Плавання у Львові

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем Lvivska Kvitka, 5 жов 2014.

  1. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Підкажіть будь-ласка де у Львові можна записати дитину 7 років на плавання?Щоб були хороші умови,тренери і ціна не дуже кусалась.
     
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я колись в школі ходив на плавання, але мені не подобалось, бо там майже всі були москалі, і учні і тренери.
     
  3. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    :uaflag:Ну це добре,що у вас в школі був басейн.А зараз не так багато шкіл є з басейнами.А якщо не в школах,а десь інше то ціни космічні...
     
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ні, не було, я в юнацько-спортивну школу ходив.
     
  5. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Це може та футбольна школа на Зеленій?
     
  6. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Мені ще розказували є біля Південного ринку басейн,здається 3 стихії називається.Я там не була,але чула що умови і ціни досист нормальні
     
  7. Magistryoda

    Magistryoda Active Member

    Довідку для басейну можна оформити на місці? Немає часу по лікарях їздити.
     
  8. kerin

    kerin New Member

    З 7 років можна в басейн СКА, там місчний абонимент до 14 років приблизно 180 гривень. В місяць 10 занять.
    А може хтось підкаже де є басейн, куди з 3 рочків беруть.
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Swim4U
    2 дні ·
    В 2018 році, коли ми вперше перепливли Босфор, то на фініші були сильно розчаровані, адже фінішери не отримують медалей [​IMG]:sad:

    В 2019 році, ми зробили медальки нашим плавцям та вручали їх на фініші. Співпало так, що саме тоді організатори почали продавати медалі в стартовому містечку.

    Тобто зараз можна купити медаль кросконтинентального плавця перед стартом. В цьому реченні нам все видається алогічним, починаючи від слів "купити медаль" та завершуючи "перед стартом".

    На нашу думку медаль має урочисто вручатися після перетину фінішної лінії - це особливий момент для кожного спортсмена. І оскільки те, що ми видаємо медальки нашим плавцям перестало бути секретом ще рік тому, ми вирішили показати, що чекає на фінішерів клубу Swim4U на Босфорі 2021.

    12 жовтня починається нова підготовка до запливу з Азії в Європу.
    Вартість підготовки складатиме 28 000грн
    Тривалість 9 місяців

    До 31 серпня вартість складає 25 000грн.
    Тому не барись, кинь собі виклик [​IMG];)

    [​IMG]
     
а де твій аватар? :)