Питання про WebMoney

Тема у розділі 'www', створена користувачем Назар(рясне-2), 1 лип 2008.

  1. syavych

    syavych копач

    Очевидно на paypal.com, нє? Та й практично безкоштовна ця процедура, от тільки картку типу visa прихопіть :)
     
  2. sani

    sani Well-Known Member

    а для чого використовувати "прокладку" яка бере 3%, якщо напряму укргарант бере 0,8% і так само на картку виводить?
     
  3. webmoney

    webmoney online

    Иногда людям деньги нужны срочно и они их получают в течении 5 минут.
     
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    найкраще - то знайти того, кому вебмані потрібні і поміняти по курсу 1 до 1 :) Останнім часом в основному так і роблю, всі задоволені
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. webmoney

    webmoney online

    Если ему нужно больше чем тыВы можешьте ему предложить (если я не составлю тебе Вам конкуренции), оставьТЕ ему мои контакты, я так же с удовольствием продаю 1к1, даже немного доплачиваю при больших суммах :)
     
    Останнє редагування модератором: 11 сер 2011
  6. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Та йой...
    Ось тут все необхідне для контактів...
     
  7. JuliaD

    JuliaD New Member

    я постiйно виводжу на картку Привата,користуюсь обмiнником http://www.bestchange.ru/ ,зараз порахую....,майже 4 роки.Хоча й досi не позбулась звички нервувати цi секунди ,поки не зарахують грошi.Це,мабуть,залишилося з тих часiв коли виводила через офiцiйний сайт вебманi.Три доби-то занад-то ))
     
  8. Urtica

    Urtica Well-Known Member

    Поможіте, люди добрі.
    Останнім часом при відкритті рублевого гаманця Вебмані хоче паспортні дані. Я, відповідно, не хочу показувати Вебмані свої паспортні дані.
    Питання 1 - чи можна якось це обійти?
    Питання 2 - чи існує механізм зараховування валюти на гаманець в іншій валюті (тобто платили би рублі, але, скажімо, на вмз, а система автоматично конвертувала б)?
    Ну і питання 3 - чи знає хто якісь інші притомні способи отримання зароблених грошей від замовників з Росії (так, щоб їх можна було нормально вивести).
    Дисклеймер: гуглила, так ні до чого і не догуглилася.
     
  9. Vilanda

    Vilanda New Member

    Urtica,
    п.1 - 16 травня в Росії вступив в силу закон, згідно з яким всі користувачі платіжних систем, зареєстрованих на її території, повинні надати свої особисті дані (паспортні дані). Тому навіть якщо раніше користувались рос. платіжними системами без вводу паспортних даних, то після 16 травня їх необхідно було ввести, щоб і надалі користуватись системою.
    п.2 - перепрошую, не зовсім зрозуміла. Вам замовник з Росії переводить рублі, а їх вже можна поміняти чи на долари (вмз), чи на гривні (вму) і вивести.
    п.3 - є такі способи, сама користуюсь :)
    Щодо вебмані - мені теж платили замовники з Росії в рублях на вебмані, тоді я їх переводила в гривні (не в кіпері, а на сайті), і вже гривні виводила на свою банківську картку.
    Ще один спосіб - платіжна система Qiwi, там відкривається гаманець на ваш номер телефону, переводи в рублях, миттєві. Я виводжу рублі з цієї платіжної системи на рублеву картку Приватбанку, а тоді через Приват24 міняю їх на гривні.
    Щодо паспортних даних - я їх у вебмані ввела давно, ще 3 роки тому, щоб мати можливість виводити гроші прямо на картку. Система надійна, раджу не хвилюватись, але вибір за вами :)
    Будуть питання - з радістю допоможу, звертайтесь.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    останнім часом максимально обмежив користування системою вебмані, бойкотуєм всі кацапські товари і послуги.
     
  11. Urtica

    Urtica Well-Known Member

    О, а які ще є, крім Ківі? Можна в приват, щоб не оффтопити.

    Так ви зате прикиньте масштаби тролінгу - можна ж заробляти у Росії гроші і жертвувати їх на українську армію :)
     
  12. Obmenka Ua

    Obmenka Ua New Member

    Обмінник Webmoney https://obmenka.ua/

    легко дозволить зняти гроші з webmoney!
     
  13. Finya

    Finya enjoy the silence

    Хлопці і дівчата, маю гранд проблему з доступом на WM:bomb:
    Не користувалася сайтом 100років, тут треба терміново - номер телефону старий, на який зав"язаний мій гаманець, пропав давно (переданий іншому абоненту). Нова регістрація не допомагає - все одно вертає на старі дані....
     
  14. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Про нову реєстрацію щось я не зрозумів.

    з мобільного через tapatalk
     
а де твій аватар? :)