та не працювати. А інша крайність зараз кар"єризм без дітей. Ті народи де жінки не працюють та не вчаться вкрай відсталі соціально, технологічно та економічно.


    В Європі висока народжуваність в соціалістичних скандинавських країнах, де якраз чоловіки часто беруть відпустку по догляду за дітьми, щоб жінки не встрачали кваліфікацію отриману в університетах. Ліпше в приклад арабські держави не брати - там сплошта відсталість як економічно-технологічна так і економічна. А також надзвичайна перенаселеність по відношенню до кількості орних земель. Висока народжуваність призводить до перенаселення країн - а це злидні, голод та війни з сусідами за ресурси.


    Мені така жінка не потрібна. Якби я хотів дітей то хотів би жінку яка мала б вищу освіту й заробляла стільки ж як і я. Й думаю багато кому з чоловіків так само довподоби сильні жінки.
    Тому найліпший варіант для економіки та суспільства - жінки які гарно вчаться та народжують по дві а інколи три дитини, та чоловіки які готові допомагати жінкам, заміняючи їх в відпустках по догляду за дітьми 50/50.

    ---------- Додано в 21:53 ---------- Попередній допис був написаний в 21:52 ----------

    Ну, наприклад працювати програмістом на дому :). Таких, високооплачуваних робіт не багато існує, зазвичай робота в офісі набагато ефективніша.

    ---------- Додано в 21:55 ---------- Попередній допис був написаний в 21:53 ----------

    То пенсійні відрахування під час декрету та відпустки за доглядом за дитиною повинні відповідати останнім внескам протягом останнього року. Або якщо йще не працювала то рівню освіти та кваліфікації.
     
  3. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Ой не знаю-не знаю, якою треба бути, щоб сподобатися сучасному чоловіку.
    Ще можна перекладачем:) Взагалі, навіть хобі (до прикладу, вишивання чи виготовлення прикрас) може приносити жінці моральне задоволення і невеличкий, зате свій заробіток.
     
  4. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А Вам не здається, що єдиним завданням панночок буде вловити собі чоловіка, на котрого можна буде повісити ще й материнські обов'язки?

    ---------- Додано в 21:05 ---------- Попередній допис був написаний в 21:04 ----------

    А може залишите жінкам можливість вибору?

    ---------- Додано в 21:06 ---------- Попередній допис був написаний в 21:05 ----------

    То оберіть собі таку, яка Вам потрібна.

    ---------- Додано в 21:07 ---------- Попередній допис був написаний в 21:06 ----------

    Це Ви вирішили за все суспільство? )
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. zet

    zet Дуже важлива персона

    Вообще-то это был ответ на попытку решать личностные вопросы при помощи президента... :) Не более, чем шутка..
    Согласна. Женщина должна сама выбирать, она никому ничего не должна. Когда человеку оставлено право выбора, то он сам несет ответственность за себя и своих близких.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member

    Треба розвивати такі суспільні цінності - коли чоловік допомагає жінці в виховуванні дітей поки їх в садочок не можна водити. Бо такий варіант як в мусульман не підходить бо призводить до того що жінок без освіти легко обмежувати в правах, жінки часто народжують більше аніж потрібно дітей а це призводить до перенаселення держав, а також через те що жінки не ходять на роботу та не вчаться економіка страждає. Подивіться на мусульманські держави окрім світської Турції - скрізь економічна, технологічна та соціальна відсталість. А от буддистські країни Китай та країни Індо-Китаю показують надзвичайно швидкий економічний та технологічний розвиток в 7% на рік. А в цих країнах здавна жінки не мали дискримінації, й при цьому допомагали чоловікам по роботі. Їх чекає світле майбутнє, народ мало бухає, жінок не ображає, дає жінкам вчитися в університетах, працювати на гарних роботах, та йще й дітей вони достатньо народжують - по дві дитини на жінку, що є стабільністю.

    Проте жінка за цей час втратить кваліфікацію яку вона отримала в університеті. Низькокваліфікованим жінкам це цілком підійде.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Lutra

    Lutra Well-Known Member

    Це неправда, ми старались вчитися, правда незавжди була така можливість і пахали як коні. І тут є велика різниця між "бути професіоналом" і просто мати робочу спеціальність і ходити на роботу. Можна мати 10 дітей і сидіти на роботі з 9 до 18. Аби було кому за ними приглянути поки мама з татом на роботі. Я зараз працюю вдома дизайнером. І щоб тримати марку треба розвиватися постійно і працювати, бо нічого не стоїть на місті. + працювати вдома коли поруч діти - нереально. Повірте, знаю про що кажу. Поки воно не піде в садок - робота може бути хіба по дому і в городі. Зосередитись навіть вишиванні неможливо.

    Давайте вирішувати проблеми по мірі їх надходження. Ціхо-ціхо без паніки.
     
  8. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member

    Це буде розділення обов"язків. До того ж не всім чоловікам довподоби жінки які тільки хочуть доглядати дітей та не працювати.


    Якщо жінки не будуть нав"язувати такий свій вибір коханому. Ато я з одною такою зустрічався яка не хотіла працювати, а хотіла лише двох дітей доглядати все життя до старості й нав"язувала мені такий шлюб й не дозволяла прийняти рішення - відмовитися від такого.

