переваги і недоліки ПіплНет

Тема у розділі 'www', створена користувачем Гелена, 7 лют 2008.

  1. oles

    oles Member

    Відповідь: переваги і недоліки ПіплНет

    Де в Канаді? Чи в США? :)
    Якщо мова про Україну, то попрошу URL на таку інформацію.
     
  2. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: переваги і недоліки ПіплНет

    таки кинули вони купу клієнтів з тими грошима
    зле, дуже зле - недалекоглядна політика
     
  3. Nazarko333

    Nazarko333 Well-Known Member

    Відповідь: переваги і недоліки ПіплНет

    Привіт!Я мав Піплнет десь 2 місяці,за цей час суттєвих проблем не бачив,нет пропадав може 3 рази і то на декілька секунд - взагальному якістю послуг задоволений.Я ще десь піключався на початку року під контракт і мене разом з телефоном то обійшлося 270 грн здається - не так вже і дорого.Тепер я собі підключив кабельний інтернет і цілком задоволений,Піплнетівський телефон використовую суто як домашній телефон за 20 грн/місяць цілком нормально.Єдині недоліки які були при підключенні це те що я десь два тиждні шукав кабель до телефону LG TD636 і все таки знайшоа на радіобазарі.бо у сервісному центрі він так і не з"явився,і ще одним недоліком було те що батарея телефону витримувала лише 2,5 - 3 години.Взагальному я б рекомендував підключатися до Піплнету тим у кого не має альтернатив інших провайдерів або кому потрібен домашній телефон:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Marianka

    Marianka Member

    Відповідь: переваги і недоліки ПіплНет

    З піплнетом вже декілька місяців, використовую http://www.people.net.ua/equipments/modem/22/ цей пристрій. Впринципі можу сказати, що я більш-менш задоволена, суттєвих проблем не виникало як таких, один-два рази за декілька місяців пропадав інтернет але не надовго. Єдине, що мені не подобається в піпл неті, таке це оновлення стану власного рахунку, з цим у них проблеми, хочеш перевірити стан рахунку вранці, а інформація видається застарілою на даний момент, плюс проблема з купівлею карток поповнення..
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. RomarioMT

    RomarioMT New Member

    я живу в 30 км від славного міста Лева, в Кам`янка-Бузькому р-н, на який інтернет ви би порадили підключитися (стаціонарного телефону немає) ??? чи буде тут тягнути ПіплНет (в їх офісі нажаль ніхто нічого толкового не скзав) ????
     
  6. La esposa

    La esposa Well-Known Member

    прочитала, і подумала відразу за телефон :) про інтернет дійшло, вже як решту дописів почала читати :)))

    в нас телефон піпл.нет - все нормально, зі Львова до моря всю дорогу тягнув :)
     
  7. deneb

    deneb Well-Known Member

    за 30 км працювати не буде, хіба, якщо купити модем з можливістю використання виносної антени, або, як варіант знайти в неті опис умільців і самому виготовити антену та припаяти до модема. і навіть якщо буде працювати, то швидкість прийому\передачі даних прямопропорційно залежить від якості покриття
     
  8. Romantika

    Romantika Member

    цей ПіплНет...це кошмар а не провайдер:ireful: такі ціни....А швидкість....ужас
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    мала піплнет 2 роки... негативні спогади - видерли з мене грошей, бо деякий час були монополістами по якості подібного звязку, деколи нет пропадав...
    ще один негатив-як платиш за березень 1 березня то можеш ще добу нету не мати - треба до кінця лютого.. ну і малооооо! мало того нету за ті гроші)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. deneb

    deneb Well-Known Member

    а де ви бачили надто дешевшого провайдера безпровідного інтернету?
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Давненьки зіскочив з Піпл-нету. Якість погана і нагліють що до проплат: ніяк не міг розірвати угоду з ними.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    зараз розриви вроді без проблем. раніше було дуже туго, але так є низка судових рішень не на користь "піплів", то я розірвала без напрягів
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. skole

    skole Well-Known Member

    Піплнетом я раніше користувувався. Був задоволений, як для бездротового інтернету.
    В мене на Сихові інтернет був стабільний, хоч швидкість була значно меншою за ту, яку вони рекламували.
    На жаль Піплнет тільки у Львові є. На мою думку бездротовий зв'язок актуальний тільки за межами міста, але його там немає. Це такі особливості українського бізнесу - хочуть отримувати великі доходи, але нічого не вкладати в розвиток.
     
а де твій аватар? :)