Питання про WebMoney

Тема у розділі 'www', створена користувачем Назар(рясне-2), 1 лип 2008.

  1. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    А й дійсно, складається враження, що читати не вміють.
    Увага !!!!! Щоб писати допис в темі, потрібно спочатку перечитати тему(хоча б 2 сторінки)о_О
    Актуальний номер аськи чувака на Князя Романа м-н "Світ Розваг" комісія 2% - 321 156 361
    P.S. - видає без паспорта.
     
  2. pepenorco

    pepenorco New Member

    Ни фига тильки з паспортом.без нехоче.Пыдкажыть ше варыанти.
     
  3. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Дивно, відвідую його в місяць кілька раз і без паспорта. Кинув у приват номер іншого чувака на вул.Яворницького.
     
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Зрозуміло. У вебманей змінилися правила, більш жорстко тепер контролюється обмін на реальні гроші і навпаки. Тобто формально в офіційному обміннику тепер вивести можна тільки якщо WMID зареєстровано на ту особу, яка виводить гроші. Якщо ви реєструвалися на Васю Пупкіна, то вивести готівку може тільки Вася Пупкін.

    Якщо у вас саме такий варіант то можу порадити таку послідовність дій

    1. зареєструватися ще раз під реальним своїм іменем
    2. перевести вебмані від Васі Пупкіна на свій реальний акаунт
    3. вивести в обміннику з паспортом

    Якщо це все робити влом, то просто треба шукати, хто має реальний атестат, передаєте йому вебмані, а він йде виводити і повертає вам уже паперові гроші. Була б у вас значніша сума, я б тим заморочився, але за ті пару гривень кудись ходити і напрягатись нема часу і бажання :)

    ---------- Додано в 15:30 ---------- Попередній допис був написаний в 15:25 ----------

    Про нові правила тут http://owebmoney.ru/articles/newrules.shtml

    Свободу людини обмежують у всіх галузях. Скоро нам на потилицях витатують штрихкоди і інплантують в голову чіпи з GPS :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Думаю просто хочуть державники контролювати грошові потоки, які поступово все збільшуються. Не раз читав історії про судові справи на тих, в кого суми виводу були великі і не платилися податки. Треба ж комусь годувати такий численний державний апарат сплатою податків.
     
  6. sani

    sani Well-Known Member

    Останнім часом прийшов до висновку що WebMoney ЗЛО!

    Користувався цією системою досить давно, але коли в мене "увели" гаманець з немаленькою сумою на рахунку, я переконався що WebMoney зло!

    І так тепер я лох, в мене вкрали гроші і я немаю доступу до свого кіпера...

    Якщо ви вірішите зателефонувати в москву і думаєте що це пришвидшить справу і вам краще розкажуть що і як треба робити щоб постаратись вернути свої кошти то ви ДУЖЕ СИЛЬНО ПОМИЛЯЄТЕСЬ. Зговоривши n-ну суму грошей, мені так толком нічого не пояснили, просили подзвонити спочатку на той, а потім на інший телефон, потім знову на перший, а потім довго думали, а потім довго переключали кудась, а потім сказали писати в суппорт... Навіщо тоді їм телефон?

    Спілкування з суппортом теж дуже специфічне.
    По перше більше однієї відповіді в день вони не дають, це типу їм западло з лохами спілкуватись.
    По друге, щоб отримати конкретну відповідь на СВОЄ запитання треба ТРИ рази його задавати, бо відповідають загальними фразами і зовсім не на то запитання яке задаєш.

    І так через кілька днів такого спілкування ти накінець, то знаєш що і як треба робити...
    Перше що треба зробити в такому випадку відновити доступ до свого гаманця. Це платна послуга 1у.о. Але тобі приходить лист що, якщо ти не відправиш їм скан копію свого паспорта то впровадження в справі буде зупинено(Це притому, що скан паспорта був відправлено в перший же день спілкування)
    Відправляєш ще кільканадцять сканів свого паспорта з різних мейлів, з надією що хоча б один вони помітять. О чудо, помітили...

    Тепер тобі пишуть що ця процедура буде тривати 20 днів. Я досих пір не розумію чому так довго, адже отримати скан паспорта, і відповіді на їхні питання про інформацію, яка була внесена в кіпері, займає 10 хв часу. Але в них це займає 20 днів...

