Персональний сайт весільної фотографії www.holovackiy.com

Тема у розділі 'Новий сайт', створена користувачем Oleh Holovackiy, 8 кві 2008.

  1. dimalozz

    dimalozz Member

    Відповідь: Персональний сайт весільної фотографії www.holovackiy.com

    А до чого тут Київ чи не Київ? Дизайн, а особливо веб-дизайн часто-густо робиться дистанційно. Дизайнер-засновник куб-студії мій товариш одногрупник, я знаю рівень його клієнтури, і ціни, і рівень занятості. Останній пункт дозволяє хоч сьогодні поставити набагато більший цінник. Про середню зарплату дизайнера тут говорити не приходиться, швидше про хай-енд клас, і зарплата 500-700 вже давно там близько не стоїть...
     
  2. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Персональний сайт весільної фотографії www.holovackiy.com

    Мені дуже сподобався ваш сайт. Все дуже гармонійно. І музику можна виключити, якщо не подобається, і відкривається все швидко.
     
  3. Руель

    Руель New Member

    Відповідь: Персональний сайт весільної фотографії www.holovackiy.com

    Олеже, вам то воно красиво все виглядає, гарно переливається одне фото в інше, а уявіть собі потенційного клієнта, в якого швидкість закачки низька і всі "переливи" ідуть ривками і з тормозом... Чорти беруть, сторінка закривається. Музику б прибрала, імхо. В кожного грає своя, а потім, коли зненацька починає незнати звідки награвати на всю гучність(може в той час на всю гучність колонки включені) незрозуміла мелодія... Кнопочку "вимкнути" бачила. Але краще зробити кнопочку "ввімкнути", а по замовчуванні при загрузці хай нічого не грає.
    А так - симпатично.
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)