Поговоримо про... алкоголь

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем catsleep, 18 сер 2015.

  1. catsleep

    catsleep Member

    Підкажіть що робити, якщо чоловік став пити. І вдома начебто все добре було. Став пити , коли ще на роботі все було добре, всякі там зустрічі , корперативчики... Так зараз і на роботі стало погано. Боюся, як би його зовсім не звідти поперли.
     
  2. Forpost

    Forpost Стоїк

  3. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    То зле.

    Тільки рекламу лікувальних закладів, бабок і чудодійних засобів не ліпіть, бо буде ще гірше.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Forpost

    Forpost Стоїк

    чим зле,? пацан мужиком стає ,надоїло конячити на бабу, зарплату забирає ,цицьку не дає... всьо традиційно.Ну Ви то знаєте як загнаних коней міняти...ПиСИ нічого особистого
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ну так же ж
    Цицьку не дає - міняти на ту, що дає. Нащо собі кар'єру псувати?
     
  6. catsleep

    catsleep Member

    спасибі. Ви я бачу не тільки життя мужиків знаєте, але і жінок. У них бачте психіка є! А у нас її немає! Мені говорили, що я погана дружина начебто. Що йому не вистачає каву в ліжко або романтичної вечері. Все це було і "кава" і "вечеря" . Та тільки, якщо яблуко стало гнити. цей процес важко зупинити. Мені мої подруги радили різне: хтось відправити його в АТо ( щоб оцінив мирне життя) , хто підливати потайки колме ( препарат бар'єр, допомагає кинути пити), та тільки життя він може оцінить, а руки, ноги позбудеться. Скільки звідти калік повертається
     
  7. Forpost

    Forpost Стоїк

    Бігти мужику від Вас поки руки ноги цілі

    Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. iso

    iso Well-Known Member

    Якщо в нього залежність (алкоголізм себто) - ніхто і ніщо йому не допоможе, крім нього самого.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    От тільки не слухайте порад подруг,нічого доброго вони не радять,як вже показала практика.Мало є таких справжніх друзів,які щиро дадуть пораду)Так що самі думайте і не слухайте нікого.Дурниць наробити на гарячу руку можна багато,а потім жаліти...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    то є біда. що тут скажеш?
     
  11. catsleep

    catsleep Member

    Я дорожу. і їм , і подругами , і соц. статусом. Ну якщо він втратить роботу. як жити? та ще зараз!
    так, ось і поради подруг різні. і розлучитися і лікувати. навіть пропонують потайки колме капати. Пити не буде і навіть нюхати не захоче... Правда це чи ні не знаю. Але за таким принципом раніше лікували алкашів. Тільки використовували настій копитняка або мухомора.
    З приводу діагнозу.А що тут гадати! Звичайно алкоголізм, якщо він бухає щодня!
     
  12. npocmo

    npocmo дачник

    можливо, треба згадати, для чого взагалі зібралися разом? і придумати шось цікаве, якесь майбутнє
     
  13. catsleep

    catsleep Member

    Ви маєте на увазі. що поговорити з чоловіком про майбутнє нашого шлюбу?
     
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Кумедна тема.
    Подруги нарадять. Відправте на полігон, казали там алкашів неміряно, хай ще там побухає шоб ви не заважали.:)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. catsleep

    catsleep Member

    Нічого кумедного. Тема життєва. Хіба у мене одної таке?
     
  16. catsleep

    catsleep Member

    То є біда.
     
  17. Kobita Vasilivna

    Kobita Vasilivna чарівниця

    пательня завжди виручала бідних жіночок у таких ситуаціях, варто спробувати, може ж клепки на місця стануть
     
  18. Forpost

    Forpost Стоїк

    А ви спробуйте на собі хук з ліва а тоді вогоріть

    Tapatalk
     
  19. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Ну принаймі спробувати, сходити разом до церкви на розмову з священиком, до психолога сімейного підіть, треба всі варянти перепробувати, а коли їх вже не стане робити якісь конкретні висновки. Подумайте чи все ви від себе зробили для нього як жінка щоб він перестав пити:scratch_one-s_head:
     
  20. manur

    manur Well-Known Member

    Панюнцю, або ви така войовнича, шо капєц, або у вас хлоп був/є занадто лагОдний. Є й такі трафунки, гейби кобіта замахнулася на свого хлопа пательнею, то вона після цього тижні з 2 би в травматології лежала.

    Ще й на запитання і дохторів і міліціянтів твердо б торочила, жи то вона зі стриху так сама полетіла (або щось подібне).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)