Поговорим о России.

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем kertis, 15 січ 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. НаСекундуЗагляну

    НаСекундуЗагляну Елки, какой самостоятельный и обаятельный

    О! так вы нащадок фашистских прихвостней? Которые трусливо по ночам вырезали целыми семьями своих украинцев-односельчан?
    Тем более вас повесят.. тока рыпнитесь, Нюрнберг быстро вам петли смастерит.

    Мод. Хамство.
     
  2. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Вам.
     
  3. Luna

    Luna Guest

    Мда...бедные предки.
     
  4. Luna

    Luna Guest

    Укажите в моем сообщении конкретную личность, к которой оно относится - и я вынесу.
    Вам - предупреждение. За самомодерирование.
     
  5. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Так я нащадок саме тих хто Вас комуняк і червоних нелюдів кромсав. І тим пишаюсь. І до речі, державу свою здобув. А Ви в нашій державі лише окупанти.
     
  6. Luna

    Luna Guest

    :rolleyes:
    Да успокойтесь уже, боец))))
     
  7. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Ви маєте сумніви в цьому? Я навіть своє фото виклав.
    А якийсь торгаш пивом, чи трусиками мені буде погрожувати військовими діями.:)) Така людина здатна лише мене (або ще когось) обрахувати в своєму магазині чи кабаку, або просто найняти шоблу сявок для побиття в під"їзді, а саме трусливо сидіти вдома і гризти нігті сподіваючись уникнути відплати.
     
  8. Luna

    Luna Guest

    О, да. Навить - это великий героический поступок. Понятия не имею, чем там торгует и кто - но торговец словами и совестью намного хуже, нежели продавец трусиков.
     
  9. Mr. Blick

    Mr. Blick Дуже важлива персона

    Вот ты и показал свою истиную сущность. :)
     
  10. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Я вражений Вашою самокритичністю. Адже ж саме професійні форумщики і є торгівці словами. Я нащастя до таких не відношусь.
     
  11. Luna

    Luna Guest

    :yahoo::good:
    Ну прямо в точку! Лучше не скажешь))
    А вот ногти есть не советую. Могут змеи тайком в организм проникнуть:rolleyes:
     
  12. Luna

    Luna Guest

    А все, что ДО этого написано ты не читал? Игра в одни ворота?
    С сожалением выписала мод обоим. Совершенно одинаковые сообщения, увы.
    Надеюсь, что относитесь. Потому что если написанное Вами про российских ребят - истинно намерения, то ..мне просто вас жаль.
     
  13. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Марно надієтесь. Самі ж стверджували, що я малописьменний. А проф. дописувачи та тим більш торгівці словами завше дописують грамотно і коректно. Отже мимо шановна. Мимо.

    рєбята (хоч і ворожої держави ) абсолютно ні до чого. Бо не вони приймають рішення про напад на Грузію, Чеченію, і зрештою Афганістан. Рєбята там працюють гарматним м"ясом. і це їхня доля в тій державі.
     
  14. НаСекундуЗагляну

    НаСекундуЗагляну Елки, какой самостоятельный и обаятельный

    Это ты только узнал... долго бродил где-то ;)
    а я никогда ничего не скрывал
     
  15. Luna

    Luna Guest

    Абсолютно верно. Но ВЫ писали страничку назад - побольше бы его, мяса пушечного. Вам Путин надоел - и цель оправдывает любые средства.
    Не съезжайте. То, что вы написали - омерзительно.
     
  16. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Більше м"яса, чи менше, яка різниця. Те що живі люди (читай діти 18 річні) вже так в народі називаються - ось де сіль. а більше їх чи менше - то вже як Путін розпорядиться їми як м"ясом , а не людьми. Він же навіть дітей в Беслані живцем спалив і оком не моргнув. Так то навіть не призовники, а школярі. Тому самим москвинам ціль його страта (саме страта) є ціллю яка виправдає всі засоби. Щоб їх діти більше ніколи не були гарматним м"ясом. Принаймні в закордонних авантюрах.


    То не читайте. Мені теж багато що з ваших дописів омєрзітєльно. То я просто не читаю ваші пакості.
     
  17. Luna

    Luna Guest

    Все бумерангом, Гранд...
    Правильно. Они Вам ни к чему. Мои посты не для Вас - я Вам запрещаю их читать;)
     
  18. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Та я сам і не в таких м"ясорубках бував. але нічого. Живий.

    слухаюсь.:))
     
  19. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Самі втрати від таких форумів.
     
  20. НаСекундуЗагляну

    НаСекундуЗагляну Елки, какой самостоятельный и обаятельный

    Гитлеровская идеология.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)