    Ну що ж чекаємо... через 18 днів прийшло рішення що мені можуть надати доступ до мого кіпера і прийшов рахунок на 1 бакс. Заплатив і думав що накінець то зможу зайти до свого кіпера і подати в арбітраж щоб вернули мені мої кошти(з іншого кіпера в арбітраж заяви не приймають, треба подавати тільки з того з якого пропали гроші...) Ага ніфіга, доступа так і нема, з їхньої інструкції нічого не виходить. Прбував 25 раз на 3-х різних компах (вже її на пам"ять вивчив) доступа нема. Написав в суппорт, що зробив все як написано в інструкції але не виходить, прислали геніальну відповідь, дали ссилку на інструкцію... Чекаю ще...

    Далі буде...

    П.С. З цієї поки що не закінченої історії я зробив свої висовки
    1. Не користуйтесь WebMoney - це зло! Не тільки через то що там крадуть(крадуть всюди), а через ТУПИЙ і ТУГИЙ суппорт, який таке складається враження спеціально затягує справу і ніби є заодно з грабіжниками...
    2. Якщо все таки не користуватись WM не виходить (а альтернативи дійсно нема!)
    Виводьте гроші зразу, як тільки вони у вас там з"являються. Так, втратите на конвертації і за переказ, але краще втратити якісь процент ніж усі гроші.
    3. В мене дуже велика підозра що самі WebMoney причетні до таких крадіжок грошей. Ну просто дуже сильний захист у системи, і просто так вкрасти просто нереально! І тим більше це підтверджує дії суппорту, які ніяк не хочуть допомагати потерпілим.
     
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    що значить "увели" гаманець? Гаманець же прив"язаний до вашого WMID
     
  8. sani

    sani Well-Known Member

    я не маю доступу до свого WMID
     
  9. syavych

    syavych копач

    Чому не маєте? Описали б конкретну проблему, а то купа слів, а по суті одне лише плювання...
     
  10. sani

    sani Well-Known Member

    конкретна проблема: неможу увійти в свій кіпер (WM Clasic)

    Коли почав розпитуватись суппорті, що і до чого.. то там сказали що грошей там вже нема, вони по цепочці кудась пішли, і нібито десь там заблоковані. Написали подавайте в арбітраж. А щоб подати в арбітраж треба мати доступ до свого кіпера... А щоб вернути доступ до кіпера треба пройти "рим і крим і мідні труби" (описав вище)

    от вже місяць пробую вернути доступ до кіпера! Верну доступ тоді буду розбиратись далі.
     
  11. syavych

    syavych копач

    Не дивно що супорт так довго мучився з відповідями, бо фраза "не можу увійти в свій кіпер" ну дуууже багатозначна. Є купа її варіантів: а) забули пароль, б) пароль вводите точно правильний, але система каже "невірний пароль", в) система приймає пароль, але каже що Ваш WMID заблоковано/не існує/тощо, г) пароль проходить, але кіпер тупо не виходить онлайн, д) кіпер вимагає активаційний код, але не пошту він не приходить, ...
    Список можна продовжувати довго, тому я власне і питав чому не маєте доступу (тобто яка буква з вищенаведеного списку)?
    І ще одне питання вдогонку: файл ключів і пароль до нього маєте?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. sani

    sani Well-Known Member

    Супорту я описав все детально! Був троян, який був зразу ліквідований, але зараза напакостити встиг. Це окрема історія, як це сталось...

    система "хаває" і пароль і файл ключів і пароль до них, але не пускає в систему. (тобто все правильно але доступ заблоковано) але не в тому річ!

    Читайте уважніше, я не питаюсь ЩО РОБИТИ?, ЧИ ЯК МЕНІ БУТИ? Що робити і як бути я знаю! Я пишу про ФАКТ крадіжки і втрати доступу до кіпера! І пишу про "миттєву" рекцію суппорта WM.
     
  13. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Ну, насправді, у таких проблемах здебільшого винен сам користувач. Але заявляти, що вебмані - зло, через те, що Ви впустили на свій комп якийсь троян і не змогли вберегти паролі і ключі доступу до кіпера - некоректно. Так само можна заявляти, що трамваї - зло, якщо там у вас вкрадуть гаманець. Зло - це злочинці.