    Та ми тут балакаємо не про те яка мені жінка потрібна. А про те що найкращим для розвитку й підтримки високорозвиненого економічно та технологічно суспільства найліпший варіант буде коли чоловіки допомагатимуть жінкам в вихованні дітей поки дітей в дитсадки не послати й при цьому жінки будуть гарно вчитися та кар"єру будувати. В противному випадку якщо піти шляхом арабів - то економіка буде падати через те що жінки не працюють, а якщо жінки не будуть народжувати дітей як в Німеччині, де при їх статках 1.4 дитини на жінку, то економіка згодом також почне падати через старіння населення (збільшення відсотка пенсіонерів) а також проблем з понаїхавшими емігрантами які не хочуть поважати місцеву світську культуру та нав"язують свою середньовічну ісламську культуру з країн Африки та Близького Сходу.
     
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    От вони собі таких і знайдуть. Чогось мені здається, що це у Вас особисте...
     
  10. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member


    Я памятаю історію, жінки в Україні працювали - але в ті часи та робота була в основному в полі та на городі. А зараз жінкам потрібно підтримувати високу кваліфікацію, а догляд за двома-трьома дітьми сильно вибиває з колії. Тому й пропоную шведський варіант - де багато татусів бере половину часу догляду з дитиною поки не піде в садок.
     
  11. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ага, я була права. )))

    Ви просто з собою розберіться, або з своєю коханою, або кохану змініть. Не треба свою модель стосунків нав'язувати цілому суспільству, через зміну законодавства.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Lutra

    Lutra Well-Known Member

    Ато я з одною такою зустрічався яка не хотіла працювати, а хотіла лише двох дітей доглядати все життя до старості й нав"язувала мені такий шлюб й не дозволяла прийняти рішення - відмовитися від такого.

    Ну, я думаю ви трохи перебільшили, або вона просто була лінтяйка, але нажаль, світ жорстокий і правда така, що чим більше у нас проблем тим довше ви сидете без сексу.

    Та я тільки - ЗА.



     
  13. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Пардон, Ви самі почали про те, що Вам подобається, що ні.

    Не всім дано, не всі мають бажання, усвідомлюєте це?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Ви тут так багато говорите про ісламську культуру та начебто відсталі мусульманські країни. А як поясните розвиток і процвітання ОАЕ, Саудівської Аравії, Кувейту? (про нафтодолари мені розказувати не треба;) ).
     
  15. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member

    Мені особисто довподоби сильні та сміливі жінки. Й вважаю що якщо всі жінки так будуть рухатися до світла пізнання, то все суспільство та чоловіки в тому числі від цього виграють.
    Хоча дітей я не хочу робити, проте готовий платити високі податки як в Європі на підтримку матерів при народженні дітей.

    ---------- Додано в 22:36 ---------- Попередній допис був написаний в 22:34 ----------

    Чому ж не потрібно - нафтодолари їх і зробили багатими. Доречі в Саудівській Аравій прірва соціальна, там надзвичайна висока різниця в доходах між олігархією та звичайним народом. Ці народи відправляться в прірву після того як почне спадати в них виробництво нафти. Окрім напевне ОАЕ - бо вони вміло вклали гроші в туризм та зробили часткову лібералізацію законодавства.
     
  16. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Сильна і смілива жінка біля коханого чоловіка хоче бути слабкою та беззахисною. І, до речі, сильні жінки теж хочуть дітей. Що ви будете робити, як ваша кохана "сильна жінка" одного дня скаже "Коханий, та ну його в пень ту роботу, я хочу діток". Скажете їй "Сорі мила, але я

    ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member

    Й не всім чоловікам дано й не у всіх чоловіків є бажання. А от для тих жінок які хочу навчатися та будувати кар"єру потрібні чоловіки які їм допоможуть в виховуванні дітей поки не підуть до садку.
     
  18. Lutra

    Lutra Well-Known Member



    Ну, проблему народжуваності в країни і відродження нації це невирішить :)

     
  19. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member

    Та то не те кохання яке мені потрібне.

    Покину її, не хочу я витрачати часу та грошей на дітей. До того ж моя особистість не підходить для виховання дітей, я й приблизно не уявляю що розповідати дітям й як їх виховувати. Так що соррі.

    ---------- Додано в 22:41 ---------- Попередній допис був написаний в 22:40 ----------

    Це не головне в житті
     
  20. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    О, згадала собі, що кілька років тому була палко закохана в хлопчину, який люто всіх переконував, що місце жінки вдома, біля плити. Жінка має сидіти вдома, готувати борщі і виховувати дітей. Як і жінки, так і чоловіки мають різні погляди на місце жінки в суспільстві. Щось я не впевнена, що законодавчі перегини в той чи інший бік будуть позитивно схвалені в суспільстві. Зрештою, варто враховувати різницю в ментальності українців та скандинавів.

    ---------- Додано в 22:44 ---------- Попередній допис був написаний в 22:42 ----------

    То, може, вам не жінка потрібна, а чоловік?:))) (жарт,якбихтонезрозумів;) ).

    о_О Для чого взагалі тоді створювати сім"ю?
     
а де твій аватар? :)