Поїздка у Львів та Івано-Франківськ

Тема у розділі 'Подорожі Україною', створена користувачем carpenter, 25 лют 2014.

  1. Bow

    Bow Member

    Здравствуйте. Мы вот тоже семьей хотим приехать в конце мая погулять по Львову. Сами из Украины, Донецкой области. Жутко все не нравиться, что происходит в стране, мы противники распада Украины.:uaflag: Но поймут ли это во Львове, если услышат русскую речь, не опасно ли находиться в такое время здесь? Подскажите пожалуйста.:dntknw:
     
  2. muravey

    muravey Well-Known Member

    Bow, нахожусь во Львове с начала марта, пока что меня не съели и не повесили на столбе за русский язык и (обожемой) российский паспорт :)))

    Так что если не будете обмазываться полосатыми ленточками и триколорами - ничего с вами страшного не случится. Разве что в "Крыивке" персонал вовлечет вас в какое-нибудь забавное действо ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    Нічого не станеться. Он в сусідній темі мені доказують що у Львові третина російськомовного населення а скоро взагалі буде половина.
     
  4. muravey

    muravey Well-Known Member

    Насправдi я намагаюсь спiлкуватись українською якомога бiльше, менi подобається, але ж поки що не дуже гарно виходить, та ще й розкладку на клавiатурi перемикати забуваю =)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Green belt

    Green belt Well-Known Member

    місто дуже привітне і красиве, лише остерігайтесь львівського метрополітену :cools:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Bow

    Bow Member

    Вот мы как раз за этим едем к приветливым людям, чистоте и порядку.
     
  7. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    О, то Ви зі Слов"янська! Гаряча точка! Розкажіть нам, що там, як там :)

    А щодо Львова і мови - приїжджайте, розмовляйте, як Вам зручно, ніхто нічого поганого не скаже і не зробить :) Звісно, якщо не будете чіпати російські прапорці на машину/рюкзак чи георгіївські стрічки :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Bow

    Bow Member

    Ничего хорошего, особенно для украинцев.

    За приглашение отдельно спасибо))) Кусаться и цепляться к людям не будем, мы с миром, мы с Украиной!
     
    Останнє редагування: 26 кві 2014
  9. сніжинка

    сніжинка Well-Known Member



    Одним словом, ніхто за російську мову вас тут не розстріляє :). Принаймні спілкуюся обома мовами без перешкод з самого народження, як і багато моїх друзів.Так що усім, хто до нас приїжджає з миром - ми раді. І своє не забудете і нового навчитеся:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Bow

    Bow Member

    А такой еще вопрос, если мы будем говорить на украинском языке, но с ошибками, суржик как говорится, или лучше все же на чистом русском?
     
  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Да, але тільки на чистому, шоб не гакали і не шокали. Поребрик шоб не називали бордюром.
     
  12. сніжинка

    сніжинка Well-Known Member

    та розмовляйте, як вам зручно. Он сьогодні повний-повнісінький центр туристів - можна почути яку хоч мову- і німецьку, і польську, і російську з "О"-канням "А"-канням" і "суміш". Там Цоя співають вуличні музики, там- оркестр грає "Скорпіонз", а біля пам ятника Шевченка- парад вишиванок. " В толпе затеряетесь":)))
    "Чисту" українську мову ви тут не почуєте. На заході є своя говірка, тому "всьо равно вичеслят чужака" ( жарт). Основне не вживати "контрольного слова" - ПОРЕБРИК :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Forpost

    Forpost Стоїк

    скажи хто твій друг і я скажу хто ти(с) курва чому мої друзі і друзі моїх друзівбез перешкод з самого народження спілкуються тілько(виклічно то переклад для москалок) українською навіть коли в тілі ,0,8 горівеги залито
     
    Останнє редагування: 29 жов 2014
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Це прискорбно. Львів у своєму стилі, фейкова столиця українства.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Покажіть нам приклад, перейдіть на чисту українську :)
     
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я хочу шоб Львів мені приклад показував, як правдива столиця українства. А то лиш "нєкають" ходять.
    Людина пише "У Львові ви не почуєте чистої української", це як написати "У Варшаві ви не почуєте чистої польської". Нонсенс.
     
  17. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Давайте перші, Ви ж заявляли на форумі, що у Вас суржик/русизми не проскакують, але щось картина інакша складається :)
     
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Давайте ви.
     
  19. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Повторюю ще раз:
    Ви ж заявляли на форумі, що у Вас суржик/русизми не проскакують, але щось картина інакша складається :)

    Тому починайте з себе і пишіть так, щоб не виглядати голослівним.

    Я подібних заяв про чистоту своєї мови на форумі ніколи не робила. Так що карти в руки.
     
  20. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ще раз повторюю, хто не годен второпати через природню впертість - заява про Львів від користувача сніжна вселяє сум.
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)