Поговоримо про... алкоголь

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем catsleep, 18 сер 2015.

  1. EUCO

    EUCO Member

    Якщо людина п'є, то дуже важко знайти аргументи щоб "достукатися". Знаю з власного досвіду. Тато пив скільки я себе пам'ятаю. Коли була підлітком навіть підняв руку на маму. Просив пробачення, обіцяв що кине пити, щоб тільки мама його не покинула. Вона його пробачила, але через деякий час знову почав пити. 2 роки тому він тяжко захворів, але навіть коли повернувся додому після хіміотерапії, він все одно пив.

    Отправлено с моего Lenovo A760 через Tapatalk
     
  2. Oksana Abramchenko

    Oksana Abramchenko миється в бані

    Я знаю, що при лікуванні від алкогольної залежности перш завсе людина повинна психологічно до цього бути готова, а по-друге підтримувати певний образ життя. Наприклад, в період лікування залежності лікарі рекомендують сидіти на кисломолочної дієті. Це сприяє нормалізації мікрофлори шлунково-кишкового тракту і виведенню шкідливих речовин з організму. А перга утворюється саме під впливом бродіння молочних кислот, тому даний продукт як не можна краще доповнить режим харчування пацієнта. Крім того, натуральний бджолопродукти сприяє комплексному підняття тонусу всього організму: зміцнює імунітет, позбавляє від депресії, покращує апетит і кровообіг, прискорює обмін речовин ... Всі ці властивості будуть як не можна до речі в період відмовила від вживання наркотиків або алкоголю.
     
  3. manur

    manur Well-Known Member

    о_О Панюнцю, ви де такий перекладач взєли?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. lopi

    lopi миється в бані

    Трохи буває вип'ю з друзями, але ж не до галюників
     
  5. Irina Serova

    Irina Serova Well-Known Member

    Можливо вам треба проаналізувати, коли саме він почав пити. Можливо з цим пов'язана якась конкретна подія або конкретні зміни в житті чи роботі. Якщо є якийсь фактор, що підштовхує вашого чоловіка до алкоголю, то в деяких випадках достатньо його усунути. Але, повторюсь, що це лише в деяких випадках.
     
  6. Ashberry

    Ashberry New Member

    Згодна, що лише в деяких. В більшості випадків потрібне лікування
     
  7. Makarenko Anna

    Makarenko Anna Well-Known Member

    Поговоріть з ним, можливо в нього якісь проблеми.
     
  8. Katrin Loboda

    Katrin Loboda миється в бані

    Але ж проблеми цим не вирішиш. Можливо, забагато вільного часу? В мене, наприклад сусід, каже що нема йому що робити, тай він з друзями на 100 грам ходить.
     
  9. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    забагато вільного часу тільки в дурня буває, бо розумна людина завжди знає чим себе зайняти
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. GitS

    GitS Laughing Man

    Кинув пити взагалі, вже скоро 3 роки, почуваюся чудово. До того десь раз на 2 місяці пив помірно. Тупо надоїло те відчуття сп'яніння.
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. lorens

    lorens миється в бані

    Спробуйте поговорити, пояснити свої побоювання, дайте зрозуміти, що чоловік завдає шкоди сім', яка його любить.
     
  12. Deura

    Deura миється в бані

    Це точно. Правильно сказали.
     
  13. iso

    iso Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 1
  14. IvankaZelenka

    IvankaZelenka New Member

    Взагалі не розумію, що люди знаходять в алкоголі!
     
  15. Forpost

    Forpost Стоїк

    Шо знайшлисте розраду в сексі? Чи виносите мозки партнеру по життю?

    Tapatalk
     
  16. Hyligan

    Hyligan Іронічний

  17. Seven Sky

    Seven Sky Active Member

    всі погоджуються з тим, що алкоголь то втеча, втеча від реальності. Я додам, що то є втеча до дитинства, до легкого і простого існування. Іноді алкоголь виконує роль перетворювача, що знищує бар'єри спілкування, дозволяє забути все і зосередитись на теперішньому моменті. Іноді він виконує роль емоційної милиці, якщо поряд нікого нема, хто здатен допомогти, або спілкування не тої якості, яка потрібна. Але головне те, що алкоголь входить у життя людини тоді, коли є проблеми і немає загального бачення іх вирішення. Де це бачення здобути це інше питання. Тре і розумних книжок читати і спостерігати як інші люди вирішують схожі проблеми, що призвели до алкозалежності.
     
  18. Seven Sky

    Seven Sky Active Member

    взагалі проблема алкоголю ставить більш глобальне питання: "На якій підставі створюються пари?". В ідеалі, чоловік та жінка повинні спільно долати будь-які життєві перешкоди. В них для цього все є. Але чи то чоловік не такий як треба, чи то жінка не така і починаються проблеми. У тому числі з алкоголем.
    Задумайтеся, чи достатньою підставою для з'єднання двох доль є те, що жінка формально є жінкою, а чоловік - чоловіком? Чи все ж таки при виборі партнера повинно враховувати і інши фактори (не тількі соціальні, але і психологічні - хоча б та ж психологічна сумісність).
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. shelev

    shelev Well-Known Member

    Алкоголь - це страшна панацея. Я не можу сказати, що абсолютно проти вживання алкоголю, але пити треба вміти і знати міру. За вечерею в приємній компанії келих вина ще зайвою ніколи не був, він навіть корисний. Але тільки не для людей. які з легкістю входять в запій, не знаючи міри.
    А ще бажання похмелитися... теж нездорова штука. Як говориться, неправильний опохмik призводить до тривалого запою
     
  20. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Вам відомо, що означає "панацея"? )
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)