Покращення і "покращення"

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем Hyligan, 29 гру 2017.

  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Якось так несподівано і непомітно відбуваються зміни в житті.
    Наприклад в нас практично не залишилось безробітних, весь молодняк який ше недавно бембався і думав шо де потягнути пішов на роботу.....дороги покращились значно, якщо не їхати в глубику. Вроді пройшла епоха зарплати в конвертах, всіх пооформляли офіційно (інфа з розмов з працівниками)

    З іншого боку малий бізнес практично вмер, все захопили великі мережі і сг холдинги.

    Несподівано стало дуже багато електромобілів.
    І сонячних станцій.
     
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Аптек стало як гі коротше ДУЖЕ багато...
     
  3. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    І супермаркетів мережевих. Місцеві продуктові магазини доживають своє, і в муках загинаються.
     
  4. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

  5. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Оптимістична заява...
     
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    В нас пооформлювали всіх офіційно, хто не хотів повиганяли.
     
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ііі цікаво спостерігати, пробувати передбачити що буде далі. Тенденції з мережами дуже не хороші. Всі гроші з провінції викачуються в центр.
     
  8. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Може й пооформлювали. Але це не означає, що конвертів не стало. Хіба що у Миха, який платить зарплатню: фактична = мінімальна :)))
     
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Мене найбільше сьогодні вразила думка шо всі масово на роботу пішли. Ше минулого року чоловік 15-20 молодняка промишляли тим шо розбирали старі хати на цеглу, різали дерева ночами щоб загнати дрова ітп, а того року вже всі працюють.
     
  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Вулиці в приватному секторі тепер як сюр якийсь. Середніх хат практично нема, або розвалюхи покинуті, або майже палаци, при чому по сусідству. То саме з санаторіями в Трускавці, чи Яремче. Такі контрасти шо ож очі на лоб
     
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    О ше одне...Буквально за 5 років пройшла смартфонізація всієї країни. Тепер практично в кожного громадянина в кишені пристрій який дає доступ до всієї інформації в світі, може вмістити кілька бібліотек книг, дозволяє зв'язатись практично з будь ким, вивчити чи дізнатись про що завгодно....і для чого ми то використовуємо? Для срачу в інтернеті в основному, шо нє? :facepalm:
     
  12. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Я вчора зайшла в маленький магазинчик, не продуктовий, правда. Хотіла купити на подарунки усякого: ремінь, перчатки, сумочку, колготи...
    Але в них не виявилося терміналу для розрахунку карткою. Ну я й пішла, бо бігати до банкомату, потім назад - аж ніяк не хотілося. Бо потім в них решти не виявилося б і вони б запропонували мені вирішити питання розміну...
    А я знаю такі маленькі продуктові магазинчики, де і продукти заберуть назад, якщо не даси гроші без решти.
    По дорозі додому зайшла в супермаркет і купила усе в одному місці, і продукти, і подарунки, і подарункову упаковку. Безготівкові каси - без черги. За деякі подарунки розрахувалася балами, які накопичилися на дисконтній картці цієї мережі.
    Якщо маленькі магазинчики не турбуються про зручність покупців, то чому покупцям піклуватися про їх виживання?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Тут бачете яка штука, власник місцевого магазину 90% грошей витратить на місці, закупку товару теж проводить на місці, п'є горілку на місці, утримує коханку, ремонтує машину ітп на місці. А супер на місці платить хіба 5-10 продавцям, і парі охоронців. А гроші тратять по багамах чи Парижах, вивозять в ті цілі офшори.
     
  14. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Кажуть що настає такий час що ті грош які раніше ділились на купу людей то тепер один забере 90% а решта тих 10% або менше будуть ділити на 1000 чи на 1000 000 людей. От вам і олігархи :)))
     
  15. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ну, якби власник місцевого не пив горілку, то з часом теж зміг би по багамах та парижах.
    "Спасіння утопаючих - справа рук самих утопаючих" - завжди так :pardon:
     
  16. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ви наче із сплячки прокинулися. :)))
    Давно вже настали.
     
  17. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    @Latana Royal
    Так утопають то всі )
     
  18. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ще ні. Є ще купа ніш де гроші діляться на велику кількість людей. Моя наприклад. Але скільки ще пройде часу доки всі супери не почне постачати якийсь агрохолдинг, а всі решту будуть ділити якісь залишки, або підуть на роботу :mocking:
     
  19. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Наша проблема - у комплексі "селюка".
    Чому тут можна тільки горілку пити? Чому не робити так, щоб тут було добре і зручо і не хотілося в парижи і багами?
     
  20. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Дивний висновок.
     
а де твій аватар? :)