Подарунки від святого Миколая

Тема у розділі 'Свята і вітання', створена користувачем Vetta, 10 гру 2008.

  1. А мне только конфеты принёс... :sad:
     
    • Подобається Подобається x 8
  2. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    так це ж круто:) ням-ням)

    моїй бабусі Миколай передав вафель, печива і мармеладу:) мамі - в декоративному чобітку(плетена шкарпеточка з візерунками-різдвяними орнаментами) цукерки та білет в оперу на балет "Ромео і Джульєтта";)

    а мені Миколай на спецзамовлення найкрутіший подарунок зробив - новий диван. кайфую:)
     
    Останнє редагування: 19 гру 2008
    • Подобається Подобається x 14
  3. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    я вважаю що Миколай має тільки до дітей ходити
    бо якщо і до дорослих, то забагато грошей і мороки з подарунками :dntknw:
    деякі подарунки мене майже загнали в ступор :scratch_one-s_head:

    в нас звісно Максику було найбільше подарнуків: іграшковий поїзд від хресної,
    машина (на якій він ще не їздить, бо ножки до підлоги не дістають), гольфик і штанці від діда з бабою
    інструктор, набір посуду (щоб мій перестав трощити), книжка з казками і звичайно мандаринки-ківі від мами з татом
    коротше, всі іграшки "на виріст"
    інша баба (моя мама) ще нічого не подарувала, бо вона не в Львові, наступного тижня буде, а от подарунок навряд чи

    книжка мене розчарувала бо там "Теремок" замість "Тукавички", а переклад "Кішчин дім", відомого "Кошкин дом" просто жахливий
    то я йому сама таку книжку вибрала в поспіху :sad:

    а ще сваха свекрушина передала малому дзигу, колготочки і ...зубну щіточку
    та сваха якась дурнувата, їй-богу :nea:

    отакі подарунки дитині, про наші вже нема де писати :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    А я переживала, що мені не приніс. Так сумно було.
    Приходжу на роботу, а на столі - пачка бельгійських цукерків. То наш сис-адмін усім презент зробив. Він правда різдвяні робив, просто для мене то вийшов "миколайчик". А я вже переживала, що самій собі купити доведеться.
    Цінуйте, що маєте. ;)

    Це якщо казковий Санта Клаус, то так.
    А Миколай подарунки дорослим теж дарував. У тому й значення Миколая, як прикладу християнської любові. Тому в нас Миколай ходить до всіх. Я вже писала, що навіть до моєї бабусі.
    І ніякої там мороки дуже. Всі ми діти, незалежно від віку. Не можна передчасно чи планомірно старіти, особливо свідомістю. Так тоді жити нецікаво. А лишатися дитиною однозначно цікавіше! ;)

    Пригадалося...
    Коли ми ще були вагітні й жили у моїх батьків, Миколай приніс нам 3 подарунки. І для мацьопкого в животику також. Було так приємно... Хоч теж на виріст.

    о_О о_О о_О
    Гелено, я вас не впізнаю.
    Мабуть, я просто вас погано ще знаю...
    Сумно читати.
     
    Останнє редагування: 19 гру 2008
    • Подобається Подобається x 11
  5. Bogun

    Bogun Well-Known Member

    Мені, як Миколаю, завжди весело. Ось йду зараз продовжувати святкування )))))))....
     
    • Подобається Подобається x 15
  6. Кстати, а кто у нас ещё Николай?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Вітаю з іменинами :girl_angel:, принагідно... :give_rose::give_rose::give_rose:
     
    • Подобається Подобається x 11
  8. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Мій подарунок десь затримується....
    Ще 9-го грудня відправили і немає...:sad:
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    А мені приніс піжамку,така класненька:good:,поскоріше б вже в піжамку-й у ліжечко
     
    • Подобається Подобається x 10
  10. Это специально! Потом скажут: Николай виноват!
     
  11. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    сумно? чого б то? бо я не всю родину люблю? :mocking:
    хоча наскільки я знаю вас, то ви зараз скажете про вдячність і ще щось типу того

    я була би вдячна тій свасі, якби вона забула про наше існування, це раз
    а друге, вона передала подарунки не з "християнської любові", не щиро, а не знаю нащо
    вона така фальшива, аж... нудить від неї.....
    я не потребую ні подарунків, ні порад як жити від практично чужої людини
    це основне в моєму ставленні до неї і її подарунків
    а те, що, імхо,дарувати зубну щітку це вседно що дарувати тампони -це вже дрібничка

    п.с. і щодо "сумно читати"- мене теж не всі ваші дописи веселять...
     
