Податкова Львівщини - конкурсна комісія рекомендує...

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Deus igrok, 7 бер 2015.

?

Ваш вибір очільника ДФС Львівщини

 1. Маркіян Мальський

  2 голосів
  66,7%
 2. Михайло Коропецький

  1 голосів
  33,3%
 1. Deus igrok

  Deus igrok Дуже важлива персона

  Поки в інтернеті ідуть дебати "синьо-чорне чи біло-золоте ?", ві Львові планують обрати достойну кандидатуру на очільника обласної податкової

  Комісія визначила двох кандидатів, з яких вибиратимуть очільника ДФС Львівщини
  http://portal.lviv.ua/news/2015/03/...ds=10153039035146620&fb_action_types=og.likes

  Отже,

  Маркіян Мальський – 31 рік. Мальський молодший (батько був Послом України в Польщі – «ЛП») – партнер адвокатської компанії Arzinger. Освіта вища юридична, вища економічна, кандидат юридичних наук. У 2006 році закінчив Львівський національний університет за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини», у 2007 році той же університет за спеціальністю «Правознавство», у 2007 році – Інститут світової торгівлі (Берн, Швейцарія) за спеціальністю «Міжнародне право та економіка», у 2006 році – Стокгольмський університет (Швеція) за спеціальністю «Міжнародний комерційний арбітраж»; у 2012 році присуджено науковий ступень – кандидат юридичних наук. Має досвід роботи на керівних посадах 9 років.

  Другий претендент Михайло Коропецький – 57 років. Освіта вища технічна – радіоінженер. У 1980 році закінчив Львівський ордена Леніна політехнічний інститут ім. Ленінського комсомолу (радіотехніка). Має досвід роботи на керівних посадах 26 років. За інформацією, наданою кандидатом, з лютого 2015 року по теперішній час перебуває на посаді т.в.о. віце-президента Львівської торгово-промислової палати.

  --------------------------------------------

  голосуємо, хто вгадає вподобання конкурсної комісії )
   
 2. VasMT

  VasMT Дуже важлива персона

  Явно запроданець...
   
а де твій аватар? :)