переливання крові

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем duncan, 17 бер 2007.

  1. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: переливання крові

    Буття 9:4 Тільки м’яса з душею його, цебто з кров’ю його, не будете ви споживати.



    Левит 3:17 Оце постанова вічна для ваших родів у всіх осадах ваших: жодного лою й жодної крови не будете їсти.



    Повторення закону 15:23 Тільки крові його не будеш їсти, - на землю виллєш її, як воду.


    Миху, ну Ви ж розумний чоловік! До чого ж тут лід і кефір? Невже не написано, що жодної крови не будете їсти!!! Нема там ніяких мудрувань, чи то варена кров, чи печена. І нема навіть згадано, що сиру кров не їжте, не пийте, а вже перероблену - то на здоров"я! Ну нащо тої філософії? Ясно ж Бог пояснює, що не можна, бо в крові душа. І раз тварину вбиваємо, то як говорила сама Ліля на гілці про тварин, душа нікуди не дівається, а там і в крові й залишається.
    Скажіть просто, що українці, поляки того не покинули робити, відколи з язичників перейшли в християнство. Але то таке. Їсьте - їжте! Що, я кому з писка буду витягувати? Але знайте, що то неправильно. І може воно й має які наслідки, а люди над тим і не задумуються. Я просто бачу, що є така настанова від Бога, то нащо ще зайвий раз свідомо не слухатися? Хіба не можна від того утриматися? Колись точно будемо знати, що САМЕ Бог мав на увазі....
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Molv

    Molv New Member

    Відповідь: переливання крові

    Олю, я шаную вашу наполегливість, але...
    Ви ніколи не намочували м'яса перед приготуванням страви?
    Поки з невеличкого куска м'яса майже перестане виділятись кров, то треба кілька разів зливати воду.
    І то вся кров не витече.
    Це кров не лише з капілярів, але і з дрібних судин, і сумарний об'єм її досить таки значний.

    Тому, відмовляючись від вживання крові,
    треба зовсім відмовитись від вживання м'яса.

    І ще.
    Дай-то Боже, щоби ще і 10 заповідей Божих:
    нехай не буде в тебе інших богів...(не зроби бога з себе чи з свого кумира: книги, товариша, священика, батьків, чоловіка...),
    не взивай намарне імени Господа Бога твого (використовуючи його як прикриття),
    не убий (словом, зокрема),
    не кради (ідей, думок, цитат у т.ч.),
    не свідчи ложно на ближнього твого
    - виконувались так, як належить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: переливання крові

    Дякую, Шреку! :) То дійсно одна з наших церков на Сихові. Ну і що Ви цим хотіли сказати? Якщо про заблудження, то прошу - перечисляйте! :) Буду спростовувати.

    П.С. Хоча наперед скажу, що доживши до 47-ми років, я аж ніколи не буду стверджувати, що наша церква найправильніша.:) Один Бог, Ісус Христос і Святий Дух - найправильніші.

    Додано через 7 хвилин
    Вже Гуцулянка на цей рахунок пояснювала Михові. Я просто її зацитую. :)

    Так що відмовлятися від споживання м"яса зовсім не треба. :) Треба просто дотримуватися Божого наказу. До речі і мусульмани кров не вживають у їжу. А язичники вживають. У нас тільки кров у китайському молі і купите. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Molv

    Molv New Member

    Відповідь: переливання крові

    Те ж саме, але в іншому перекладі:
    "Тільки м'яса, що в ньому ще життя, себто кров, не їстимете"

    Чи не значить це щось зовсім інше?

    А якщо книгу Левіт читати не вибірково, то і всепалення з туку і крові приносити треба, і ще б-а-г-а-т-о іншого робити слід.

    А чи не варто все ж довіритись трактуванню біблії церквою?
    Там теж мудрі люди працюють. Вони, ще й до того поставлені Богом саме для такої роботи: бачити і розуміти настанови від Бога і пояснювати їх всім людям.
    Андрей Шептицький у молитві про Божу мудрість скромно просив:
    "Дай мені мудрість великого Твого апостола Павла, щоб я бодай його послання (не цілу Біблію - прим. моя) добре розумів, пам'ятав та вмів їх пояснювати Твоєму народові" .
    І там же:
    "А перед усім, Господи, дай мені мудрість розкаяння і досконалого жалю".
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: переливання крові

