Подагра

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем РАДИОТОЧКА, 4 гру 2009.

  1. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Золоті слова!!! Нехай там киснуть, тобто утворюється кислота. Я і про це кажу!
    А сайт - "бред". Пишуть багато неправди. І дехто на це купляється!
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Лужанська, Боржомі - лужне середовище.
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Узвар - зле для подагри... чомусь...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    То є неправда. На будь-якому сайті про подагру рекомендується пити узвар із сухофруктів, крім родзинок чомусь, їсти фрукти і овочі, але теж є винятки, наприклад щавель та шпінат.
    Якби узвар та компот були шкідливі, то я не пив би його і іншим не рекомендував ). Хіба що рекомендую без цукру пити.
    Каву теж не пью. Ніякої. Вонп сама по собі шкідлива. То молодь її глушить, бо має ще здоров'я, особливо під цигарочку після стопочки горілки з сальцем. ))
    До речі, з давньогрецької подагра перекладається як "нога в капкані".
    Пийте узвар і не хворійте!
    Менше білкової їжі, яка є закислювачем організму і джерелом пуринової кислоти, надлишок якої є причина подагри.
    Вживайте помірно!
     
    Останнє редагування: 2 січ 2021
  5. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Точно! Узвар лужнить!

    В мене був знайомий з діагнозом - подагра. Солі відклалися на ліктях (був прооперований-вирізали нирку). Після вживання "царської водки" і квасу на осиковій корі - солі "вийшли" і лікті очистилися (правда він не спав 3 доби). Я би цей процес розтягнув у часі, щоби не було боляче... тобто зменшив дозу.
    А Ви кажете дички...Угу...
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Про шкідливість узвару я теж взяв з сайту. Що стосується родзинок, то це походить з того, що виноград шкідливий при подагрі і це однозначно - сприяє утворенню сечової кислоти.
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Воно все шкідливе, якщо забагато.
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Щоб там ви не їли та не пили, головна причина у нездоровому образі житті, тобто надмірне вживання алкоголю, жирної їжі та паління цигарок. Решта продуктів не так впливають на розвиток хвороби, бо треба їх багато їсти і їхня дія неоднозначно впливає на хворобу.
    Наприклад, малину теж не рекомендується при подагрі... Але скільки її треба з'їсти, щоб там накопичити солі для приступу подагри? Із особостого досвіду можу сказати, що попервах можна і частіше пити алкоголя, але якщо не зупинитися, то надалі і одна бубка малини призведе до приступу(
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)