Поговоримо про... алкоголь

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем catsleep, 18 сер 2015.

  1. iso

    iso Well-Known Member

     
  2. NilaO

    NilaO миється в бані

    Це страшно, мене лякає скільки наразі людей з такими проблемами. Я знаю священник під Києвом допомагає з цією бідою, точніше координат не знаю.
     
  3. iso

    iso Well-Known Member

    Класика каже
    "Все может быть, все может статься
    Телега может обломаться
    подруга может разлюбить
    Но бросить пить - не может быть:sad:
     
  4. Krisrim

    Krisrim миється в бані

    Отношусь равнодушно к алкоголю, ну в принципе в компании могу выпить слабоалкоголку и не вижу в этом ничего плохого
     
  5. elektrik

    elektrik Well-Known Member

    Це від дози залежить,трошки більше і байдужість відразу зникне.:))):drinks:
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Выходит так, что вы поддаётесь влиянию толпы, чтобы "не отрываться от коллектива", тем самым подписываетесь под своей слабохарактерностью и в один прекрасный утренний день вы уже поймете, что равнодушны ко всему.
     
  7. elektrik

    elektrik Well-Known Member

    Ну і шо ти хочеш тим сказати.
    Значить ти хочеш нас направити в, яку сторону?
    А качт-цапія,це зовсім без характера,точніше бидло.
     
  8. FreeDa

    FreeDa миється в бані

    Мне кажется, что надо поговорить с мужем. Пока он сам не решит, что бросит пить - вы его не заставите. У нас в семье отношение к алкоголю - нейтральное. Я с подругами могу выпить вина, муж с друзьями - пива, если праздник - то шампанское и коньяк. но опять таки, в пределах разумного и далеко не раз в неделю, а реже. Я в этом проблемы не вижу.
     
  9. VictoryF

    VictoryF Member

    Випити трохи вина - то не гріх, як на мене :)
    Але все інше - під питанням. Зрештою, вино - то не просто алкоголь, то трунок богів!)
     
  10. anonymisiii

    anonymisiii Жизнь Вася то така вєщь, яку не понять ...

    Впевнений, що дійсно поки людина сама того не захоче - вона не кине. Тут потрібен самоаналіз і погляд зі сторони.
    Підтримую щодо спокійно і нормально про все поговорити, і виносити ТІЛЬКИ аргументовані факти.
    Звичайно це залежить ЯКА це людина.

    Сильно вчити не буду, теж не святий. Але знаю у всьому межу. Буває раз в пів року перетну межу - потім мучусь з совістю довгий час.
     
  11. Anfi

    Anfi миється в бані

    Якщо трошки випити, або на святі це одне, а ящо чоловік випиває без будь-якого приводу, це дуже погано. подружка із-за цього розлучилась зі своїм чоловіком.
     
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Гарні кексіки) Але такий "розслабон" набагато дорожчий за шкалик, еге ж? Шишки коноплі в супермакеті не продадуть.
    Дівчино, від алкогольної залежності лікують вже масово, наработані ефективні технології. А після маріхуани зазвичай по протореній стежці йдуть до сильнішого "розслабона". Та і людину під кайфом теж помічають добре. На роботі це не дуже сприяє кар'єрному росту тощо.
     
  13. kissarat

    kissarat Well-Known Member

    Всі наркотики треба легалізувати. А то легальні тільки ті, користі з якої найменше (окрім кофеїну)
     
  14. Jane Bisping

    Jane Bisping миється в бані

    А просто в Лоб сказать что я не хочу чтобы ты пил, если нормальный мужик - поймет. А если нет . то вам руки в ноги цицьку под руки и к другому мужику...
     
  15. kristinkakrisakulova

    kristinkakrisakulova миється в бані

    Надо спасать! Если все варианты испробованы, просто идти дальше по жизни!
     
  16. Все залежить від людини. Я іноді п'ю алкоголь на свята і як на мене це не завдає шкоди і робить свято ще веселішим. А є люди, що пиячать кожен день і отруюють свій організм, морально та фізично падаючи все нижче та нижче. У цьому випадку алкоголь це яд та наркотик. Я до чого - до усього треба знати міру і буде щастя.
     
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Человек пока не выпьет думает о себе.
    Выпьет - думает о Родине.
    Родина большая, поэтому пить приходиться много...

    М.М.Жванецкий.
     
а де твій аватар? :)