    Ну Ви мені нині завдали завдання шукати ще те саме місце з Біблії ще й на інших мовах. :) Отже, читайте ще англійською:

    Genesis
    Chapter 9

    3
    1 Every creature that is alive shall be yours to eat; I give them all to you as I did the green plants.
    4
    2 Only flesh with its lifeblood still in it you shall not eat.

    http://www.nccbuscc.org/nab/bible/genesis/genesis9.htm

    А ще там є ссилочка. ;)

    2 [4] Because a living being dies when it loses most of its blood, the ancients regarded blood as the seat of life, and therefore as sacred. Although in itself the prohibition against eating meat with blood in it is comparable to the ritual laws of the Mosaic code, the Jews considered it binding on all men, because it was given by God to Noah, the new ancestor of all mankind; therefore the early Christian Church retained it for a time (Acts 15:20,
    29).


    Тобто це ще і для тих задуматися, що кажуть, що все це було тільки для євреїв в Старому Заповіті. ;)
    Отже гляньте про це і в Новому Заповіті. Тобто, як діяли Апостоли.

    Дії Святих Апостолів. Голова 15.

    13 Як замовкли ж вони, то Яків озвався й промовив: Мужі-браття, послухайте також мене.
    14 Симон ось розповів, як зглянувся Бог від початку, щоб вибрати люд із поганів для Ймення Свого.
    15 І пророчі слова з цим погоджуються, як написано:
    16 Потому вернуся, і відбудую Давидову скинію занепалу, і відбудую руїни її, і наново поставлю її,
    17 щоб шукали Господа люди зосталі та всі народи, над якими Ім'я Моє кликано, говорить Господь, що чинить це все!
    18 Господеві відвіку відомі всі вчинки Його.
    19 Тому думаю я, щоб не турбувати поган, що до Бога навертаються,
    20 але написати до них, щоб стримувались від занечищення ідольського, та від блуду, і задушенини,
    і від крови.
    21 Бо своїх проповідників має Мойсей по містах здавендавна, і щосуботи читають його в синагогах.
    22 Тоді постановили апостоли й старші з цілою Церквою вибрати мужів із них, і послати до Антіохії з Павлом та Варнавою Юду, що зветься Варсавва, і Силу, мужів проводирів між братами,
    23 написавши своїми руками оце: Апостоли й старші брати до братів, що з поган в Антіохії, і Сирії, і Кілікії: Вітаємо вас!
    24 Через те, що ми чули, що деякі з вас, яким ми того не доручували, стурбували наукою вас, і захитали вам душі,
    25 то ми постановили однодушно, зібравшися, щоб обраних мужів послати до вас із коханими нашими Варнавою та Павлом,
    26 людьми тими, що душі свої віддали за Ім'я Господа нашого Ісуса Христа.
    27 Тож ми Юду та Силу послали, що вияснять усно те саме.
    28 Бо зволилось Духові Святому і нам, тягару вже ніякого не накладати на вас, окрім цього необхідного:
    29 стримуватися від ідольських жертов та крови, і задушенини, та від блуду. Оберегаючися від того, ви зробите добре. Бувайте здорові!...


    Додано через 8 хвилин
    А Ви що, Нового Заповіту не читали? Відколи Христос прийшов на землю ( чиє Різдво ми зараз святкуємо) то у всьому цьому відпала потреба. Христос став вже тою єдиною жертвою за наші гріхи, вже різні цілопалення ягнят і козлят втратили свій початковий сенс. А , "стримуватися від ідольських жертов та крови, і задушенини, та від блуду", таки Бог через апостолів і нам заповідав.

    Додано через 11 хвилин
    Нє. Не варто. Бо тих церков є дуже багато і кожен трактує по-своєму. І священник за Вас не буде відповідати особисто, якщо Ви не так робите. На то Ви тепер маєте Біблію і можете то самі дослідити, чи правду каже Ваша церква про щось.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Відповідь: переливання крові

    що цікаво гілка плавно перетекла з переливання крові на кровянку і початкове питання десь згинуло в флуді.До всіх цих "заборон"мені найбільше подобався підхід знайомого мусульманина-він пояснив що їсти не можна і те і се але як нема що то коран позволяє їсти все і сало теж бо життя правовірного важливіше
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: переливання крові

