Подорож в Карпати

Тема у розділі 'Подорожі', створена користувачем IvankaT, 25 лис 2016.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Бував і зимою, і літом, у різні пори є там свої особливості, якщо хтось любить літній відпочинок із жарким сонцем та купанням, Карпати не дуже підходять - через затяжні дощі, можна 1 - 2 дні навіть ніде не вийти, купання в гірській річці - мілко, завжди холодна вода, слизький камінь... - на любителя, видовищніші та гарніші краєвиди у Івано-Франківській області, порівняно із горами у Львівській та Закарпатській областях.
     
  2. traveler beetler

    traveler beetler дон_мафії

    Відпочивала у Пилипці, були великою компанією. Сподобалося усім! І на водоспад сходили, і вино попили, і на гору піднялись)) Садиба дуже сподобалася, там і банька, і озерце. Якщо цікавить, можу дізнатись контакти.
     
  3. krisna

    krisna миється в бані

    Я була в Міжгір'ї, до Синевиру їздили. Також Колочаву відвідувала в студентські часи. І в Ужгороді ризи три побувала. Обожнюю нашу Західну Україну:uanew::uanew::uanew:
     
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Можна і на вік-енд, чи на 1 день попити води, десь на озері чи у лісі побути.
    Досить давно там був, якщо порівняти інфраструктуру - дуже поступається ( чи поступався Трускавцю ).
    Там не стільки відпочинок ( залежно хто на що розраховує ), як ще реабілітація та підліковування. До високогірних Карпат там ще далеко, навіть гірські райони Турківський та Сколівський складно порівняти із Карпатами Івано-Франківської області, Чорногірським масивом.
     
  5. MilanaL

    MilanaL New Member

    Так Західна Україна це мальовничий куточок України...Карпати вражають своєю могутністю..Чернівці тендітністю..А чого стоїть Львів...Ми завжди як їдемо відпочивати робимо маленький вікенд. Відвідуємо майже всі мальовничі міста та місця країни і Західна частина нашої країни найпривабливіша с усіх. Їздимо завжди на автомобілях тому що в Карпатах наприклад дуже дорого коштує таксі...Що не можна сказати про Львів там краще брати таксі .Так зручніше. По перше водії знають все про місто і зорієнтують ще краще ніж гід, а самі будете їздить в маленьких вуличках спалювати пальне і не знатимете куди їхати. Ми завжди їдемо компанією , замовляємо тут невеличкий бус це https://taxi838.ua/lviv/ таксі Львів економ варіант і виходить не дорого.
     
    Останнє редагування: 18 чер 2018
  6. Нещодавно була у поході, по маршруту зайшли до Драгобрату. Там начебто непоганий готельний комплекс, але краще йти з палатками та жити у природі)
     
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    При умові хорошої погоди, всяке буває, але навіть я заставав, десь з 2 дні проливний дощ і ніде не вийдеш та ні на що не подивишся.
     
  8. Loyer

    Loyer New Member

    :good::uaflag:
     
  9. manur

    manur Well-Known Member

    Хлопам теж жєнскій?
     
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    На високогірї буває прохолодно і в середині літа, але до приморозків ще далеко.
     
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Колись стикався, був непоганий у передмісті Яремче, майже у селі Ямна.
    Не гарантую, що зараз там такі ж ціни і чи взагалі це актуально.
     
  12. annyshka

    annyshka миється в бані

    А хто підкаже в яку місцину податись, коли хочеться і краси карпатських гір і не щось популярне серед туристів?
     
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Як на мене, то у дечому особливіші не бойківські Карпати на Львівщині, а саме Гуцульщина - Шешори, Яремче, Ворохта, Криворівня... правда я там був більше у літній період, у зимовий період, катання на лижах, більше був на гірськолижних курортах Львівщини, розпіарений Буковель як на мене трохи неприродній, не відчувається там дух Карпат як у Криворівні, на мій погляд можна порівняти із накопиченням на Винниківському озері у неділю, у жаркий день, чи як загаджена одеська Аркадія і якесь село на морському узбережжі.
     
  14. Cristie

    Cristie New Member

    Я отдыхала в отеле - жемчужина Карпат. Там очень классно.
     
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Це на Буковелі чи у Славському?
     
  16. swimrun

    swimrun миється в бані

    Дивлячись куди в Карпати, вони хоч і в порівняні з польськими, словацькими чи румунськими і малі, але все ж таки великі. Я в основному в своїх подорожах користуюсь сервісом booking. Поки ще жодного разу не підвів і там досить легко знайти місце проживання, як по самому регіону так і по конкретному місцю
     
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Спокійно можна було їхати ще зимою, правда зима була майже безсніжна. Тепер, цікавіші та більші Карпати в Івано-Франківській області, там зараз епідеміологічна ситуація ще гірша, ніж у нас, сподіваюсь, так все не буде.
     
  18. KarpatiTrans

    KarpatiTrans New Member

    Пасажирські перевезення по Україні.
    Ми з радістю зустрінемо Вас в день вашого приїзду і швидко, комфортно та надійно довеземо вас до будь-якого куточка Карпат.
    Наші послуги:
    - Зустріч в аеропортах, авто та жд вокзалах.
    - Обслуговування різного роду урочистостей.
    - Паломницькі тури.
    - Екскурсії та організація вашого відпочинку в Карпатах.
    - Будь-які поїздки мікроавтобусом на замовлення.
    - Трансфер з Івано-Франківська, Тернополя, Львова та інших міст в Карпати (Яремче, Микуличин, Татарів, Ворохта, Яблуниця, Поляниця, Буковель, Ясіня, Кваси, Рахів, Ділове, Гута, Бистриця, Верховина, Дземброня, Шебене, Бистрець) та у зворотньому напрямку.

    - Формуємо щоденні групи, а також надаємо можливість замовлення індивідуального транспорту.

    Детальніша інформація за тефонами

    +380951281320
    +380988745279

    Богдан
     
  19. Tumof

    Tumof Member

    Контактів, на жаль, не залишилось. Та можна подивитись программки у тур операторів, а потім знайти контакти готелів самостійно через пошук.
    Ті, що в турах, зазвичай мають хороший рейтинг і самостійно зняти це житло вийде дешевше
     
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Поки що не аж так, навіть на високогір'ях є вітри, але температура ще далко не мінусова, Карпати не Гімалаї.
     
а де твій аватар? :)