перше місце власного сайту в Google

Тема у розділі 'www', створена користувачем vogelkompakt, 8 вер 2008.

  1. mxa

    mxa Well-Known Member

    По яких запросах?

    Ось щільність слів на сайті (в штуках):
    — 96
    грн 24
    Потужність 21
    мм 19
    електричні 18
    Вт 14
    хв 12
    л 10
    Шліфмашини 9
    акумуляторні 8
    Макс 8
    0 7
    м 6
    Продуктивність 6
    водяного 6
    насоса 6
    корпусу 6
    бензинові 6


    І по яких з цих слів ви розкручували свій сайт? :)

    На сайті відсутня будь-яка пошукова оптимізація, взагалі. Матеріал на головній розміщений той який легше за все було туди закинути навіть не задумуючись над тим чи потрібен він там взагалі. Мета теги відсутні. Про розкрутку я взагалі промовчу.

    Інформація від гуглі, основного постачальника клієнтів тиць сюди

    Вам необходіно:
    1. Пройтись по конкурентах, не обовязково львівських і глянути по яких словах вони себе розкручують
    2. Використовуючи вище даний лінк провести аналіз: які слова для вашого сайту краще використовувати (див. кількість запитів)
    3. Викинути список товару з головної і поставити на його місце нормальний текст про магазин (з використанням ключових слів) та ті товари які найбільш продаються (по тому лінку що я дав)
    4. Виділити свої ключові слова тегами

    Це такий собі мінімум для оптимізації. А те що до вас заходять люди на сайт не означає що вони туди попали як цільовий клієнт і що вони там взагалі збираються щось купити.

    У вас немає "ведення клієнта", і клієнт який навіть захотів щось собі купити залишений сам на себе, немає підказок що робити далі, рекомендацій і т.п. Гляньте як зроблені інші інтернет-магазини. У вас на даний момент не магазин, а онлайн-прайс, каталог з товаром.
     
  2. proffesor

    proffesor Well-Known Member

    Якщо по низькочастотних запитах, то тут вистачить і статті написаної під пошукові системи. По СЧ запитах, за день два цього не зробиш. Тут потрібні посилання, оптимізація, відіграє роль вік сайту, трафік, та тому подібні речі. :sad:. Якщо дуже потрібно замовляєш послугу, і фірми попробують винести тебе в топ
     
  3. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Класний сайт для "розкрутки" сайтів. Миттєва розкрутка для новачків.
     
  4. proffesor

    proffesor Well-Known Member

    Два рази пробував зайти, а сайт висить, що дуже добре для розкрутки і відвідувачів :mocking:
     
  5. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    В мене нормально туди заходить. Там жарт
     
  6. proffesor

    proffesor Well-Known Member

    Жарт це добре, я щойно пробував зайти через Мазилу і Оперу, не виходить, точніше не входить :)
     
  7. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    може просто обновіть свій флеш плеєр. Нормально туди заходить, щойно в двох знайомих з інших міст і країн просив зайти теж, і нормально. Ще раз лінк http://4px.ru/seo/
     
а де твій аватар? :)