Питання про WebMoney

Тема у розділі 'www', створена користувачем Назар(рясне-2), 1 лип 2008.

  1. Nastyusha

    Nastyusha Well-Known Member

    Та так.... Але і ходити з малою дитиною за налічкою щось не дуже хочеться...
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    краще за нею сходити ніж потім спостерігати як вона йде від вас разом зі збанкрутілим банкром :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. batonik

    batonik New Member

    MARTINI
    http://technik.com.ua/ - при виводі перевірятимуть паспортні дані з даними мого WMID-а?
    а то там трішки не то :cowboy:
     
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    ніяких паспортних даних не треба
     
  5. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Чи є можливість поповнити рахунок вебмані в Польщі? Тут не користуються цією системою і нема терміналів. Якось можна по-іншому?
     
  6. syavych

    syavych копач

    Є обмінники: пейпал - вебмані. Правда треба знайти надійного...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Summer

    Summer Well-Known Member

    в мене невеличке запитання: мені потрібно перевести гроші по вебмані, але сам рахунок на який потрібно перевести починається з R....., а я нині всі i-box тицяла, а там висвічується U... , чи можна так перевести гроші, бо шось я сумніваюсь чи так гроші переведуть в рублі ..... :dntknw:, як правильно має бути? дякую ))
     
  8. syavych

    syavych копач

    Можна поповнити гривневий гаманець (U), а потім вже в самому веб-мані поміняти на будь-яку іншу валюту
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. mademan

    mademan Old School Gamer

    Обменивать валюту удобней всего самому на личном компе через WebMoney Keeper, тось заведите свой, личный аккаунт на Вебмани, создайте кошельки валют.. каких вам угодно, там же есть масса способов выгодно работать с деньгами, заробатовать... просто пользоватся, оплачевать счета, переводить.
    Я сам лично лохотронам не доверяю, аппаратам тоесть) есть опыт некий)
    Зайдите на офф сайт Вебмани, прочтите там всё внимательно и поймёте, как это удобно) В приват стучите... помогу, чем смогу.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Summer

    Summer Well-Known Member

    дякую, вже розібрались :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Dr.F@ust

    Dr.F@ust Member

    Якщо комусь потрібно вивести невелику суму з Вебмані, звертайтесь.
    А то я час від часу закидую туди.
     
  12. SunnyILU

    SunnyILU New Member

    Порадьте з Webmoney

    Доброго(ї) дня(ночі)!
    Не знайшов більш підходящої гілки на форумі, тому пишу сюди.
    - погано шукали, тому переніс [сявич]

    Підкажіть, хто знає, де у Львові найвигідніше можна поповнити рахунок кошилька ВМ, в якого дилера, яким способом? І взагалі, буду вдячний за будь-які деталі. =)

    Наперед дякую!
     
    Останнє редагування модератором: 29 бер 2010
  13. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    А "Бункер" закрили...:sad: І де тепер можна знайти того дядька?
     
  14. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Магазин "Світ Розваг" на Князя Романа. Переважно він там. Якщо теж не закрили :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. mademan

    mademan Old School Gamer

    в начале ул. Князя Романа, не доходя до Швейцарского отеля.. незаметный магазинчик там стоит такой ( продают там что то типо комп. аксессуаров дисков и т.д.)
    сидит там дядя с компом вообщем, у него можна купить и карты пополнения ( в формате WMU) , так же проконсультироваться по вопросам. ну и как я понял с того, что всегда у него открыт Кипер ВМ на компе,.. сам он занимаеться серьезно этим делом думаю.
    зайдите.. поинтресуйтесь при возможности.. Правда я давненко был там, но думаю ничего не изменилось)

    ---------- Додано в 00:26 ---------- Попередній допис був написаний в 00:21 ----------

    Я так понял, что мы об одном и том же магазине говорим?)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Зараз зручно виводити на картку Приватбанку. Комісія при цьому всього 3%. Тобто при виводі 1000 WMU отримаєте на рахунок 970 гривень. Виводжу останнім часом саме так. Вигідніше по-моєму тільки у Володимира у "Світі Розваг" :) Але мені так зручніше бо нікуди не треба йти. Гроші поступають на картку протягом кількох хвилин після переказу

    ---------- Додано в 00:31 ---------- Попередній допис був написаний в 00:30 ----------

    саме так :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Теж виводимо вебмані на Князя Романа в магазині Світ розваг. Комісія2%. Виводить мужик років50 з довгимволоссям.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. fimor

    fimor Member

    ...паспортні дані треба йому для виводу??
     
  19. pepenorco

    pepenorco New Member

    Мені потрібно також вивести без док.

    Мені потрібно також вивести без документів.Підскажи як зробив
     
  20. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Люди, ви читати вмієте? Ніяких документів щоб вивести вебмані не треба
     
а де твій аватар? :)