Подарунки на ювілеї

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Оля, 14 бер 2008.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я сі сплачу...
    Знаю, що рекламний трюк, але все-таки намащу)))

    Нет ничего лучшего чем свежие цветы

    :suicide:
     
    Останнє редагування модератором: 9 лют 2021
  2. WilliamAlavy

    WilliamAlavy New Member

    Спасибо за информацию
     
  3. manur

    manur Well-Known Member

    А що Вам завадило тут подати посилання на україномовну версію тієї сторінки? От, ЩООООООО????????????

    @DarynnnKahttps://www.decorprint-uv.com.ua/
     
  4. DarynnnKa

    DarynnnKa миється в бані

    Чомусь я собі зберегла цей сайт у російській версії, так і скопіювала із закладок
     
  5. manur

    manur Well-Known Member

    Ви кацапка?
     
  6. Ollesya

    Ollesya Мати

    подарунки це дуже індивідуальна річ
     
  7. Anfisa Gerova

    Anfisa Gerova Anfisa

    банальні подарунки краще не дарувати
     
  8. manur

    manur Well-Known Member

    @IrynaKozak, у них є і україномовний варіант сторінки.
    Чому саме Ви тут дали посилання саме на кацапоязичний варіант сторінки?
     
  9. Majstruk

    Majstruk миється в бані

    Как мужчина,я бы рекомендовал подарить добротный набор косметики. На 23-е февраля мне как раз подобный дарили, проблема закупки темы для бритья на несколько месяцев пропала
     
  10. Majstruk

    Majstruk миється в бані

    Ой, увидел,что здесь не очень хорошо относятся к русскому языку, заранее прошу меня простить, мне так пока проще писать, но с детства привык. Понимаю, что нужно исправляться,но пока не просто дается. Начал с того,что на работе с посетителями на украинском говорю...но в свободное время пока так. Уважаемые модераторы, прошу понять
     
  11. Vikki Vikki

    Vikki Vikki New Member

    Думаю, що найкращий спосіб підібрати подарунок - це спитати, що хоче сам ювіляр. Із мого досвіду на ювілей мамі голову зламала, що ж дарувати. Були думки щодо посуду, це ж завжди жінці потрібно) Коли спитала, виявилося що їй сумочку хоче новенку, а не посуд. Замовляла на сайті MrSumkin. Мама задоволена, я ще більше))
     
  12. Good man

    Good man Обычный человек

    Тема подарков в виде дорогих ювелирных изделий за последний год приобрела особую актуальность.
     
  13. MargoKoval

    MargoKoval New Member

    Привіт! Якщо йдеться про подарунок, який точно здивує і порадує, я можу порекомендувати https://onlyrose.ua/ . Я сам замовляв у них кілька разів і залишився задоволений. Вони пропонують красиві та свіжі букети, особливо вражають їхні букети з троянд. Якість обслуговування теж на висоті, що для мене важливо при подібних замовленнях. Там є різноманітність варіантів, включно з букетами для особливих випадків або свят. Сподіваюся, це допоможе з вибором!
     
  14. Oliviia

    Oliviia Member

    Головне мати гроші на ті подарунки...
     
  15. Virna

    Virna Member

    Так, то дійсно правда. Але я люблю робити подарунки своїм рідним та близьким, а ось шикарний варіант подарунка https://poltava.to/news/68883/ і грошей багато не треба. Думаю, що білет - це прекрасна ідея на презент, що може дати гарний шанс обдарованому.
     
  16. MariaLivonn

    MariaLivonn миється в бані

    Ну та звичайно що кожен про це думає перед тим, як обирати той чи інший подарунок. Нічого в цьому дивного немає, якщо чесно.... Але на ювілей так чи інакше потрібно щось цікаве обирати, а не банальний сувенір... Я знаю один цікавий магазин подарунків Львів , де можна подарункові сертифікати обирати. От це вже реально щось нестандартне!
     
а де твій аватар? :)