Подорож до Львова.

Тема у розділі 'Подорожі', створена користувачем Dima Dimas, 12 сер 2015.

  1. Dima Dimas

    Dima Dimas New Member

    Добрий вечір. Мене звати Дмитро, я з одещини. Я дуже бажаю подорожувати. І місце подорожі я хочу обрати місто Львів. Запитання до львівян, де знаходяться видатні фортеці. Дуже хотілося побачити, може хтось може порадити?
    пі. сі.
    Як у Львові ставляться до інших регіонів країни?
     
  2. prius

    prius Well-Known Member

    Спочатку знімають з поїзда і відправляють в АТО,потім в львівське метро на допит
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  3. vicuca

    vicuca New Member

    хочу відвідати Львів, порадьте куди найкраще піти
     
  4. frelansing

    frelansing New Member

    Ставляться дуже добре) ми гостеприємні)
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  5. manur

    manur Well-Known Member

    гостинні...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  6. Romansd

    Romansd Well-Known Member

    • Смішно Смішно x 1
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Класний ролік, вже четвертий раз його на форумі запостили :)
     
  8. Vasyl Bobrov

    Vasyl Bobrov Member

    перший раз вартто піти на високий замок щоб оглянути все місто з висоти. Що ж до кафе і ресторанів то заходьте на площу ринок і там знайдете бещліч закладів і обовязково знайдете те, що вам сподобається.
     
  9. Cocainmonster

    Cocainmonster New Member

    Сам їду до Львова, через пару днів. Зайшов от подивитись, що радять, шо кажуть. Сам з Харкова, перший раз у Львові буду. Вже знаю, що відвідати. Єдине, шо ще шукаю то це житло, на 3 дні, мабуть в цій темі не можна смітити подібним. Тому пошукаю іншу, але в разі чогось черканіть в ПП, яко хтось має шо здати, 1 кімнатну на 2х осіб(пара хлопець з дівчиною) пристойні, інше в ПП) дякую!
     
  10. innokentiyK

    innokentiyK Member

    Згоден, місце дуже гарне, це треба усім відвідати
     
  11. lorens

    lorens миється в бані

    У Льові була років 5 назад, дуже сподобалась і атмосфера і жителі. Хочу ще)
     
  12. Kushchiy

    Kushchiy New Member

    Львів мені дуже сподобався. Останній раз був приблизно 2 роки тому. Всім раджу відвідати це місто
     
  13. karlik nos

    karlik nos Member

  14. aleksander

    aleksander миється в бані

    Стикнувся із ситуацією, що квитків до Львова на потяг із Одеси, Херсона чи Миколаєва взагалі немає, або дуже важко їх "зловити". Якщо комусь потрібно добратися, то на сайті kasa.lux-reisen.com можна придбати квитки на автобус до Львова. Ціни, звісно, не дешеві, зате як крайній варіант підійде.
     
  15. Andrew Morozov

    Andrew Morozov миється в бані

    Я вже був у Львові, и не один раз. Ставляться дуже до інших регіонів дуже добре.
     
  16. tomanovizak

    tomanovizak миється в бані

    Нормальна людина завжди буде реагувати нормально і на будь-яку мову і на будь-який регіон.
     
  17. Sergiot

    Sergiot миється в бані

    Повністю згоден. Я наприклад коли приїжджав у Львів, то ніяких проблем із відношенням до мене небуло, хоча я сам із Полтавщини. Думаю знайти житло і вже у січні місяці остаточно переіїати у Львів, мені сподобалось там дуже.
     
  18. Lunat

    Lunat миється в бані

    я во Львове отдыхала 2 раза, вот едем третий, планируем посмотреть то, чего не успели ранее, жить будет в центре, снять номер во Львове вообще не составило нам проблем, мы жили в Отель Львова недорого в центре города - цена на сайте JamHotel , к нам относились люди очень хорошо, ни одного человека не вспомню, который бы не помог или как-то нагрубил.
     
  19. Alisandra

    Alisandra миється в бані

    Підтримую вас у цьому, не пошкодуєте:) А з житлом проблем у вас не має бути. Ось на цьому DOM.RIA – Оренда нерухомості без посередників сайті є багато об'яв, люди здають своє житло, так що придивіться, думаю знайдете що треба.
     
  20. Parhomen

    Parhomen миється в бані

    Згіден. А нормальних людей у Львові переважна більшість ).Так що приїздить і починайте з високого замка.
     
а де твій аватар? :)