    О ви вже на пів-дорозі до організації...бо правду речете

    Додано через 11 хвилин
    та хтів помірятись чисельністю Організацїї(вона є відкритою,і врахованою до одного свідка) і ЦХВЄ

    Додано через 12 хвилин
    та хтів помірятись чисельністю Організацїї(вона є відкритою,і врахованою до одного свідка) і ЦХВЄ

    Додано через 13 хвилин
    А проти Вашої церкви я нічого не маю
     
  8. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: переливання крові

    Миху, ви Біблію не читаєте. Говорите самі не знаєте що. Прочитайте бодай ті 9 розділів Буття. УВАЖНО

    То що ж ви за християни? Язичники!!! СВІДОМІ

    Не знаю, напевно, жоден з поданих вами варіантів. На операції присутній не один лікар, а бригада.

    Моя тітка - медсестра в дитячому відділені. Коли стала Свідком, то підійшла до заввідділом і сказала, якщо виникне ситуація, де потрібно буде зробити переливання крові, вона того робити не буде. Питання стояло чи їй звільнитись, чи працювати далі. Їй сказали ОК, це буде робити інша людина.

    Додано через 2 хвилини
    А, про Авеля й Каїна ви згадали. Пам*ятаєте, Бог сказав: "голос крови брата твого взиває до мене з землі"?
     
  9. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: переливання крові

    Чому флуд? Невже споживання крові у їжу таке несуттєве? ;) Мені здається навіть важливіше, ніж переливання.

    Сoolzak, а мені чогось байдуже, хто як до того підходить. Мені основне, що Бог нам про то говорить. ;)
    Навіть багато громад нашої церкви так вже перегнули часом палку в Божих настановах, що диву дивуєшся, що люди робляться такими фарисеями. І я так прямо то і говорю, як починають мені дорікати своїми додуманими настановами.



    Купала взагалі не признаю. То саме справжнє язичницьке дійство. Вертеп для мене просто, як вистава, що показує подію народження Христа. Не бачу нічого в тому гріховного. Як вертепники не п"яні, пристойно себе поводять, то тато завжди їх пускав до хати. А як дурниці ще показували, то тато їх ще соромив завжди. Наша церква вертепів, правда, не признає в такому вигляді, як вони у нас в Україні ходили. Але мої батьки просто до того відносилися лояльно, що і нам передалося. :)
    І паски пекли, просто, як булки солодкі. Ніхто не святив нічого і не святить. Бо ті свячення теж людьми додумані. А хіба паска від язичників пішла? А не від юдейської паски? ;)
    Взагалі, я думаю, що все, що доповнює святкування, а не робиться його основою, центром, то в тому нічо нема поганого, чи грішного. Гірше, що люди якимось обрядами заступають суть свята.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: переливання крові

    Олю, а яка ваша церква?
     
  11. Forpost

    Forpost Стоїк

    • Подобається Подобається x 1
  12. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: переливання крові

    Знаєте гуцулянка я такі сподівалася на конструктивні відповіді. (Оля вибачайте я таки сплутала)

    Бути теоретиком звичайно добре, добре до тих пір поки комусь з твоїх близьких не поставлять діагноз рак і не скажуть шукати донорів.
    Теоретиком добре бути, коли сидиш собі за компютером і не дивишся в очі дитині яка з надією чекає донорів, бо інакше завтра може і не наступити.
    Теоретиком добре бути, коли це не тобі в лице кидать - "ви ще молода нородите собі іншу дитину"

    Якщо ви вже втрутилися у цю тему і маєте сміливість казати, що можна обійтися і без переливань, то принаймі потрудіться обгрунтувати свої заяви не лише з релігійної, ай з медичної точки зору .

    Ви так сміло кидаєте- "знайдіть гроші і навчіть лікарів". Домовилися, я знайду гроші, а ви надайте список клінік де лікують дітей з лейкозами, саркомами, бластомами без переливань крові. І ми відправимо наших лікарів туди на стажування.
    Дайте список необхідного для безкровного лікування обладнання і ми його купимо, навіщо мені шукати 100 тис євро на новий сепаратор крові чи по 250-300 доларів на одноразову систему для тромбоцитофорезу, якщо цього можна уникнути.

