Погода

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Мих, 19 гру 2006.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну як, буде таки сніг, нє?;)
     
  2. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Погода

    Миху, а чого про погоду в розділі "Про це".... ???;) Хіба такий сніг тепер довгоочікуваний, як секс в старшому віці? :D
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Погода

    Тільки не подумайте, що у темі "про це" я можу лише про погоду поговорити і більше ні на що не здатний.

    Просто я сам створивши гілку звернув увагу у якому розділі створив і сміявся до сліз.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Погода

    Миху, та ви ще досить молодий мужчина. :) Чого би я так мала про вас зле думати? :p А на що ви здатні, то вже хай ваша дружина тішиться....;) Просто нині свято, хочеться трохи повеселитися....:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Погода

    Звичайно, хочеться повеселитися, мені просто з себе смішно.:D
     
  6. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: Погода

    Кажуть, що сніг падає. Просто наші двірники дуже вправно все швидко прибирають... :sad: ;) :)

    але щось у мене сумніви, що на новий рік буде сніг лежати....
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Погода

    Буде сніг у вигляді дощу, нє?:p
     
  8. Відповідь: Погода

    Купите в супермаркете пару баллончиков "Снежные хлопья" (они по-разному называются) и на отливы за окна напшикайте. :) :)

    У нас, похоже, снег таки будет натуральный. :)
     
  9. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Погода

    Я знаю хто винний.:) Вони завжди так. То газ перекриють то снігу не допросишся взимку. Ми б його вже і не тирили а вони все одне за своє.:)
     
  10. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: Погода

    я так і знала, що то всьо кляті м... :):):)

    Сьогодні в магазині у черзі натуральне ББС було :) Стоять дві жіночки і пліткують "новини" про можливі аварії на Чорнобильській або Рівненській АЕС. Одна переконує, що то на ЧАЕС, а друга на РАЕС... а потім така фраза - тому то й снігу немає!!! пам"ятаєте як після Чорнобилю снігу не було? :)
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Погода

    Як не стараються прогнозисти писати мінусову температуру а-а-а не виходить, все одно тепло і головне сухо. Європа......;) , що поробиш?
     
  12. Salata

    Salata Well-Known Member

    Відповідь: Погода

    Это...
    Снег у нас, с небольшим морозом. Вам того же, только лучше. :)
     
  13. Відповідь: Погода

    А у нас снег уж даже лёг на землю. Даже траву в некоторых местах почти не видно :) :) И ночью за минус 10 зашкаливало. Пруды снова замёрзли. Пугают, мол, за выходные опять растает - но я думаю, брешут. Точно. :) :)
     
  14. Salata

    Salata Well-Known Member

    Відповідь: Погода

    А Колорадо, вроде бы, завалило. :) Хитрые те, которые Украине снега жалели. В Колорадо - паника, на Украине - паника, а у них, как я понимаю, ляпота. :)
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Погода

    Найбільший мороз вже був. Це коли Сан Санич зморозив, розваливши коаліцію, нє?
     
  16. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Погода

    А у нас вже третій день дощик. :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Відповідь: Погода

    Оля, так здається вас на минулому тижні знову заливало. Тільки не впевнений чи в самому Сіетлі. А ми теж мали вчора-сьогодні справжній дощ, навіть зливу. Вперше за пів року.
     
  18. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Погода

    Минулого тижня у нас був шторм. :sad: Не стільки дощ, як сильний ураган. Сила вітру досягала 75 миль за годину. :sad: Повиривало дерева з корінням, багато повалило. Порвало електричні лінії. Ми були без світла і тепла два дні, декотрі люди по чотири. :sad:
     
  19. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Відповідь: Погода

    а таки не було. пів року, як не більше, не було
     
  20. Velomax

    Velomax Well-Known Member

    Відповідь: Погода

    Похоже, у природы сместился цикл.
    В прошлом году снега тоже долго не было, до самого конца декабря. Зато в марте его было навалом.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)