    Останнє редагування: 20 гру 2008
    • Подобається Подобається x 4
  12. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    а мені Миколай нічого не приніс:sad::sad:..сказав,що "не мав часу,щоб купити подарунок"(хоча насправді час був,не було бажання)..навііть ніхто не привітав....сумно..сьогодні діти в школі тішилися цукерками і подарунками,а я навіть не мала настрою,щоб посміхнутися їм у відповідь..вибачте,якщо зіпсувала вам святковий настрій.. :sad:
     
    • Подобається Подобається x 13
  13. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Іспаночко, не сумуйте :give_rose:
    мене от чоловік теж не привітав, він би і малому нічого не подарував, якби не я
    просто тому, що він сам байдуже ставиться до всіх свят і подарунків, але то не від байдужості до нас, так що я навіть не ображаюся
    може і ваш Миколай такий самий :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 11
  14. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Іспаночко, ти не одна така.Мені теж нічого не приніс.Ну й нічого, може під ялинкою щось знайдемо на НР.А зараз вважатимемо, що це дитяче свято,а ми вже дорослі:)
    Не сумуй:)
     
    • Подобається Подобається x 12
  15. Зануда

    Зануда така зануда

    Ну що...напишу щось у цю гілочку, мабуть. Подарунки це завжди приємно - малі чи великі, дорогі чи дешеві, дрібні чи маштабні, та всеодно які!
    Діткам нашим ми купили один великий набір для творчості на двох :) - там стільки всякої всячини і якраз саме те, що їх справді цікавить - фарби, пластилін...словом 99 засобів щоб гарно провести час і відірватись від мультиків :)))
    + ще кожній по книжці:
    Терезі "Снігову королеву", а Ані другий том книжки "100 казок"
    [​IMG] [​IMG]
    І ще зошити та блокнотики, а також цукерки (видані на роботі "Чарівні скриньки" :mocking:)
    Ледве вмовила зранку дітей збиратись у садочок - негайно хотіли малювати і ліпити.
    Бабуся-свекруха принесла гарний подарунок, всі складові якого були дуже ретельно підібрані. Ніби все однакове, щоб не сварились, але з ноткою індивідуальності. Діти були задоволені.
    Бабуся-мама(моя ;)) та хресна мама кладуть подарунки під ялинку на Різдво - така у нас традиція. Тому, невдовзі буде ще один спалах ейфорії від подарунків. Хресні тати того року сачкують, але ми їм пробачаємо. :mocking:
    На роботі до мене прийшов такий загадковий Миколай (мабуть проліз через кондиціонер), бо я прийшла у той день першою і відчиняла всі двері, а в мене на столі лежало елегантне чорне пуделко, а у ньому шкіряний футляр з логотипом Zinger, а у футлярі:
    [​IMG]
    А щоразу, як я виходила з кабінету, то в мене на столі з"являлись цукерки та шоколадки.
    Ось такий був Миколай цього року!
     
    Останнє редагування: 20 гру 2008
    • Подобається Подобається x 15
  16. Bogun

    Bogun Well-Known Member

    У нас у Хмельницькому святкують Миколая, а, наприклад, на Сході ні.... А мій знайомий приятель з Росії, взагалі такого свята не чув.... Питав мене, що я Миколай, щоб його святкувати.....
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Не знаю насчёт Востока, но в Киеве такой праздник знают. А что в вашем понимании праздновать его? Дарить подарки?
     
    Останнє редагування модератором: 21 гру 2008
    • Подобається Подобається x 1
  18. Liona

    Liona кавоманка зі стажем

    Ну і хто вам таку дурницю сказав? о_О Я жила у східній Україні (в Луганську), святкують там і Миколая, і Різдво, і Спаса. .. Можливо, не так гучно і без галицьких традицій, але святкують :)

    От же ж люди... і тут хочуть ділити людей на чорних і білих... :scratch_one-s_head: сумно :sad:
     
    Останнє редагування модератором: 21 гру 2008
    • Подобається Подобається x 6
  19. Bogun

    Bogun Well-Known Member

    Та ні я не ділю та ви що. Я не писав, шо не святкують, я про великі міста писав....
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Forest

    Forest Moderator

    Матеріалізм - це коли дитина посилає батьків наступного дня після того, як вони перестають давати гроші. Їй не потрібно тратити на них час, який можна присвятити заробіткам. Тим паче, коли вони старенькі - ліки ж це прямий еквівалент грошей!
     
    • Подобається Подобається x 5
а де твій аватар? :)