    Тільки завжди памятайте, що щодня на вул Дністровській 27 "погані лікарі" роблять "погану процедуру переливання компонентів крові", рятуючи тим самим життя 9- річному Дімі, 13- річній Віці, 15- річній Марьянці, а ви необгрунтовано виступаючи проти переливань крові, скорочуєте їх шанси вижити. Бо почитавши вас люди, які б і хотіли здати кров для цих дітей, задумаються, а чи потрібно це насправді. І як результат Діма, Віка і Марьянка можуть просто не дочекатися свого донора....як не дочекаливя Вадік , Миколка , Ірина, Маринка

    Я не пропоную вам змінити ваші переконання , я пропоную показати мені можливість пересвідчитися у вашій правоті.
     
    • Подобається Подобається x 10
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: переливання крові

    Оля - за переливання, почитайте уважно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: переливання крові

    Ви мене сплутати з Гуцулянкою, чи таки справді думаєте, що я проти переливання? ;)

    Я за переливання і доливання, коли людина втратила кров при нещасному випадку. В мене в самої дірок повно в венах - я всі свої студентські роки кров здавала.
    Будьте уважні, бо я не зі Свідків і з переливанням крові проблеми не маю, а навіть доказую Свідкам, що то просто їхні засновувачі віри собі таке придумали. А в Біблії того нема ніде. Я - проти вживання тваринної крові в їжу. І доводила на основі Біблії чому. Тільки і всього.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: переливання крові

    Олю звиняйте, таки сплутала (я тут тихенько між роботою пишу) і читаю вас ві іншій темі :)

    Тоді є пропозиція. Чи можна у вашій церкві давати оголошення про потребу в донорах , бо вже біда чорна, на свята і після свят донорів дістати неможливо
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: переливання крові

    Тобто про переливання крові питання можна закрити, тут все зрозуміло. В Біблії не заборонено, проти лише СЄ, при тому, що в Біблії про переливання крові нічого не сказано, а крім того, якщо мова йде про переливання, то маємо на увазі людську кров, а в Біблії йдеться про кров тварин.

    У Новому Завіті теж сказано про те, що можна їсти, але, на жаль, поки не було часу знайти. Знайду - напишу.
     
  17. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: переливання крові

    Наталю, не те що можна, а навіть треба! У нас люди охоче відкликаються на різні акції милосердя. Але, на жаль, я Вам особисто в контактах допомогти не можу, бо я в Америці, а Ви у Львові. Просто самі під"їдьте до церкви на Жовківській ( костел св. Мартина). Там пастор Туз Левко. Або на Сихів в ту церкву "Голгофа", що от вище на фотці. Там здається пастором Роман Лаба. А зрештою, спитайте в людей, як до пастора підійти. Добре би було, якби Ви не просто об"явку повісили, а в кінці служіння стали і самі об"яву зробили. Розповіли б хто Ви, що робите і реальний стан речей з тими хворими дітками. Наші українці щирі люди, відгукуються на чужу біду. А ще особливо люди віруючі. От це все, чим я Вам наразі можу допомогти. Була б у Львові, організувала б свою родину, знайомих, сама б пішла здала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: переливання крові

    Згоден. Мушу трохи повчитися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: переливання крові

    Миху, я Вам процитувала вже Новий Заповіт вище. Чи це Ви не вважаєте за факт? :) Не сказано ніде. Ні в Новому, ні в Старому, що можна їсти. Навпаки, тільки застереження від вживання. А філософію щодо того, що варена кров то вже не кров люди придумали, щоби оправдати свої незалишені язичнецькі звички.
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: переливання крові

    читав десь, що в давнину погани їли те, що було в шлунку вбитої тварини, то чому, не могли вживати сиру кров тварин? Ну менше з тим...
    Хіба на кровянці світ зійшовсі? Якщо її не їсти, то точно не згрішиш, але для себе мушу то питання вияснити. Старий Завіт - то добре, але у старому Бог каже обрізання робити... (найти місце?). Треба все це в комплексі розглядати... і треба в тому всьому розбиратися. Кров, яка піддана температурі 100 градусів... Ви бачили варену кров? То зовсім інша субстанція, вона ні зовні, ні за властивостями не є кров, одна лише назва. Добре, Оля, а як печінка? Мона, - нє?


    Для себе я то питання обовязково виясню і звіт напишу.

    Додано через 3 хвилини

    почитайте уважно... не просто крові, а ідольської крові... це не доказ.

    Додано через 5 хвилин
    бо погани кров використовували для своїх відправ...
     
а де твій аватар? :)