Питання про собаку

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем Wildman, 8 бер 2010.

  1. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Не буду претендувати на правоту, але думаю що на собаку (в даному випадку ця собака в наморднику і на повідку) зграя безпритульних (та й домашніх) собак реагуватиме активніше, ніж на людину яка їх не чіпає. Це з власного досвіду. Але знову ж таки одна собака навіть без намордника навряд чи без пошкоджень вийде після бійки зі зграєю інших собак...
    А якщо безпритульна собака одна, то думаю що таки не буде нападати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Щоби внести ясність звернемось до закону:
    Стафф в цьому переліку відсутній, відповідно носіння намордника ОБОВ"ЯЗКОВЕ!
    Але дам пораду, носіть його, намордник, з слбою (мається на увазі з собакою :))) )
    Хоч якась відмазка...
     
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    От,нинішні фото з прогулянки..
    Як ілюстрація...

    [​IMG][​IMG]

    зблизька не зняв...але в тій зграї і кавказці,і вівчарки і дог бігає..
    Штук 15...
    Ні разу не кинулись,хоч часом і впритул наближаються...
     
  4. Tyfelka

    Tyfelka Active Member

    собака швидше кинеться на собаку ніж на людину, особливо коли це два статевозрілі кобелі, або десь поруч є тічна сука.
     
  5. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Ті що з господарями кидались.і не раз.
    Одного мені вдалось придусити.
    правда,з більшим задоволенням придушив б господаря.
     
  6. Tyfelka

    Tyfelka Active Member

     
  7. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Господар відпустив собаку - німецьку вівчарку і йшов собі позаду. Та гонила по кущах. Моя мала щось вигукнула...і собака кинулась на неї.Добре,що я в руках мав рюкзак з термосом,яким мені вдалось оглушити собаку і придусити. І добре,що не насмерть. В малої після того випадку загострились епілептичні приступи,ми майже півроку не могли вивести з того стану. І собак вона боїться дотепер. Панічно,до судом
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Tyfelka

    Tyfelka Active Member

    Я вас розумію. В нас Богу дякувати не було ексцесів з чужими собаками (ттт), моя мала обожнює нашого пса, вони один без одного просто не можуть, ось:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 8
  9. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    смело держать дома создание способное убить хозяина ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Tyfelka

    Tyfelka Active Member

    папужка теж може вбити свого господаря, якщо ненароком захворіє на орнітоз...
     
  11. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    людей тре боятись...
    звірі прогнозовані:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    согласен, токмо там можно профилактику делать и бла-бла а тут хрясь, за что схватил то и оторвал .. были примеры не одинарные, я не спорю что это ваше дело, но все равно страшно, а при выгуле без намордника я бы штрафовал владельца, а без поводка - стрелял собаку, разумеется таких пород ...
    угу и у такой породы прогнозы не оптимистические . )
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    Якщо собака вихована, вона прогнозована
    Незалежно від породи
    А от вдягати намордник треба якраз залежно від породи...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Tyfelka

    Tyfelka Active Member

    перепрошую, а ви за фахом кінолог-породник,ведете статистику відхилення поведінки окремих порід собак, чи може зоопсихологію вивчали? звідки такі висновки?

    100%- золоті слова! просто існують певні породи собак, які не рекомендовано заводити собаководам початківцям або особам з неврівноваженою психікою, адже такий собака- це зброя, яка несподівано не вистрелить лише в руках умілого господаря.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    НІ ОДНА (ОДИН) СОБАКА НЕ Є ПРОГНОЗОВАНА!!!
    Не меліть дурниць. Сама вихована, сама навчена, сама дресирована собака лишається СОБАКОЮ. Тобто хижаком. Психіка собак не прямолінійна... На неї, собаку, діють подразники. Подразниками можуть бути колір, запах, звук, поведінка, швидкіст і траекторія руху... І якщо подразник сильніший за вироблений рефлекс, собака діє за інстинктами: або тікає, або захищається, або нападає...
    Висновок: Собака хижак і потребує дотримання відповідних мір безпеки.
    Приклад: Сусід по гаражу. Моя собака привязана між гаражами. Ходимо, розмовляємо, передаємо один одному різні предмети... Собака спокійна, нагодована, здорова... Збираюсь додому. Закриваю гараж. Прощаємось (стара привичка - при спілкуванні з людиною ЗАВЖДИ беру собаку за антабку (карабін) біля ошийника) ще два слова на прощання. Собака робить ривок і якби не моя привичка... Що спричиноло агресію не знаю...
    Скоро Жозефіні буде два роки. Бачу, як змінюється її характер. Проступає ХИЖАК. Хоч вдома біла і пухнаста...
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    навіть не збираюсь сперечатись.
    але...
    якщо Ви думаєте, що собака, яку навчили фас, голос, сидіти, лежати і поруч стає вихованою, то Ви глибоко помиляєтесь. Господар є для собаки вожаком, він формує її поведінку, від нього залежать її "таракани". Я не заперечую, що навіть найвихованішу собаку може вштирити так, що мало не покажеться. Але то проблема не собаки, а хазяїна.
    Ви контролюєте ситуацію. Ви правильний хазяїн собаки. Тому всі живі й здорові.
    А я мав на увазі симбіоз а не виховати і відпустити
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Собака сама визначає хто є вожаком: Ви чи вона (він) . І це визначення повністю лежить на совісті хазяїна.
    По-друге: собака тватина зграйна. А в кожній зграї ролі чітко розписані. Ким вважає Ваша собака в Вашій "зграї" невідомо... Вам напевно відомо, що два кобеля один одного ніколи (без спецпідготовки) насмерть не загризуть. А сучки - елементарно. Все залежить від обставин: не поділили самця, захист потомства тощо... Давно відомо, що суки кращі кобелів при захисті оселі, сім"ї, дітей...
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Tyfelka

    Tyfelka Active Member

    покажіть її фото!
     
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 10
  20. good

    good Well-Known Member

    Вівчарка..соба вихована і добре, якщо її правильно виховувати. по-інакшому з нею не вживешся. головне дати зрозуміти, що ти господар, а не навпаки.
     
а де твій аватар? :)