В суботу мали вилазку в Хмільний дім Роберта Домса з дівчатами Дуже сподобався їхній дегустаційний набір "Метр пива" і м"ясне асорті до пива. Рекомендую для посиденьок із друзями!
Ну бачиш, на колір і смак, як то кажуть, всі фломастери різні От мені Опілля не пішло, а от Микулинецьке із задоволенням смакую
Подобається зелений Домс, Богемський. Всі інші для мене якісь тяжкі... А знайомий з пивзаводу порадив пити тільки Львівське світле. Бо тіпа всі решта марки - то похідні від світлого, в залежності що в нього добавлять для смаку, міцності і кольору
То не то... То не Домс... а так собі щось... Домс - то лиш розливне в і то - "Старий Домс нефільтроване".
одного разу влаштувала іспит чоловікові, бо він вихвалявся, що багато різного пива знає на смак то ж, зав'язала йому очі, поставила 10 кухлів і пляшки навпроти... жодного не вгадав а ви впізнаєте улюблене пиво із закритими очима, серед інших? сподіваюсь, пан @manur не прокляне мене за відсутність великих літер на початку і крапок наприкінці речень?
Підтримаю Домс нефільтрований. А взагалі не погане пиво з Калуша, мають багато різного і смачного. От недовано посиділи під Бандерівське, а також змогли купити раки з доставкою на Доставка раков от Raker. До речі раки також смачні )
Деякі пробував - нічого особливого, як на мою думку. Можливо, не розпробував))))) Але, дорожче від інших подібних(((( Цікавий маркетинговий хід - на етикетках цифри (ну, там, вміст алкоголю, виіст твердих частинок і т.п.) ніби кульковою ручкою написані. Тіпо, кожну пляшку перевіряють окремо на ті показники
Набагато смачніше будь-якого львівського. Старі бренди, типу 1715, Львівське, Лев - помиї. Навіть Перша броварня почала кисляк гнати. Калуське на даний час і Мінскоє рулять.
Не почала, а вже давно. Великі пивоварні всі туфту гонять. Маленькі - ще щось більш-менш придатне до вживання. Їх я і мав на увазі в порівнянні з Калуським.
https://chasdiy.org/news/rivnenske-zhyhulivske-pyvo-otrymalo-novu-nazvu.html У рівненського “Жигулівського” пива з`явилася нова назва. Конкурсна комісія вирішила, що воно називатиметься “Віденське”. Як розповів директор пивзаводу Мар`ян Года виданю “Час Дій”, пиву повернули історичну назву. Адже рецепт напою належить австрійському пивовару Альфреду фон Вакано, який першим зварив цей сорт пива на своєму заводі. Це був далеко не найпопулярніший варіант, однак історично справедливий. З початку оголошення конкурсу комісія отримала тисячі пропозицій. Серед них “Українське”, “Рідне Українське”, було “Козацьке”, “Чорнобаївське”, “Байрактар”, “Джавелін”, “Смак перемоги” і ще десятки назв. Тож з наступного тижня на полицях магазинів Рівного уже можна чекати на “Віденське” пиво: Воно спершу буде в перемішку з “Жигулівським” звісно. Потрібно використати ті етикетки, які вже надруковані. Запустити виробництво нового бренду. Це не простий процес. Але з наступного тижня можна вже чекати, – пояснює власник пивзаводу “Рівень”.