    Звичайно, напрягає, що процедура вияснення і повернення доступу триває так довго, проте це можна вважати розплатою за власну необережність.

    Особисто я користуюся WM вже багато років і всім лише рекомендую використовувати цю систему. Хоча також траплялися різні нюанси, які знову ж таки були пов"язані з моєю власною легковажністю та безпечністю. Скажімо одного разу перевстановив систему, не зберігши ключів. Тоді злякався що все пропало (було декілька сотень доларів на рахунку), але протягом тижня доступ мені відновили. А на самих початках я здуру зареєстрував WMID не на себе , а на Васю Пупкіна. Причому то були часи, коли дуже серйозні суми проходили саме через вебмані. Півтора роки тому мені вистачило розуму зареєструватися під реальними даними і отримати атестат з підтвердженням особи. А якби якась така ситуація трапилася з WMID на Васю Пупкіна, то скоріш за все гроші пропали б.

    Тож для уникнення проблем слід реєструватися на реальну особу і берегти свій комп"ютер від всякої зарази. Те саме стосується не лише WM, а будь-якої іншої платіжної системи.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. sani

    sani Well-Known Member

    А також їхні співучасники! я ж не пишу, що вебмані зло через те що в мене сперли там гроші. Те що сперли то сам лох і дурак, сам винен. Крадуть усюди. Але дехто хоче і старається допомогти. А дехто (як вебмані) навпаки затягує час і навіть не намагається вникнути в суть справи.
    Нормальна контора(система) старається якомога швидше розібратись і мінімізувати втрати клієнта і допомогти. А тут тільки штучне затягування часу, яке йде наруку тільки зловмисникам!

    Тому в мене виникає логічне запитання кому вебмані хоче допомогти постраждалим клієнтам(нехай і лохам, але ж клієнтам) чи зловмисникам? З їхніх дій виходить що зловмисникам! Значить співучасники, а значить зло ;)

    Розплата за необережність є якраз втрата грошей. Для чого ще штучно щось затягувати? Я розумію коли ВМ зареєстровано на "леву" людину, але коли на реальну з реальними даними.
    Технічно процедура триває хвилин 10. Ну нехай 1 день! Алеж не 20 днів!!!?
    І це тільки процедура відновлення доступу до кіперу... А далі ще...

    Про берегти свій комп"ютер - то не вбережеш! Хто скаже що на 100% захищений? ніхто!
    При тому що навіть той самий кіпер вебмані, як троян чомусь, постійно в треї сидить, без можливості нормально його відключити(принаймі я не знайшов), і простий юзер його наврятчи відключить... Для чого йому весь час в треї сидіти?

    Альтернативи НЕМА! І система в цілому зручна, але суппорт тугий! Дуже тугий! Політика у плані допомоги клієнам при крадіжці дуже підозріла і незрозуміла! Тому щоб мінімізувати втрати всім раджу не зберігати там гроші! А зразу виводити всіма можливими способами!
     
  15. sani

    sani Well-Known Member

    Тут знайшов ще одну історію про вкрадені вебмані. В чувака вкрали приблизно 20 000$... У всіх історія майже одинакова, виявляється крадуть ВМ дуже часто, супорт тупить жахливо. І в кометах неодноразово проскакували думки, такі як в мене, що вм самі або причетні або покривають грабіжників.
    Адже в будь якому випадку ВМ це тільки на руку. Заберуть всю суму або візьмуть 10% від вкраденої суми за розгляд в арбітражі. А таких випадків останнім часом дуже багато! отакі то вмене невтішні висновки з тої історії.
    Доречі в того чувака гроші вивели через обмінник. :sad:
     
  16. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    От ви даєте лінки на чужі історії , а я розкажу хоча і не про 20К долярів, зате свою :) Оскільки днями особисто мав справу зі службою безпеки WM.

    Я купив на інтернет-аукціоні товар ціною понад 1000 гривень, розрахувався наперед вебманями. Пройшло більше 2 місяців, товар не отримав, продавець з іншого міста. Спершу обіцяв повернути гроші, потім тупо пропав, увімкнувши мобільний в режим автовідповідача. В аську пишу - повний ігнор.

    Я прийняв рішення звертатися в міліцію. Для того, як я собі думав, мені бажано надати документ, який підтверджує факт платежу. Документу у мене звісно нема, але можна звернутися у WM і вони такий надішлють. Я був на 99% переконаний, що гроші, які я заплатив за товар, були відразу виведені з гаманця і назад їх не повернеш. Але все ж таки я звертаюся в арбітраж з проханням заблокувати гаманець продавця (описую при тому свою історію у всіх деталях) і подаю позов на повернення грошей. Якщо грошей нема, то прошу надати мені документ що підтверджує факт оплати товару.

    Рахунок відповідача заблокували протягом кількох годин.

    Також (на моє велике здивування) мені повідомили, що на рахунку відповідача є 950 гривень і що це максимальна сума, яку я можу отримати, якщо позов буде розглянуто на мою користь.

    Ще за пару годин відповідач сам вийшов зі мною на звязок, спершу казав щоб я розблокував його рахунок і він зразу поверне мені половину суми. Я вже не такий дурний щоб вестися на такий розвод :) Запропонував такий варіант:

    1. він звертається добровільно в арбітраж щоб з його рахунку всю наявну суму перерахували на мій гаманець

    2. суму, якої там не вистачає (трохи більше 100 грн) він покладе на мою банківську карту, зісканує квитанцію і відправить в арбітраж. Після цього його рахунок буде розблоковано.

    По пункту 1 все так і відбулося, мені повернули майже всю суму - 950 грн. Проте позов я свій не відкликав і чекаю, коли відповідач віддасть решту грошей.

    Загалом все було вирішено досить оперативно, я задоволений. Нікуди не довелося телефонувати (в Москву), слати якісь документи і тд. Все виключно за електронною перепискою.

    Так що не варто узагальнювати :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. sani

    sani Well-Known Member

    У вас трохи інша ситуація...
    про початок своєї історії я написав вище, історія ще не закінчена, сиджу вже другий місяць чекаю.
    Доступ до кіпера відновили (місяць часу) Це при тому що роботи там перевірити дані і згенерувати новий пароль і файл ключів... що там робили вони місяць.. :dntknw:
    Доречі файл ключів мені генерували двічі, бо перший що вислали був якийсь битий і не підходив. В супорті мене 3 рази посилали читати інструкцію, але кіпер не пускав, аж поки самі не переконались, тоді вислали інший файл.

    Грошей там вже нема, тепер подав в арбітраж, заплатив 10% від суми за розгляд і чекаю далі...
     
  18. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Повторююсь...але єстем чайником.
    На пальцях поясніть,що робити.
    Переставив вінду.
    Як зайти на свій ВМІД?
    Ключі є.
    Нема паролю до них.
     
  19. syavych

    syavych копач

    то зле, але не смертельно...

    Коли перший раз запускаєш кіпера на новій системі - там є опція відновити гаманець і декілька варіантів: 1) є ключі і пароль, 2) є ключі, але нема паролю, 3) нема ключів і паролю і т.д. Вибираєш відповідний пункт (в даному випадку 2) і далі по інштрукції (скоріш за все через пошту активовувати).
     
  20. sani

    sani Well-Known Member

    у-у-у-р-р-а-а! накінець то закінчилось! завершилась моя епопея з ВМ.
    мені пощастило, мої гроші не встигли вивести з системи і вони були заблоковані в Росії в когось на гаманці(я так зрозумів то гаманець того хто займається виводом грошей) тому я подав в арбітраж.
    щоб прийняли мій позов до розгляду, мені потрібно було отримати персональний атестат.
    Далі треба було заплатит за позов 10% від суми позову.
    І почався розгляд. Тривав він відносно недовго, відповідач згодився повернути мені мої гроші.

    Тому можна сказати що ВМ не велике зло, а от суппорт в ВМ - зло, працює дуже повільно. Тому коли звертатись до їхнього суппорту треба набратись перпіння :)
    І якщо у вас відносно велика сума грошей зразу їх виводьте. Я так буду тепер робити завжди! :)
     
а де твій аватар? :)